На Кільцевій вантажівка збила дідуся

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 8:38

На Кільцевій дорозі, під шляхопроводом проспекту Перемоги, водій вантажівки на смерть збив пішохода, який переходив дорогу у недозволеному місці. Про це повідомляє ст... Читати повністю

У центрі Києва «лавина» розтрощила авто

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 7:55

У центрі Києва зі скроні одного з будинків зірвався сніговий навал разом з металевою огорожею, Читати повністю

Людина Януковича стала співвласником «Інтера»

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 20:46

Голова Адміністрації президента Сергій Льовочкін став новим співвласником 20% акцій найбільшої медіа-групи країни, до якої входить близько дев’яти телеканалів. Про це повідомили у прес-службі... Читати повністю

Чоловік на Дарниці вбив приятеля ножем

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 19:53

За інформацією Міністерства внутрішніх справ України у Дарницькому районі чоловік вбив свого квартиронаймача після спільного розпиття... Читати повністю

Київ стоїть: затори 8 із 10

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 19:10

Згідно інформації сервісу Яндекс.Пробки... Читати повністю

У п'ятницю киянам знадобляться парасольки

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 18:51

На п'ятницю синоптики GISMETEO прогнозують киянам дощову та теплу погоду.

Вдень очікується температура +5 / +6 градусів тепла. Ввечері позначки термомет... Читати повністю

Київрада пообіцяла відкритися для киян

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 17:41

На перемовинах з киянами, які взяли штурмом  будівлю Київської ради та адміністрації, голова КМДА Олександр Попов та секретар Київради Галина Герега пообіцяли запровадити вхід лише за пред&rsq... Читати повністю

Рятувати життя Пабату будуть німці

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 17:35

Депутата Київради Олександра Пабата виписали з Київської обласної лікарні виписали, щоб відправити на лікування до Німеччини.

Іноземн... Читати повністю

До Київради підтягнули Беркут

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 17:25

Під будинок Київради приїхало шість автівок Беркуту. Проте для чого в центрі міста притягнули спецпідрозділ міліції - наразі не пояснюють.

"Бійці "Беркуту" нічого не говорять. Стоять і їдят... Читати повністю

Зайві кіло вбивають кістки

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 17:09

Люди із зайвою вагою або ожирінням, як правило, мають знижений рівень вітаміну D, що допомагає кісткам бути міцними.

Британці з Інституту дитячого здоров'я Університетського коледжу Лондона... Читати повністю

11 будинків по Києву до вечора без води

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 16:18

Через пошкодження водопровідної мережі мешканці одинадцяти будинків по Києву залишились без холодної води. Про це повідомила прес-служба «Київводоканалу».

Серед адрес, яким не п... Читати повністю

Міліція вже шукає хуліганів зі штурму Київради

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 16:14

У міліції запевняють: після ранкового штурму Київради мають уже кілька заяв від людей. Усі скаржаться на хуліганів, а також тілесну шкоду чи псування майна. Кожного з правопорушників обіцяють... Читати повністю

Драже для шлунку не перевірили - тому заборонили