Киянин проти покладання сала до пам'ятника поетеси

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 1 лютого 2013р. 14:50

Киянин Микола Даневич вимагає припинити ярмарок біля пам’ятнику Лесі Українки через аморальність. Активіст ще до Нового року звертався до управлінні благоустрою міста Києва, але відпові... Читати повністю

Генпрокуратура закрила справу проти Тимошенко

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 13:44

Генеральна прокуратура закрила одну справу проти Юлії Тимошенко щодозакінченого замаху на розтрату бюджетних коштів за відсутністю складу злочину.Читати повністю

А.Шлапак: Ми не готові до диверсифікації тарифів

Користувача видалено , (вiд читачiв), 1 лютого 2013р. 13:24

Система диверсифікації тарифів, яку пропонує влада при їх піднятті, не вбереже більшість сімей від значного фінансового удару. В цьому переконана Голова гуманітарної Комісії Київради, лідер «... Читати повністю

Шахрай позбавив бабусю грошей на смерть

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 12:44

Міліція затримала шахрая, який прикинувшись слідчим виманив гроші у бабусі, які та відкладала на випадок смерті, повідомляє прес-служба міліції.

Шахрай... Читати повністю

Дружина: Луценка водили в прокуратуру на ціпку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 12:14

Дружина засудженого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка з трибуни Верховної Ради розповіла про жахливий режим його утримання. Зокрема, Ірина Луценко розповіла,... Читати повністю

Чернівецька школа створила сервіс відео-теревень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 12:12

Звичайна чернівецька школа №12 вирішила запустити проект - "Шкільний Телеміст".

Суть проекту в тому, щоб з певною періоди... Читати повністю

Герега збирається очолити лижний загін влади

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 1 лютого 2013р. 12:03

Секретар Київради Галина Герега очолить команду міської влади на лижних змаганнях «Кубок дипломатичних місій». Старт заходу запланований на 10:00 другого лютого у Голосіївському лісопар... Читати повністю

МОН визнало - першачків перевантажують

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 12:01

Міносвіти, закінчивши перевірку дитсадків і шкіл, прийшло до висновку - дітей в навчальних закладах перевантажують.

Кажуть - вихователі не розраховують час занять для 5-річок, а вчителі зад... Читати повністю

Депутатська газета друкуватиме тести для школярів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 11:33

Газета Верховної Ради "Голос України" з 1 березня друкуватиме пробні тести для школярів. 

Вони, за обіцянкою, будуть дуже схожими на ті, котрі абітурієнтам доведеться складати навесні... Читати повністю

Захисників «Салюту» побалують художньою екскурсією

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 11:24

Захисників санаторію «Салют», який розташований в історичній садибі художників Миколи Пимоненка та Володимира Орловського, запрошують безкоштовно на екску... Читати повністю

Втікач до Праги: Біжіть теж або захищайтеся

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 11:17

Рівно рік тому, 1 лютого 2012 року, колишній спецназівець, колишній в'язень і власник нелегкого бізнесу з ізоляції труб Сергій Костаков... Читати повністю

ВООЗ розказала скільки солі вдень не вбиває серце

Маша Землянська, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 11:02

Всесвітня організація охорони здоров'я змінила рекомендовану денну дозу солі. Якщо раніше безпечними вважались 2000 міліграмів, то тепер ще менше – половина чайної ложечки. Медики організації... Читати повністю

У вівторок Dream Town окупують агенти веб-безпеки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 10:50

У вівторок в "Дрім Тауні" пройде акція-святкування Всесвітнього дня безпеки в Інтернеті. Про це повідомляє прес-служба Головного управління освіти Києва.

Всі, хто прийдуть сюди погуляти чи... Читати повністю

Depeche Mode презентували нове фетишистське відео

Галина Танай, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 10:40

Легендарні Depeche Mode офіційно презентували відео на пісню Heaven, що увійшла до нової платівки гурту Delta Machine. Стиль нев'янучих британців у кліпі вгадується безпомилково: колонада пох... Читати повністю

У столичному метро запрацював розумний ескалатор

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 10:29

У столичному метро запрацював розумний ескалатор на станції "Виставковий центр", який їздитиме тільки з пасажирами, повідомляє мерія.

В мерії вирішили,... Читати повністю