Міліція відхрестилась від катувань Павліченків

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 18:07

Під час затримання Сергія Павліченка працівники міліції діяли в рамках чинного законодавства та своїх повноважень, заявляють в прес-службі міліції.

«Одразу після затримання Сергія Пав... Читати повністю

У чоловіка забрали "подарунок дідуся" та 26 набоїв

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 17:34

Чоловік з Київщини, а саме з села Вороньків,  ховав у своєму гаражі зброю та каже, що вона просто пилилася. Про це повідомляє прес... Читати повністю

Попов обіцяє відати садибу Мурашка киянам

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 17:15

Садибу Олександра Мурашка буде приведено до належного стану, а подальшу долю об’єкта культурної спадщини вирішать кияни. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов.

«Лише нещодав... Читати повністю

Через Павліченків перекрили Повітрофлотський

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 16:55

Правоохоронці перекрили Повітрофлотський проспект з обох боків під час транспортування Павліченків з Апеляційного суду міста Києва.  Про це повідомляє кореспондент «Свідомо».

... Читати повністю

Бесарабська площа "позбулася" перекривачів руху

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 16:22

Рух на Бесарабській площі відновлено, однойменний ринок продовжує працювати. Про це повідомляє журналістка "Свідомо" з місця подій.

В обід декілька інтернет-порталів, Читати повністю

Попри сніг аеропорти жодного рейсу не перенесли

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 15:21

Не зважаючи на складні погодні умови, аеропорти «Бориспіль» та «Жуляни» працюють у штатному режимі. Про це повідомляється на інформаційних табло аеропортів.

Жод... Читати повністю

Microsoft помилково займалося "благодійністю"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 15:10

Компанія Microsoft через помилку всю середу займалося "благодійністю". 

Якраз того дня почалися продажі нового Microsoft Office 2013. Ціна версії "Для дому та бізнесу" - 2 199 гривень.... Читати повністю

Огнєвич просить зняти їй кліп для Євробачення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 15:04

Співачка Злата Огнєвич, котра буде представляти України на пісенному конкурсі Євробачення-2013, попросила українців придумати їй ідею для конкурсного кліпу на пісню Gravity.

Співачка каже -... Читати повністю

Влада обіцяє лікарям Києва більші зарплати

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 14:58

У 2013 році міська влада обіцяє підвищення заробітної плати працівникам хоспісів, онкологічного центру та амбулаторій з сімейними лікарями. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов на зустрічі з л... Читати повністю

Як кияни прощалися з померлим на сцені актором

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 14:54

Рівно опівдні, у театрі російської драми імені Лесі Українки відбулося прощання з актором Олександром Бондаренко, який помер на очах публік... Читати повністю

Під снігом почали ламатися дахи

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 14:49

На Київщині від великої кількості снігу почали ламатися дахи. Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій України.

Приблизно о 12:00 на проспекті Перемоги у будинк... Читати повністю

Київрада дерибанитиме гроші киян за тиждень

Маша Землянська, Свiдомо, 31 січня 2013р. 14:41

Чергове засідання Київради за неофіційною інформацією заплановане на наступний тиждень - 7-ого та 8-ого лютого. Про це «Свідомо» повідомили джерела в Київраді.

«Офіц... Читати повністю

Метро возитиме киян повільніше - бояться аварій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 14:36

Швидкість поїздів метро в Київському метрополітені буде знижена через зношеність рейок і сумніви у безпеці пасажирів. Про це повідомляє прес-служба метро.

"За підсумками господарської діяль... Читати повністю

Мама влаштує курячий аукціон для порятунку доньки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2013р. 14:24

Мама 19-річної Олени Аносової, котра потребує пересадки нирки, у неділю влаштує продуктовий ярмарок на київському вокзалі, аби зібрати грошей для доньки. Це повідомлення вже активно Читати повністю

Чи дійсно КСД не відповідає за пропажу речей?

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 31 січня 2013р. 14:23

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на товари та послуги. Цього разу до нас звернувся Олександр Холод. Чоловік не задоволений обслуговуванням компанії "Кур’єрська служба до... Читати повністю