На Печерську через кучугури не роз`їхались автівки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 8:17

На вулиці Кіквідзе через кучугури не роз`їхались «Nissan Micra» та «Toyota Corolla», повідомляє Читати повністю

Киянин бореться за дуб-пам'ятку з кіоском

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 16:42

В Солом’янському районі на Гетьмана біля будинку №2 поруч з 200-річним дубом «виріс» кіоск і його холодильник. Місцевий мешканець Олексій веде боротьбу з МАФом-порушником –... Читати повністю

ВАЗи і тролейбус перекрили 40-річчя жовтня

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 15:45

Близько 13:00 на проспекті 40-річчя жовтня поруч з вулицею Героїв Оборони старенький ВАЗ протаранив тролейбус, вилетів на зустрічну смугу і зупинився ніс-в-ніс зі своїм тезкою.

Свідками ДТП... Читати повністю

Lexus на Смородинському узвозі "таранив" автівки

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 15:31

Павло Мельниченко виклад на youtube відео, як напередодні на Смородинському узвозі автор ролику на своєму Mitsubishi Outlander XL потрапив у "засаду". З усіх боків на нього чекали сніг, слизь... Читати повністю

Герега розказала як не думає про мерське крісло

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 14:43

Секретар Київради, а по сумісництву власниця мережі супермаркетів Епіцентр Галина Герега заявила журналістам, що н... Читати повністю

Пенсійний фонд приймає звіти без вихідних

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 13:42

Пенсійний фонд продовжує приймати звіти під платників податків. Обіцяють: працюватимуть без вихідних і обіду. За таким же графіком працюють консультанти.

З початку 2013-го року фізичним осо... Читати повністю

В метро попався злодій-любитель чужих кишень

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 13:17

Правоохоронці затримали кишенькового злодія, що грабував киян у метро. З награбованим злодію не вдалося проїхати і зупинки.

«Чоловік, який приїхав в столицю у відрядження, після проїз... Читати повністю

Льодяники від кашлю не перевірили- тому заборонили

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 12:29

Державна лікарська служба заборонила продавати і не рекомендує купувати льодяники від кашлю з апельсиновим смаком Трайсілс індійського виробника "Дженом Біотек". Щоправда заборона зачепила не... Читати повністю

Мерія знову почала давати картку-пільговика киянам

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 12:16

З 1-го лютого Київміськадміністрація продовжила видавати "картку киянина" пільговикам. Всього мають намір роздати 34 тисячі таких карток.

«Протягом лютого до районних управлінь будуть... Читати повністю

Дарниця продовжує народжувати найбільше дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 12:04

З січня по листопад 2012-го року у Києві народилося більше 31-єї тисячі немовлят. За даними управління статистики, лідер по народжуваності – традиційна Дарниця.

Другим по народжуванос... Читати повністю

Похмура і плюсова температура з киянами на 7 днів

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 11:14

Ще тиждень киянам обіцяють похмуре небо та "плюс" за вікном. За прогнозами Gismeteo до наступної неділі, 10-го лютого температура повітря триматиметься вище 0.

Протягом т... Читати повністю

У підприємця витягнули долари зі штанів

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 11:01

По дорозі до Києва приватного підприємця з Іршавщини пограбували прямісінького у вагоні потягу. Десять тисяч доларів грабіжних витягнув з кишені жертви, поки та спала.

За... Читати повністю

Троєщина найбільше заборгувала комунальникам

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 10:46

Деснянський район заборгував комунальникам більше 121-го мільйону гривень. Це – найбільший рівень боргів з оплати житлово-комунальних послуг, які залишилися у киян з минулого року.

Читати повністю

Українцям пообіцяли глушити біль - таблетками

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 10:21

Міністерство охорони здоров'я дозволило реєстрацію нині єдиного дозволеного знеболювального Морфіну у таблетках. А відтак, невиліковно хворі українці та ті, хто щодня відчувають біль – можуть... Читати повністю

Податкова оновила програму для он-лайн звітів