В метро попався злодій-любитель чужих кишень

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 13:17

Правоохоронці затримали кишенькового злодія, що грабував киян у метро. З награбованим злодію не вдалося проїхати і зупинки.

«Чоловік, який приїхав в столицю у відрядження, після проїз... Читати повністю

Льодяники від кашлю не перевірили- тому заборонили

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 12:29

Державна лікарська служба заборонила продавати і не рекомендує купувати льодяники від кашлю з апельсиновим смаком Трайсілс індійського виробника "Дженом Біотек". Щоправда заборона зачепила не... Читати повністю

Мерія знову почала давати картку-пільговика киянам

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 12:16

З 1-го лютого Київміськадміністрація продовжила видавати "картку киянина" пільговикам. Всього мають намір роздати 34 тисячі таких карток.

«Протягом лютого до районних управлінь будуть... Читати повністю

Дарниця продовжує народжувати найбільше дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 12:04

З січня по листопад 2012-го року у Києві народилося більше 31-єї тисячі немовлят. За даними управління статистики, лідер по народжуваності – традиційна Дарниця.

Другим по народжуванос... Читати повністю

Похмура і плюсова температура з киянами на 7 днів

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 11:14

Ще тиждень киянам обіцяють похмуре небо та "плюс" за вікном. За прогнозами Gismeteo до наступної неділі, 10-го лютого температура повітря триматиметься вище 0.

Протягом т... Читати повністю

У підприємця витягнули долари зі штанів

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 11:01

По дорозі до Києва приватного підприємця з Іршавщини пограбували прямісінького у вагоні потягу. Десять тисяч доларів грабіжних витягнув з кишені жертви, поки та спала.

За... Читати повністю

Троєщина найбільше заборгувала комунальникам

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 10:46

Деснянський район заборгував комунальникам більше 121-го мільйону гривень. Це – найбільший рівень боргів з оплати житлово-комунальних послуг, які залишилися у киян з минулого року.

Читати повністю

Українцям пообіцяли глушити біль - таблетками

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 10:21

Міністерство охорони здоров'я дозволило реєстрацію нині єдиного дозволеного знеболювального Морфіну у таблетках. А відтак, невиліковно хворі українці та ті, хто щодня відчувають біль – можуть... Читати повністю

Податкова оновила програму для он-лайн звітів

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 10:09

На сайті Податкової служби, в розділі "Електронна звітність" з'явилося Читати повністю

У двох університетів відібрали право навчати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 19:35

Два університети втратили право навчати - Акредитаційна комісія відібрала у них ліцензії. Про це повідомляє прес-служба Державної інспекції навчал... Читати повністю

Дільничним доведеться розкошелитися на візитівки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 18:57

Дільничні інспектори міліції мають роздавати мешканцям будинків на "своїй" території візитівки. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк.

На візитівках мають бути в... Читати повністю

Сегодня: Чоловіка на Подолі вбили на очах у дитини

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 18:46

Юрія Фоміна - директора готелю "Феофанія" Національної академії наук - котрого застрелили у п'ятницю на Подолі, вбили на очах у маленької дитини. Цю інформацію накопали журналісти "Сегодня".

<... Читати повністю

Герегу на лижах обігнали австрійці і американці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 16:12

Команда міської влади Києва зайняла третє місце в лижних змаганнях серед дипломатів.

Всього участь в змаганнях брали 24 команди з 15 країн світу. Проходили вони в парку "Голосіївський". Орг... Читати повністю

ДАІшники лякають водіїв дощем і снігом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 16:04

Столична ДАІ лякає водіїв мокрим снігом з дощем і ожеледицею у неділю та понеділок. 

Автоінспектори радять київським водіям уважно проїжджати пішоходні переходи, не ганяти і не обганят... Читати повністю

Перевіряли гаражі - знайшли 27 крадених автівок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 15:58

Перевіряючи гаражні кооперативи, станції технічного обслуговування та автостоянки, ДАІшники знайшли 27 крадених і незаконно завезених в країну автівок. Про це повідомляє прес-служба київського ДАІ.... Читати повністю