Нафтогаз отримав від "Газпрому" рахунок на $7 млрд

Софія Кущ, Свiдомо, 26 січня 2013р. 12:49

Читати повністю

На Голосієво складують сніг до літа

Софія Кущ, Свiдомо, 26 січня 2013р. 11:43

Киянин Микола Даневич і мешканці вулиці Саперно-Слобідська, 22 мають проблему - навпроти їхнього будинку «консервують» сніг до літа.

Масово звалений на вулиці  сніг перекр... Читати повністю

Папа Римский випустить додаток для iPhon-ів

Софія Кущ, Свiдомо, 26 січня 2013р. 11:23

За збереження моралі і припинення одностатевих шлюбів церква освоїла останні нововведення комп'ютерного світу, повідомляє Le Parisien.

«За спра... Читати повністю

Британці зробили футболку що змушує рівно ходити

Софія Кущ, Свiдомо, 26 січня 2013р. 11:06

Британська компанія "Lifewell" розробила футболку, яка завдяки своєму матеріалу тягне плечі назад і вниз і зберігає поставу протягом дня.

У футболці є вставки, які контролюють м'язи і поліп... Читати повністю

У Києві знову горіли легкові авто

Софія Кущ, Свiдомо, 26 січня 2013р. 10:34

Читати повністю

На Голосієво дірява труба створила льодову річку

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 січня 2013р. 18:40

Біля музею імені Максима Рильського утворилася річка разом із міні-фонтаном. Про це повідомляє Микола Даневич у своєму фейсбуці.

Читати повністю

На Малишка буцнулись автівки

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 січня 2013р. 18:19

На вулиці Малишка біля розв’язки у сторону метро Чернігівська врізалися автівки. Про це повідомляє сервер Відеопробки.

Зіткнення сталося о... Читати повністю

В понеділок мамам обіцяють дати гроші на дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 25 січня 2013р. 18:08

Максимум до понеділка, 28 січня, усі довідки сім’ям, які мають отримати виплати на дітей, будуть видані. Про це, пояснюючи причини затримки виплат про народженні дитини, заявила міністр соціа... Читати повністю

Українці другу добу не можуть вилетіти з Дубаю

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 січня 2013р. 17:48

Українці другу добу не можуть виїхати з Дубаю. Про це повідомляє телеканал  UBR.

Більше півсотні п... Читати повністю

«Застрелений Янукович» з’явився в Броварах

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 січня 2013р. 17:09

На стінах броварського офісу Партії регіонів з’явилися графіті з зображенням Януковича з червоною цяткою на лобі. Про це Читати повністю

Частина абонентів Київстару не мають зв’язку

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 січня 2013р. 16:04

Частина абонентів компанії Київстар не можуть ні до кого додзвонитися. Про це «Свідомо» повідомляють абоненти  компанії.

З дев'яти опитаних абонентів Київстару 5 людей... Читати повністю

Альбом Океана Ельзи продюсує володар 3 Grammy

Галина Танай, Свiдомо, 25 січня 2013р. 15:41

Музичним продюсером нового альбому "Океану Ельзи" став британець Кен Нельсон. Він працював з культовим гуртом Coldplay та виграв три Grammy і два Mercury Music Prize - як найкращий продюсер.

<... Читати повністю

Власенко: мене хочуть позбавити мандата

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 січня 2013р. 15:33

Депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко стверджує, що Генпрокуратура хоче засудити його за подію дворічної давнини. Про це повідомляє ... Читати повністю

Киянин фоткає Г.А.В.Н.О. по всьому світу