Затримано автозлодія-новатора

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 18:59

У Голосіївському районі затримано автозлодія. Ним виявився чоловік 1985 року народження, підозрюваний зізнався в тому, що зчинив 10 крадіжок. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Злодій... Читати повністю

На Троєщину їдьте не через Московський міст –затор

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 18:21

На Московському мосту на час 18:19 пробка у бік Троєщини. Про це повідомляє сервер Відеопробки.

Пробка тягнеться від Новокостянтинівської вулиці... Читати повністю

Міліція відхрестилась від катувань Павліченків

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 18:07

Під час затримання Сергія Павліченка працівники міліції діяли в рамках чинного законодавства та своїх повноважень, заявляють в прес-службі міліції.

«Одразу після затримання Сергія Пав... Читати повністю

У чоловіка забрали "подарунок дідуся" та 26 набоїв

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 17:34

Чоловік з Київщини, а саме з села Вороньків,  ховав у своєму гаражі зброю та каже, що вона просто пилилася. Про це повідомляє прес... Читати повністю

Попов обіцяє відати садибу Мурашка киянам

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 17:15

Садибу Олександра Мурашка буде приведено до належного стану, а подальшу долю об’єкта культурної спадщини вирішать кияни. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов.

«Лише нещодав... Читати повністю

Через Павліченків перекрили Повітрофлотський

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 16:55

Правоохоронці перекрили Повітрофлотський проспект з обох боків під час транспортування Павліченків з Апеляційного суду міста Києва.  Про це повідомляє кореспондент «Свідомо».

... Читати повністю

Бесарабська площа "позбулася" перекривачів руху

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 16:22

Рух на Бесарабській площі відновлено, однойменний ринок продовжує працювати. Про це повідомляє журналістка "Свідомо" з місця подій.

В обід декілька інтернет-порталів, Читати повністю

Попри сніг аеропорти жодного рейсу не перенесли

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 15:21

Не зважаючи на складні погодні умови, аеропорти «Бориспіль» та «Жуляни» працюють у штатному режимі. Про це повідомляється на інформаційних табло аеропортів.

Жод... Читати повністю

Microsoft помилково займалося "благодійністю"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 15:10

Компанія Microsoft через помилку всю середу займалося "благодійністю". 

Якраз того дня почалися продажі нового Microsoft Office 2013. Ціна версії "Для дому та бізнесу" - 2 199 гривень.... Читати повністю

Огнєвич просить зняти їй кліп для Євробачення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 15:04

Співачка Злата Огнєвич, котра буде представляти України на пісенному конкурсі Євробачення-2013, попросила українців придумати їй ідею для конкурсного кліпу на пісню Gravity.

Співачка каже -... Читати повністю

Влада обіцяє лікарям Києва більші зарплати

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 14:58

У 2013 році міська влада обіцяє підвищення заробітної плати працівникам хоспісів, онкологічного центру та амбулаторій з сімейними лікарями. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов на зустрічі з л... Читати повністю

Як кияни прощалися з померлим на сцені актором

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 14:54

Рівно опівдні, у театрі російської драми імені Лесі Українки відбулося прощання з актором Олександром Бондаренко, який помер на очах публік... Читати повністю

Під снігом почали ламатися дахи

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 14:49

На Київщині від великої кількості снігу почали ламатися дахи. Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій України.

Приблизно о 12:00 на проспекті Перемоги у будинк... Читати повністю

Київрада дерибанитиме гроші киян за тиждень

Маша Землянська, Свiдомо, 31 січня 2013р. 14:41

Чергове засідання Київради за неофіційною інформацією заплановане на наступний тиждень - 7-ого та 8-ого лютого. Про це «Свідомо» повідомили джерела в Київраді.

«Офіц... Читати повністю

Метро возитиме киян повільніше - бояться аварій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 14:36

Швидкість поїздів метро в Київському метрополітені буде знижена через зношеність рейок і сумніви у безпеці пасажирів. Про це повідомляє прес-служба метро.

"За підсумками господарської діяль... Читати повністю