Київрада дерибанитиме гроші киян за тиждень

Маша Землянська, Свiдомо, 31 січня 2013р. 14:41

Чергове засідання Київради за неофіційною інформацією заплановане на наступний тиждень - 7-ого та 8-ого лютого. Про це «Свідомо» повідомили джерела в Київраді.

«Офіц... Читати повністю

Метро возитиме киян повільніше - бояться аварій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 14:36

Швидкість поїздів метро в Київському метрополітені буде знижена через зношеність рейок і сумніви у безпеці пасажирів. Про це повідомляє прес-служба метро.

"За підсумками господарської діяль... Читати повністю

Мама влаштує курячий аукціон для порятунку доньки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 14:24

Мама 19-річної Олени Аносової, котра потребує пересадки нирки, у неділю влаштує продуктовий ярмарок на київському вокзалі, аби зібрати грошей для доньки. Це повідомлення вже активно Читати повністю

Чи дійсно КСД не відповідає за пропажу речей?

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 14:23

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на товари та послуги. Цього разу до нас звернувся Олександр Холод. Чоловік не задоволений обслуговуванням компанії "Кур’єрська служба до... Читати повністю

Сходи замість ліфту - краще спортзали

Маша Землянська, Свiдомо, 31 січня 2013р. 14:12

Вчені з Університету Орегона підрахували: похід до спортивної зали можуть замінити зовсім звичні речі протягом 30 хвилин на добу. Наприклад, відмова перевага сходинок над ліфтом, звичка говор... Читати повністю

МОН розповіло як бути з відсталими дітьми

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 13:41

Міносвіти на своєму сайті виклало підручник "Особливі діти в закладі і соціальному середовищу", присвячений навчанню дітей з розумовою відсталістю.

Автор книги - Олек... Читати повністю

У ковбасі "Теляча з вершками" не знайшли останніх

Маша Землянська, Свiдомо, 31 січня 2013р. 13:35

Антимонопольний комітету оштрафував "Глобинський м`ясокомбінат" за обман з ковбасою. За хитрість виробникові доведеться заплатити 40 тисяч гривень.

"Товариство реалізувало в Житомирській об... Читати повністю

Павліченко: слідчі грозили розправою над братом

Маша Землянська, Свiдомо, 31 січня 2013р. 12:46

В Апеляційному суді Києва під час слухання справи Павліченнів, молодший Сергій заявив, що слідчі УБОЗу витягали з нього зізнання. Обливали ноги водою, лякали струмом та погрожували розправою над бр... Читати повністю

Співочі бабусі в автобусі "рвуть" інтернет

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 12:36

Цілий ансамбль створили пенсіонерки з Чернігова, котрі заспівали пісню про "Лісапєд" прямо в автобусі.

Героїнь цього кліпу семеро. Вони співочо розказують життєву історію про те, як баба на... Читати повністю

У Жовтневому британці гратимуть на сміттєвих баках

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 12:24

У Жовтневому палаці на вихідних виступить британський гурт STOMP, що вже майже 20 років відома своєю грою на «незвичних» музичних інс... Читати повністю

Американці погрожують залишити українців без ліків

Маша Землянська, Свiдомо, 31 січня 2013р. 12:22

Американська торгова палата в Україні, що об`єднує більш як 600 зарубіжних компаній, просить Верховну Раду не змінювати правила імпорту ліків. Погрожують: якщо депутати їхню ідею не підтримаю... Читати повністю

Калєтнік знайшов "особливі" кімнати для школярів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 12:20

Віце-спікер Верховної Ради, комуніст Ігор Калєтнік продовжує "наїзд" на тестування в школах. Цього разу в інтерв'ю "Комсомольській правді" він заявив про існування "спеціальних кімнат" для "спеціал... Читати повністю

В 11 школах учнів вчитимуть дешево грітися

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 12:07

11 київських шкіл спробують навчати своїх учнів енергоефективності. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Проект мерія робить спільно з енергетичною компанією "ДТЕК". У нього потрапили: ліце... Читати повністю

Влада зацікавлена у «безкоштовній» медицині?

Користувача видалено , (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 11:58

Пацієнти будуть змушені неофіційно платити за медичну допомогу доти, доки не відбудеться кардинального оновлення українського політикуму. Про це зазначила лідер "Соціальної справедливості" Алла Ш... Читати повністю

В кіно - зимові cюрпризи фесту Future Shorts