Ти чесний? Ти – не злочинець?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 28 січня 2013р. 11:01

Ти колись запитував себе, чи варто бути чесним, моральним, якщо ця чесність завжди має негативні наслідки? Не в тому сенсі, що тобі незручно або соромно. Негативні – у прямому сенсі, фізично... Читати повністю

Мерія шукає найкращого школяра-ІТшника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 10:54

З 1 лютого стартує ІТ-шний конкурс з інформаційних технологій. 

Позмагатися може будь-який школяр віком від 7 до 18 років, котрий розбирається в створенні презентацій, веб-сайтів, 2D і... Читати повністю

Трухановому обіцяють пам’ятник шведським фанатам

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 10:54

На Трухановому острові обіцяють встановити пам’ятник шведським фанатам, які жили там у наметовому містечку під час ЄВРО-2012. Про це повідомляє прес-служба мері... Читати повністю

Смерть у Сільпо загрожує медикам 2-а роками тюрми

Маша Землянська, Свiдомо, 28 січня 2013р. 10:53

Міліції розслідує смерть дідуся у супермаркеті «Сільпо» на вулиці Підлісні... Читати повністю

У горах знайшли тіла зниклих киян

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 10:34

У Закарпатській область знайдено тіла двох туристів з Києва, які зникли 19 січня. Про це повідомляє прес-слу... Читати повністю

Закон Магнітського вимагають заради Павліченків

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 10:19

Захисники Павліченків розмістили на сайті Білого дому Читати повністю

Управління освіти просить батьків перевіряти школи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 9:55

Головне управління освіти Києва просить батьків, котрі підшуковують дитсадок, школу чи ліцей для своєї дитини, перевіряти навчальний заклад і просити у директорів показати ліцензію. 

К... Читати повністю

Міліція прикрила ігрові автомати на мільйон

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 9:49

Міліція припинила роботу підпільного залу ігрових автоматів у Дніпровському районі та вилучила обладнання майже на мільйон гривень, повідомляє прес-служба правоохорон... Читати повністю

Металіст з "Х-фактора" просить грошей на операцію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 9:45

Станіслав Котляр - учасник метал-гурту "Без меЖ" і учасник шоу "Х-фактор" - просить допомогти з грошима на операцію.

У хлопця - вроджений порок серця. У квітні минулого року у Котляра був с... Читати повністю

Повітрофлотський стоїть – ДТП

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 8:55

Затор на Повітрофлотському проспекті тягнеться до самого проспекту Перемоги. Як повідомляє сервіс Читати повністю

Нічним Києвом п’яний водій вишивав на автобусі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 8:26

Вночі 26 січня п’яний водій за кермом автобусу їздив по столичним вулицям зигзагами та зупинявся на порожній вулиці. Підозрілий автобус був зупинений працівника... Читати повністю

Рецидивісти побили та пограбували киянку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 8:03

Двоє раніше судимих киян побили та пограбували жінку, повідомляє прес-служба міліції.

Ввечері двоє чоловіків підбігли ззаду до перехожої та спробували... Читати повністю

На Чоколовському бульварі майже не проїхати

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 27 січня 2013р. 17:59

Станом на 17:50 на Чоколовському бульварі затор. Про це повідомляє сервер відео пробки.

Затор тягнеться від Чоколовського бульвару по вулиці Вад... Читати повністю

«Прострелений Янукович» вже у Севастополі

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 27 січня 2013р. 16:16

У Севастополі з’явилися графіті із Януковичем, на лобі якого червона цятка, за яке у Сумах засудили 4-х хлопців. Про це повідомляє громадська Читати повністю