Ввечері чекайте на натовпи "веселих" студентів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 11:13

25 січня - Тетянин день або ж День студента. Його традиційно відзначали в Російській імперії і Радянському Союзі.

Святкувати "студентський" Тетянин день почали 12 січня 1755 року, коли імпе... Читати повністю

Укрзалізниця допитувала працівників про хабарі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 11:04

"Укрзалізниця" влаштувала зустріч-допит працівників, котрі розповідали телеканалам 1+1, ТРК «Україна» і ICTV про те, що при прийомі на роботу на залізницю треба дати хабар. Про це повід... Читати повністю

Росія знову перекрила повітря «АероСвіту»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 10:55

Росавіація знову припинила обслуговування всіх рейсів компанії «АероСвіт» у просторі Росії. Про це повідомляє пр... Читати повністю

Вночі палаючий Mercedes ледь не підірвав Газель

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 10:33

Вночі у дворі 16-поверхового житлового будинку по проспекту Гонгадзе, 18 горів Mercedes Sprinter. Вогонь перекинувся і на сусідню Газель, повідомл... Читати повністю

МОН: Бандеру не викидали з тестів-його там не було

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 9:45

Міносвіти заявляє про те, що імена українських повстанців Степана Бандери та Романа Шухевича с програми цьогорічного тестування в школі ніхто не викидав - їх там не було і минулого року. Про це пов... Читати повністю

Даішники відбирають щоденники у столичних школярів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 9:36

Працівники державтоінспекції відбирають щоденники у столичних школярів, які порушують правила дорожнього руху, Читати повністю

Янукович планує угоду з ЄС на листопад

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 9:08

Віктор Янукович після зустрічі з головою Європарламенту Мартіном Шульцом повідомив, що Україна планує підписати угоду про асоціацією з Європейським Союзом та зону вільної торгівлі у листопаді цього... Читати повністю

Прокуратура спіймала хабарницю з державного радіо

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 8:37

Столична прокуратура затримала жінку з керівництва Національної радіокомпанії під час отримання хабара у 142 тисячі гривень, повідомляє прес-служба прокуратури.

Жінка хотіла допомогти... Читати повністю

До столиці знову завітають морози

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 8:02

В Київ знову повертаються морози, повідомляє портал Gismeteo.

Вночі стовпчик термометру опустився до рекордної позначки на цьому тижні... Читати повністю

«Банда німих» чистила кишені киян у метро

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 січня 2013р. 7:13

Міліція затримала двох кишенькових злодіїв, котрі обкрадали киян у метрополітені. Про це Читати повністю

У Києві Оленям проколюють шини

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 січня 2013р. 7:09

У Києві знайшовся активіст, що знаходить  автівки з літньою резиною та проколює їм шини. Про це повідомляє ІСТV.

А... Читати повністю

Міліція в Києві зафарбовує графіті з Януковичем

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 19:52

Працівники міліції у формі та чоловіки у штатському одязі у центрі міста замалювували графіті з застреленою головою Віктора Януковича, яке нещодавно там Читати повністю

Чиновники скаржаться - кияни "відволікають" швидку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 18:33

Половина викликів швидкої допомоги є або неекстреними, або непрофільними. Про це заявив директор Департаменту охорони здоров'я Києва Віталій Мохорєв в ефірі ТРК "Київ".

"На жаль, тут є певн... Читати повністю

Справу Індила знову направили до суду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 18:27

Апеляційний суд Києва повернув кримінальну справу за фактом загибелі Ігоря Індила на новий судовий розгляд. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

29 жовтня 2012 року су... Читати повністю

Дитячий одяг не перевірятимуть на безпеку

Маша Землянська, Свiдомо, 24 січня 2013р. 18:01

Міністерство економічного розвитку і торгівлі виключило з переліку продукції, яка вимагає обов`язкової сертифікації, ряд товарів. Зокрема, туди по... Читати повністю