Аптекам заборонили ліки від тиску

Маша Землянська, Свiдомо, 29 січня 2013р. 11:23

Державна лікарська служба заборонила продавати препарат, що регулює тиск та рятує серце Берліприл. Табу наклали на всі партії пр... Читати повністю

У Києві знімають криваве кіно з відірваною головою

Галина Танай, Свiдомо, 29 січня 2013р. 11:18

Відірвані голови, вогонь і кривавий кисіль на асфальті - ось на що перетворили затишні подвір'я Подолу кіношники. Режисер Володимир Тихий, якого знають за проектами "Україно, Goodbye" та "Мудаки. А... Читати повністю

Депресію та шизофренію пропонують лікувати йогою

Маша Землянська, Свiдомо, 29 січня 2013р. 10:49

Медики пропонують розглядати йогу як повноцінну методику лікування психічних розладів - шизофренії, синдрому гіперактивності, дефіциту уваги, депресії чи проблем зі сном.

Професор психіатрі... Читати повністю

В Україні стали менше саджати

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 січня 2013р. 10:47

В Україні в тюрмах зменшилася кількість в’язнів на 4,49% порівняно з минулим роком. Про це свідчать статистичні данні пенітенціарної служби, яку отримала правозахисна організація Читати повністю

Лікарі: не врятували дідуся в Сільпо через затор

Маша Землянська, Свiдомо, 29 січня 2013р. 10:37

В Департаменті з охорони здоров’я пояснюють: «швидка» приїхала на допомогу чоловікові, який помирав у «Сільпо» на Підлісній за 26 хвилин після виклику. Затримались чер... Читати повністю

Риболовля на Троєщині перейшла у різню

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 січня 2013р. 10:04

Чоловік вдарив свого товариша ножем у шию, якого перед цим запросив на рибалку. Про це повідомляє прес-служба міліції.

Міліція встановила, що товариши прийшли разом на рибалку. Після алкого... Читати повністю

«Укрзалізницею» керуватиме «права рука» міністра

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 січня 2013р. 9:30

Генеральним директором «Укрзалізниці» призначено Сергія Болобоніна, який до цього був першим заступником гендиректора Володимира Козака, до призначення його міністром інфраструктури.Читати повністю

Лікарня депутатів хоче ще ремонту за 190 млн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 січня 2013р. 8:55

Клінічна лікарня «Феофанія» оголосила тендер на ремонт та переоснащення корпусу №3, у якому лікуються високопосадовці, очікуваною вартістю на 190 мільйонів гривень. У вересні минулого р... Читати повністю

На Солом`янці «Cубару» покалічив людей і втік

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 січня 2013р. 8:22

На розі вулиць Солом`янської та Кривоноса водій «Субару» збив жінку на переході та врізався в зустрічне авто. Після подвійного ДТП водій втік, повідомляє Читати повністю

Київ затягує тягнучками та корками

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 січня 2013р. 19:27

На час 19:25 у Києві налічується 19 тягнучок та 14 пробок. Про це повідомляє сервер Відеопробки.

Наразі в корках стоять  люди, які їдуть... Читати повністю

Попов хоче продати більше землі і майна Києва

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 січня 2013р. 18:41

Олександр Попов стверджує, що в результати перемовин з Урядом, до столичного бюджету додадуть на 1,769 мільярди більше. Про це повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації.

Попо...
Читати повністю

Десятинку "музеєфікують" і віртуальним музеєм

Софія Кущ, Свiдомо, 28 січня 2013р. 18:12

На круглому столі "закритого типу" на Володимирській 6, куди пускали тільки доповідачів, вчергове вирішили музеєфікувати Десятинну церкву і зробити для неї віртуальний музей.

Від джерела, п... Читати повністю

Попов призначив начальників директорами

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 18:00

Олександр Попов призначив ще трьох керівників Департаментів мерії, які до цього очолювали майже однойменні управління. Інформацію про призначення керівників підтвердили в Київській держадміністраці... Читати повністю

Міліція оголосила в розшук зрадника БЮТівців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 17:42

Міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук екс-депутата від Блоку Юлії Тимошенко Олександра Шепелєва. Його прізвище з'явилосяЧитати повністю

Секс береже від застуди і вбиває злоякісні клітини

Маша Землянська, Свiдомо, 28 січня 2013р. 17:37

Заняття любов'ю позитивно впливають на імунітет, а тим самим вберігають закохані пари від застуди та інших хвороб.

Чергові наукові докази користі сексу шукали вчені зі Швейцарії. Після... Читати повністю