Міліція прикрила ігрові автомати на мільйон

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 9:49

Міліція припинила роботу підпільного залу ігрових автоматів у Дніпровському районі та вилучила обладнання майже на мільйон гривень, повідомляє прес-служба правоохорон... Читати повністю

Металіст з "Х-фактора" просить грошей на операцію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 9:45

Станіслав Котляр - учасник метал-гурту "Без меЖ" і учасник шоу "Х-фактор" - просить допомогти з грошима на операцію.

У хлопця - вроджений порок серця. У квітні минулого року у Котляра був с... Читати повністю

Повітрофлотський стоїть – ДТП

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 8:55

Затор на Повітрофлотському проспекті тягнеться до самого проспекту Перемоги. Як повідомляє сервіс Читати повністю

Нічним Києвом п’яний водій вишивав на автобусі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 8:26

Вночі 26 січня п’яний водій за кермом автобусу їздив по столичним вулицям зигзагами та зупинявся на порожній вулиці. Підозрілий автобус був зупинений працівника... Читати повністю

Рецидивісти побили та пограбували киянку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 8:03

Двоє раніше судимих киян побили та пограбували жінку, повідомляє прес-служба міліції.

Ввечері двоє чоловіків підбігли ззаду до перехожої та спробували... Читати повністю

На Чоколовському бульварі майже не проїхати

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 27 січня 2013р. 17:59

Станом на 17:50 на Чоколовському бульварі затор. Про це повідомляє сервер відео пробки.

Затор тягнеться від Чоколовського бульвару по вулиці Вад... Читати повністю

«Прострелений Янукович» вже у Севастополі

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 27 січня 2013р. 16:16

У Севастополі з’явилися графіті із Януковичем, на лобі якого червона цятка, за яке у Сумах засудили 4-х хлопців. Про це повідомляє громадська Читати повністю

У Росії затримали 8 українців-націоналістів

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 27 січня 2013р. 15:04

У Росії, а саме у Ставропольському краї, міліція затримала вісьмох громадян України, які виступали на підтримку місцевого націоналістичного руху. Про це Читати повністю

В Україні ожеледь та штормить

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 27 січня 2013р. 13:57

По Україні Міністерство надзвичайних ситуацій оголосило штормове попередження.

У повідомленні йдеться, що пориви вітру місцями сягаю... Читати повністю

На погані дороги нарікає перевернутий С.К.А.Й.

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 27 січня 2013р. 13:22

У суботу по дорозі на концерт у Донецьку перекинувся автобус гурту С.К.А.Й. Про це повідомив клавішник Юрій Мозіль у контакті.
Читати повністю

У Маші Собко порилися в "бардачкє"

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 27 січня 2013р. 11:55

Зранку співачку Марію Собко намагалися пограбували. Про це дівчина написала у своєму твіттері.

Підійшовши до... Читати повністю

На Десятинному штовхалися та знесли паркан

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 27 січня 2013р. 11:09

Намагаючись донести до забудовників нещодавнє рішення прокуратури, щодо заборони будівництва, активісти виламали паркан та поштовхалися з о... Читати повністю

На тижні обіцяють потепління і дощ

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 27 січня 2013р. 10:21

На наступному тижні температура повітря поступово підійматиметься, а ближче до вихідних у Києві буде дощ. Про це повідомляється на сайті  gism... Читати повністю

Рейдери парку продовжують будівництво!

Олександр Рудоманов, (вiд читачiв), 27 січня 2013р. 0:03

Зранку двадцять шостого січня кілька осіб  почали проводити будівельні роботи в парку "Перемога" в Дніпровському районі м.Києва. Об'єкт будівництва -  "Храм всіх святих воїнів" Московсько... Читати повністю

Facebook запустив свій соціальний "супер-пошук"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 січня 2013р. 20:37

Соціальна мережа запустила свій анонсований два тижні тому додаток-пошуковик - Graph Search.

Його можна побачити у верхній частині сторінки свого профайлу (якщо немає, то лишіть заявку тут... Читати повністю