Комуніст звинуватив Табачника в "бандеризмі"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 11:19

Нардеп-комуніст Олександр Голуб заявив, що комуністи повинні ініцювати відставку міністра освіти Дмитра Табачника. Про це депутат сказав в ефірі  "Шустер Live" у п'ятницю.

"Я уважно пр... Читати повністю

У четвер студенти знову вийдуть за свої стипендії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 11:05

У четвер студенти і громадські активісти прийдуть під стіни Кабміну - на черговий протест проти законопроекту "Про вищу освіту". 

Вони вимагатимуть не чіпати студентські стипендії, вар... Читати повністю

Попов хизується звільненою Шулявкою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 10:44

"Киїблагоустрій" прибрав вісім кіосків і шість відкритих торгівельних місць під Шулявським мостом. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Там кажуть - тепер прохід до підземки, що веде до мет... Читати повністю

Тепло в Києві буде ще тиждень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 10:35

Тепла погода в Києві збережеться протягом всього наступного тижня. Про це повідомляє один з найбільших погодних порталів Sinoptik.

Так, у понеділок варто чекати на мінус 3 градуси вночі і п... Читати повністю

Вдень бабак-провидець розкаже про весну

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 9:41

Сьогодні відзначається одне з найдивніших свят у світі - День бабака.

Традиційно в США, в штаті Пенсильванія, тисячі людей спостерігатимуть за поведінкою місцевого улюбленця - бабака Філа.... Читати повністю

Родина збитої на зебрі жінки шукає свідків

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 20:07

Родина збитої на переході жінки та донька постраждалого в цьому ж ДТП водія «Деу», яке сталося в... Читати повністю

На вихідні Київ потече

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 1 лютого 2013р. 16:52

Синоптики прогнозують на суботу та неділю плюсову температуру. На вихідні днем прогнозується до трьох градусів тепла. Синоптики також прогнозують хмарність, в суботу зранку можливий сніг, а в неділ... Читати повністю

Чиновники почали геноцид музею Тичини

Галина Танай, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 16:25

Музейні скандали 2012 плавно переповзають у новий рік. Тиск на директора "Київської фортеці",  спроби кадрових перестановок у Читати повністю

Влада Києва обіцяє допомогти метрополітену

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 1 лютого 2013р. 16:00

Фінансові проблеми київського метрополітену будуть вирішені після того, як буде прийнято бюджет столиці, обіцяє заступник голови КМДА Анатолій Голубченко. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

<... Читати повністю

На Подолі прострелили голову киянину

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 1 лютого 2013р. 15:46

В Подільському районі Києва з вогнепальної зброї вбито киянина.

Як повідомляє прес-служба київської міліції, близько десятої години ранку правоохоронці отримали повідомлення, щ... Читати повністю

Освітня профспілка: Азаров «кинув» з грошима

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 15:30

Профспілка працівників освіти звернулася до прем’єр-міністра Миколи Азарова з проханням підвищити зарплатню освітянам до рівня, про який вони домовлялися з Урядом раніше. Про це йдеться в лис... Читати повністю

Через ожеледицю в четвер - 20 киян у лікарні

Маша Землянська, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 15:22

Через мокрий сніг та ожеледицю 31-го січня були змушені йти до лікаря 180 киян. На лікарняному ліжку з них залишився 20-о, з них - одна дитина.

За даними, які «Свідомо» надали у... Читати повністю

Киянин проти покладання сала до пам'ятника поетеси

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 1 лютого 2013р. 14:50

Киянин Микола Даневич вимагає припинити ярмарок біля пам’ятнику Лесі Українки через аморальність. Активіст ще до Нового року звертався до управлінні благоустрою міста Києва, але відпові... Читати повністю

Генпрокуратура закрила справу проти Тимошенко