Частина абонентів Київстару не мають зв’язку

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 січня 2013р. 16:04

Частина абонентів компанії Київстар не можуть ні до кого додзвонитися. Про це «Свідомо» повідомляють абоненти  компанії.

З дев'яти опитаних абонентів Київстару 5 людей... Читати повністю

Альбом Океана Ельзи продюсує володар 3 Grammy

Галина Танай, Свiдомо, 25 січня 2013р. 15:41

Музичним продюсером нового альбому "Океану Ельзи" став британець Кен Нельсон. Він працював з культовим гуртом Coldplay та виграв три Grammy і два Mercury Music Prize - як найкращий продюсер.

<... Читати повністю

Власенко: мене хочуть позбавити мандата

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 січня 2013р. 15:33

Депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко стверджує, що Генпрокуратура хоче засудити його за подію дворічної давнини. Про це повідомляє ... Читати повністю

Киянин фоткає Г.А.В.Н.О. по всьому світу

Софія Кущ, Свiдомо, 25 січня 2013р. 15:29

Киянин Ігор Дзюман разом з друзями робить арт-проект, який ніжно називає своєю "маленькою" боротьбою. І не так ніжно - ГАВНО (Громадянська Адеква... Читати повністю

На Русанівських садах згорів будинок

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 січня 2013р. 15:00

На дачній ділянці "Русанівські сади" спалахнув будинок. Про це ... Читати повністю

На захист Десятинного стала прокуратура

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 січня 2013р. 14:01

Прокуратурою було внесено подання про скасування дозволу на будівництво на Десятинному провулку 3-5 і інспекція державного архбудконтролю його підтримала. Про це повідомляє громадська організація &... Читати повністю

Обіцяний киянам грип поки не прийшов

Маша Землянська, Свiдомо, 25 січня 2013р. 13:41

Попри обіцянки лікарів, що в середині січня до Києва прийде епідемія грипу - хворіти масово кияни не стали.

За даними Департам... Читати повністю

За депутатом стежили відео-жучком з Росії

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 13:36

Депутат від "Батьківщини" Poмaн 3aбзaлюк заявляє, що він на контролі у спецпідрозділів і за ним ведуть стеження, повідомляє Читати повністю

Бабуся повернула Азарову 11 грн покращеної пенсії

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 12:23

Пенсіонерка з Харкова передала прем'єр-міністру Миколі Азарову 11 гривень, які уряд додав до її пенсії, повідомляє депутат Арсен Аваков у своєму Читати повністю

Букерівську премію дали ізраїльтянину з Чернівців

Галина Танай, Свiдомо, 25 січня 2013р. 12:15

За Букерівською премією цього року поїде ізраїльтянин з України. Престижну літературну нагороду віддали Аарону Аплфельду - він родом з Чернівців, живе в Ізраїлі і пише на івриті. Про це письменник... Читати повністю

Пенсіонер зарізав товариша в бойлерній на Оболоні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 11:51

Екс-комунальник, а тепер - пенсіонер, зарізав свого друга прямо в бойлерній на Оболоні, де той чергував і паралельно відзначав свій день народження. Про це повідомляє прес-служба міліції.

"... Читати повністю

Киянка продає раритетного "красунчика" Шевченка

Софія Кущ, Свiдомо, 25 січня 2013р. 11:38

Киянка Наталя хоче три тисячі гривень за килим, який дістався у спадок від бабусі з Переяслав-Хмельницького.

На килимку розміром 1,2 на 1,5 метри Тарас Шевченко понівечений до невпізна... Читати повністю

Бур по-тихому бурить у Гостинному

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 11:38

В Гостинному дворі попри припис Головного управління культурної спадщини щодо заборони земельних робіт, працює бурильна установка. Будівельники намагаються працювати так, щоб їх не зняли на відео.<... Читати повністю

Киянам розказали де ховається «Швидка»

Маша Землянська, Свiдомо, 25 січня 2013р. 11:38

Бригадам швидкої медичної допомоги виділили в усіх районах Києва спеціальні місця, де вони чекатимуть на виклики. А відтак діставатися до киян зможуть протягом десяти хвилин.

В Департаменті... Читати повністю

Троє вчителів з Оболоні - в ТОП20 вчителів світу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 11:33

Троє шкільних вчителів з Оболонського району - Світлана Литвинова, Олексанр Тибенко і Олексій Тибенко - потрапили в двадцядку кращих вчителів світу за думкою Microsoft. Про це повідомляє прес-служб... Читати повністю