«Укрзалізницею» керуватиме «права рука» міністра

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 січня 2013р. 9:30

Генеральним директором «Укрзалізниці» призначено Сергія Болобоніна, який до цього був першим заступником гендиректора Володимира Козака, до призначення його міністром інфраструктури.Читати повністю

Лікарня депутатів хоче ще ремонту за 190 млн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 січня 2013р. 8:55

Клінічна лікарня «Феофанія» оголосила тендер на ремонт та переоснащення корпусу №3, у якому лікуються високопосадовці, очікуваною вартістю на 190 мільйонів гривень. У вересні минулого р... Читати повністю

На Солом`янці «Cубару» покалічив людей і втік

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 січня 2013р. 8:22

На розі вулиць Солом`янської та Кривоноса водій «Субару» збив жінку на переході та врізався в зустрічне авто. Після подвійного ДТП водій втік, повідомляє Читати повністю

Київ затягує тягнучками та корками

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 січня 2013р. 19:27

На час 19:25 у Києві налічується 19 тягнучок та 14 пробок. Про це повідомляє сервер Відеопробки.

Наразі в корках стоять  люди, які їдуть... Читати повністю

Попов хоче продати більше землі і майна Києва

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 січня 2013р. 18:41

Олександр Попов стверджує, що в результати перемовин з Урядом, до столичного бюджету додадуть на 1,769 мільярди більше. Про це повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації.

Попо...
Читати повністю

Десятинку "музеєфікують" і віртуальним музеєм

Софія Кущ, Свiдомо, 28 січня 2013р. 18:12

На круглому столі "закритого типу" на Володимирській 6, куди пускали тільки доповідачів, вчергове вирішили музеєфікувати Десятинну церкву і зробити для неї віртуальний музей.

Від джерела, п... Читати повністю

Попов призначив начальників директорами

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 18:00

Олександр Попов призначив ще трьох керівників Департаментів мерії, які до цього очолювали майже однойменні управління. Інформацію про призначення керівників підтвердили в Київській держадміністраці... Читати повністю

Міліція оголосила в розшук зрадника БЮТівців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 17:42

Міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук екс-депутата від Блоку Юлії Тимошенко Олександра Шепелєва. Його прізвище з'явилосяЧитати повністю

Секс береже від застуди і вбиває злоякісні клітини

Маша Землянська, Свiдомо, 28 січня 2013р. 17:37

Заняття любов'ю позитивно впливають на імунітет, а тим самим вберігають закохані пари від застуди та інших хвороб.

Чергові наукові докази користі сексу шукали вчені зі Швейцарії. Після... Читати повністю

Антимонопольники грозять розбірками Київстару

Галина Танай, Свiдомо, 28 січня 2013р. 17:25

Якщо "Київстар"  підвищить ціни, Антимонопольний комітет всерйоз візьметься за перевірку оператора. Чиновники зацікавилися здорожчанням послуг зв'язку, яке сам "Київстар" представляє як здешев... Читати повністю

Мадонні доплатили 300 тисяч за концерт у Києві

Галина Танай, Свiдомо, 28 січня 2013р. 17:09

"Концерт  Мадонни - найгірше, що траплялось у моєму житті!". Такими враженнями ділились розчаровані кияни після минулорічного приїзду світової зірки. Зате гроші капають Мадонні і досі: Подільс... Читати повністю

Мерія обіцяє "зібрати" сходи в Голосієво за 3 дні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 17:07

Розвалені сходи на наземного пішоходному переході на Саперно-Слобідській (Голосіївський район) обіцяють поремонтувати протягом трьох днів. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Ремонтувати б... Читати повністю

Перший робітничий страйк у Броварах!

Олександр Рудоманов, (вiд читачiв), 28 січня 2013р. 17:04

Робітники заводу «Пластмас» відмовились вчора відмовились стати до роботи. Праця понад норму на шкідливому виробництві. Затримки зарплати. Невиплата авансу. Досить . «Ми не будемо... Читати повністю

Метро показало нутрощі КПІшного ескалатора

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:56

"Київський метрополітен" перетворив ремонт ескалатора на станції "Політехнічний інститут" на справжнє реаліті шоу. Фото "нутрощів" ескалатора і всього процесу його ремонту прес-служба метро виклала... Читати повністю

Вишгородська "жертва таксиста" порізала себе сама

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:45

Дівчина, котра звернулася до міліції із заявою про напад на неї невідомого, що взявся її підвезти і порізав ножем, "пошматувала" себе сама. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

... Читати повністю