Головпоштамт потрощений в результаті бійок

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 29 січня 2013р. 20:15

Вдень в Головпоштамті багаторазово відбувалися бійки представників партії «Свобода» з міліцією і з невстановленими особами. Причиною бійок стали установчі збори з обранням членів Громад... Читати повністю

Вбивці Гонгадзе дали довічне

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 січня 2013р. 19:36

Трійка суддів Печерського райсуду Києва на чолі з Андрієм Мельником засудила колишнього начальника розшуку МВС Олексія Пукача до довічного ув'язнення з конфіскацією майна за вбивс... Читати повністю

Тепло у будинках на Обсерваторній обіцяють до 12-ї

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 29 січня 2013р. 19:07

Повернути теплі батареї у 39 будинках на вулиці Обсерваторній обіцяють до дванадцятої години ночі. Про це повідомляє прес-служба Київської міськадм... Читати повністю

"Козацькі рокери" записали трек про Крути

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 січня 2013р. 18:35

Фолк-роковий або ж "козак-рокерський", як його ще називають, гурт "Тінь Сонця" записав новий трек, присвячений річниці бою під Крутами.

Важка і баладна пісня маю назву "Ніколи не плач". За... Читати повністю

Яндекс пропонує "погуляти" по Вінниці і Рівному

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 січня 2013р. 18:20

До сервісу Яндекс.Карты додалися панорами шести нових українських міст. Це Рівне, Луцьк, Житомир, Вінниця, Хмельницький і Мукачеве.

Наприклад, в Житомирі можна віртуально погуляти по пішохо... Читати повністю

«Київпастранс» виплатив зарплати за жовтень

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 29 січня 2013р. 18:17

Працівникам тролейбусних депо виплатили зарплатню за жовтень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

У жовтні 424 працівники тролейбусних депо №1 та №3 не отримали заробітну п... Читати повністю

На Олени Теліги не проїхати

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 29 січня 2013р. 17:48

На вулиці Олени Теліги наразі велика пробка.  Про це повідомляє сервер Відеопробки.

Корок тягнеться від вулиці Фрунзе і до розв’язки,... Читати повністю

КМДА зачинилася і від киян, і від послів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 січня 2013р. 17:20

Охорона київської мерії за підтримки міліції заблокувала центральний вхід до будинку на Хрещатику, 36, куди прийшли громадські активісти, розлючені Читати повністю

Художник покрив Шевченка феньками і татушками

Галина Танай, Свiдомо, 29 січня 2013р. 17:13

Браслети, смугасті "кенгурушки" і грайливі татуювання - 20 видатних людей України набувають нових рис. Такими несподіваними і дуже "живими" їх побачив львів'янин Михайло Присташ.  В його колек... Читати повністю

Активісти перейменували вулицю Московську

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 29 січня 2013р. 17:13

Активісти перейменували вулицю Московську на вулицю імені Арона Барона. Про це повідомляється на сайті громадської організації «Ант... Читати повністю

Директорів шкіл просять розібратися з Інтернетом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 січня 2013р. 17:04

Управління освіти Шевченківського району просить директорів шкіл свого району перевірити наявні комп'ютери на справність, а інтернет - на якість. 

Причини - 10-класники три дні поспіль... Читати повністю

На Горького 40 будинків без холодної води

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 29 січня 2013р. 15:57

У Солом’янському районі 40 будинків без холодної води. Про це повідомляє аварійна служба Київводоканалу.

Через прорив труби на вулиці Горького тимчасово без  холодної в... Читати повністю

На зборах Громадської ради шукали бомбу

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 29 січня 2013р. 15:20

Під час зборів Громадської Ради до помічника одного з депутатів підійшов невідомий і сказав, що «через кілька хвилин тут пролунає вибух». Про це повідомляє прес-служба Міністерства внут... Читати повністю