Пенсіонер зарізав товариша в бойлерній на Оболоні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 11:51

Екс-комунальник, а тепер - пенсіонер, зарізав свого друга прямо в бойлерній на Оболоні, де той чергував і паралельно відзначав свій день народження. Про це повідомляє прес-служба міліції.

"... Читати повністю

Киянка продає раритетного "красунчика" Шевченка

Софія Кущ, Свiдомо, 25 січня 2013р. 11:38

Киянка Наталя хоче три тисячі гривень за килим, який дістався у спадок від бабусі з Переяслав-Хмельницького.

На килимку розміром 1,2 на 1,5 метри Тарас Шевченко понівечений до невпізна... Читати повністю

Бур по-тихому бурить у Гостинному

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 11:38

В Гостинному дворі попри припис Головного управління культурної спадщини щодо заборони земельних робіт, працює бурильна установка. Будівельники намагаються працювати так, щоб їх не зняли на відео.<... Читати повністю

Киянам розказали де ховається «Швидка»

Маша Землянська, Свiдомо, 25 січня 2013р. 11:38

Бригадам швидкої медичної допомоги виділили в усіх районах Києва спеціальні місця, де вони чекатимуть на виклики. А відтак діставатися до киян зможуть протягом десяти хвилин.

В Департаменті... Читати повністю

Троє вчителів з Оболоні - в ТОП20 вчителів світу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 11:33

Троє шкільних вчителів з Оболонського району - Світлана Литвинова, Олексанр Тибенко і Олексій Тибенко - потрапили в двадцядку кращих вчителів світу за думкою Microsoft. Про це повідомляє прес-служб... Читати повністю

З лютого Київстар накрутить ціни на 50 тарифах

Галина Танай, Свiдомо, 25 січня 2013р. 11:14

"Київстар вирішив поглибше залізти в кишені своїх абонентів - з початку лютого підвищують ціни аж у 50 тарифних планах. Під удар потрапляють популярні тарифи "15 копійок", "Єдина країна", "5+0", "D... Читати повністю

Ввечері чекайте на натовпи "веселих" студентів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 11:13

25 січня - Тетянин день або ж День студента. Його традиційно відзначали в Російській імперії і Радянському Союзі.

Святкувати "студентський" Тетянин день почали 12 січня 1755 року, коли імпе... Читати повністю

Укрзалізниця допитувала працівників про хабарі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 11:04

"Укрзалізниця" влаштувала зустріч-допит працівників, котрі розповідали телеканалам 1+1, ТРК «Україна» і ICTV про те, що при прийомі на роботу на залізницю треба дати хабар. Про це повід... Читати повністю

Росія знову перекрила повітря «АероСвіту»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 10:55

Росавіація знову припинила обслуговування всіх рейсів компанії «АероСвіт» у просторі Росії. Про це повідомляє пр... Читати повністю

Вночі палаючий Mercedes ледь не підірвав Газель

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 10:33

Вночі у дворі 16-поверхового житлового будинку по проспекту Гонгадзе, 18 горів Mercedes Sprinter. Вогонь перекинувся і на сусідню Газель, повідомл... Читати повністю

МОН: Бандеру не викидали з тестів-його там не було

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 9:45

Міносвіти заявляє про те, що імена українських повстанців Степана Бандери та Романа Шухевича с програми цьогорічного тестування в школі ніхто не викидав - їх там не було і минулого року. Про це пов... Читати повністю

Даішники відбирають щоденники у столичних школярів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 9:36

Працівники державтоінспекції відбирають щоденники у столичних школярів, які порушують правила дорожнього руху, Читати повністю

Янукович планує угоду з ЄС на листопад

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 9:08

Віктор Янукович після зустрічі з головою Європарламенту Мартіном Шульцом повідомив, що Україна планує підписати угоду про асоціацією з Європейським Союзом та зону вільної торгівлі у листопаді цього... Читати повністю

Прокуратура спіймала хабарницю з державного радіо

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 8:37

Столична прокуратура затримала жінку з керівництва Національної радіокомпанії під час отримання хабара у 142 тисячі гривень, повідомляє прес-служба прокуратури.

Жінка хотіла допомогти... Читати повністю

До столиці знову завітають морози

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 8:02

В Київ знову повертаються морози, повідомляє портал Gismeteo.

Вночі стовпчик термометру опустився до рекордної позначки на цьому тижні... Читати повністю