Мадонні доплатили 300 тисяч за концерт у Києві

Галина Танай, Свiдомо, 28 січня 2013р. 17:09

"Концерт  Мадонни - найгірше, що траплялось у моєму житті!". Такими враженнями ділились розчаровані кияни після минулорічного приїзду світової зірки. Зате гроші капають Мадонні і досі: Подільс... Читати повністю

Мерія обіцяє "зібрати" сходи в Голосієво за 3 дні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 17:07

Розвалені сходи на наземного пішоходному переході на Саперно-Слобідській (Голосіївський район) обіцяють поремонтувати протягом трьох днів. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Ремонтувати б... Читати повністю

Перший робітничий страйк у Броварах!

Олександр Рудоманов, (вiд читачiв), 28 січня 2013р. 17:04

Робітники заводу «Пластмас» відмовились вчора відмовились стати до роботи. Праця понад норму на шкідливому виробництві. Затримки зарплати. Невиплата авансу. Досить . «Ми не будемо... Читати повністю

Метро показало нутрощі КПІшного ескалатора

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:56

"Київський метрополітен" перетворив ремонт ескалатора на станції "Політехнічний інститут" на справжнє реаліті шоу. Фото "нутрощів" ескалатора і всього процесу його ремонту прес-служба метро виклала... Читати повністю

Вишгородська "жертва таксиста" порізала себе сама

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:45

Дівчина, котра звернулася до міліції із заявою про напад на неї невідомого, що взявся її підвезти і порізав ножем, "пошматувала" себе сама. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

... Читати повністю

Єврокомісар через нардепа підтримав Тимошенко

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:39

Європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле передав ув'язненому екс-прем'єру Юлії Тимошенко слова підтримки. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".... Читати повністю

Хворим на рак дітям збирають гроші на ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:36

Благодійний фонд "Крона" в рамках проекту "Точка життя" збирає грошей для хворих дітей, що лежать в дитячій лікарні Охматдит.

В Україні більш... Читати повністю

"Свобода" кличе бойкотувати неіснуючий підручник

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:27

Партія "Свобода" закликає українців бойкотувати... неіснуючий підручник з історії України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії.

"ВО "Свобода" закликає Вас усіма прийнятними мет... Читати повністю

Hyundai 50 хвилин милувався Полтавщиною

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:19

Швидкісний потяг Hyundai, котрий цієї зими через постійні поламки вже став легендарним, знову зламався - в Полтавській області. Про це пасажири потягу пишуть на своїх сторінках в... Читати повністю

HH:Жінки більше хочуть рахувати,чоловіки-продавати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:14

Українські чоловіки найчастіше шукають роботу в області продажів, жінки - в бухгалтерії. Такі результати дослідження рекрутингового порталу HeadHunter.

Окрім цього чоловіки цікавлять інформ... Читати повністю

Забудовник звів 11 поверхів замість дев'яти

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 28 січня 2013р. 16:08

На розі вулиць Богдана Хмельницького і Пирогова забудовник звів багатоповерховий комплекс всупереч приписам міської влади Києва. Згідно затверджених в 2005 році планів забудови, будинок повинен був... Читати повністю

Міліція привела в дитячий розподільник оркестр

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:05

Київська міліція привела до дітей, котрих тримають в приймальнику-розподільнику для дітей, цілий оркестр. Про це повід... Читати повністю

"Київзеленбуд" наварився за липовими документами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:00

Посадовці з "Київзеленбуду", підробивши фінансові документи, намагалися перерахувати приватній фірмі 272 тисячі гривень за ненадані послуги. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

... Читати повністю

Викладач переніс в свій універ цілу бібліотеку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 15:42

500 томів літератури віддав своєму Національному університету водного г... Читати повністю

У Києві Жириновського закидали квашеною капустою