Щоб привчити дитину до горщика - свистіть

Маша Землянська, Свiдомо, 30 січня 2013р. 12:59

Педіатри винайшли нестандартний спосіб привчання дітей до горщика. Від батьків для цього вимагають тільки одне уміння – свистіти.

Результати вдалого експерименту шведських учених ... Читати повністю

Музей історії зачиняють на ремонт

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 січня 2013р. 12:24

Національний музей історії України зачиняють на ремонт, повідомляє музей.

Музей не працюватиме до 7-го лютого, тому киянам та туристам варто почекати з... Читати повністю

«Швидка» Києва не встигає за законом

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 30 січня 2013р. 12:13

Бригади київської швидкої допомого скаржаться, що новий закон про екстрену медичну допомогу не вирішує проблем, які стоять перед медиками. Зокрема, лікарі бригад скаржаться, що десятихвилинний норм... Читати повністю

Українці заплатять за світло «Конча-Заспи» 4 млн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 січня 2013р. 11:59

Будинок відпочинку для високопосадовців та екс-чиновників вищого рангу «Конча-Заспа» 29 січня уклав угоди з «Київенерго» на постачання електри... Читати повністю

Знеболюючий Ібупрофен заборонили як неякісний

Маша Землянська, Свiдомо, 30 січня 2013р. 11:28

Державна лікарська служба заборонила аптекам продавати жарознижуюче знеболювальне Ібупрофен серії 010112 від «Борщагівсько... Читати повністю

Україна за свободою слова ледь випередила Гондурас

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 січня 2013р. 11:28

Україна за рівнем свободи слова опинилася між Алжиром та Гондурасом, ми зайняли 126 позицію з 179 країн Світу. Про це повідомляють правозахисники Читати повністю

З аптек забирають протигрибковий антибіотик

Маша Землянська, Свiдомо, 30 січня 2013р. 10:46

Державні лікарська служба заборонила продавати і використовуватипротигрибковий антибіотик Ністатин, що украї... Читати повністю

Вчені розказали коли приходить старість

Маша Землянська, Свiдомо, 30 січня 2013р. 10:21

В 39 років у людини знижується рівень вироблення мієліну – речовини, що входить до складу оболонки нервового волокна. А відтак, впевнені вчені – саме в цьому віці і по... Читати повністю

Вулиця Горького знову з водою

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 січня 2013р. 10:12

Мешканці вулиць Горького знову з водою, повідомили «Свідомо» у Київводоканалі.

Водопостачання відновили у 40 будинкЧитати повністю

Прокуратура взялася за «піратські» маршрутки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 січня 2013р. 9:51

Прокуратура разом із транспортною інспекцією взялася за нелегальних перевізників біля центрального вокзалу, повідомляє Читати повністю

На сцені театру Лесі Українки помер актор

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 січня 2013р. 8:56

У вівторок, 29 січня, прямо на сцені київського театру імені Лесі Українки близько 20:00 години вечора помер актор Олександр Бондаренко, повідомляє ... Читати повністю

Попов хоче гріти труби аби позбутися бурульок

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 січня 2013р. 8:38

В мерії обіцяють, що вже в цьому році в столиці почнуть випробовувати новітні технології для боротьби з бурульками, повідомляє газета Хрещатик.

Голова... Читати повністю

Інспектори ДАІ спіймали п`яного викрадача авто

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 січня 2013р. 8:12

Інспектори ДАІ затримали крадія авто, який керував вкраденим автомобілем на підпитку, повідомляє прес-служба ДАІ.

Власник авто залишив свою «Волг... Читати повністю

Головпоштамт потрощений в результаті бійок

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 29 січня 2013р. 20:15

Вдень в Головпоштамті багаторазово відбувалися бійки представників партії «Свобода» з міліцією і з невстановленими особами. Причиною бійок стали установчі збори з обранням членів Громад... Читати повністю

Вбивці Гонгадзе дали довічне