Microsoft поностальгував за йо-йо і тамагочі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 13:04

Компанія Microsoft запустила дуже ностальгічну для покоління 90-х рекламу. 

У ній - дивнючі зачіски, йо-йо, дискети, тамагочі, ігрові приставки, касетні плеєри і ланцюги, котрими обвіш... Читати повністю

Депутатам роздали «Коси вбивці» і гальмо

Маша Землянська, Свiдомо, 24 січня 2013р. 13:02

За спробу повернути в кафе та ресторани тютюновий дим, регіонал Олег Надоша очолив антирейтинг «Золота коса» і став найкращим ло... Читати повністю

Адвокат: Ахметов причетний до вбивства Щербаня

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 12:46

До вбивства депутата Євгена Щербаня, якого вбили у листопаді 1996-го року, причетний бізнесмен Рінат Ахметов. Про це заявив екс-адвокат Вадима Болотських засудженог... Читати повністю

Чоловік з Ужгорода зарізав і зафейсбучив Яника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 12:37

Михайло Фединишинець з Ужгорода виклав у своєму Facebook фото вбитої свині з написом "Яник".

Чоловік своєрідно і неоднозначно прокоментував своє фото: "Він теж думав, що... Читати повністю

За добу спопеліли три автівки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 12:27

Одразу три київські автівки згоріли за середу-четвер. Про це повідомляє прес-служба київських рятувальників.

Перша - Volkswagen Transporter - зайнялася на Солом'янці - у дворі п'... Читати повністю

У Голосієво затримали зимового крадія мотоцикла

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 12:20

У середу киянин вкрав мотоцикл "Мастер-125" на Панківській, 20. Про це повідомляє прес-служба київського ДАІ.

Правоохоронці його швидко знайшли і "скрутили". Зараз чоловік в Голосіївському... Читати повністю

МОН вирішило-підручники мають служити до посиніння

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 12:12

Шкільні, дошкільні і університетські підручники мають використовуватися не менше п'яти років. Про це йдеться в наказі Міносвіти. 

<... Читати повністю

За "Gangnam Style" взявся художник Аніш Капур

Софія Кущ, Свiдомо, 24 січня 2013р. 12:12

Знаменитий художник Аніш Капур зробив власну версію популярного кліпу PSY "Gangnam Style" в підтримку китайського дисидента Ай Вейвей.<... Читати повністю

УДАРівці тягнуть в суд спікера за «кнопкодавів»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 12:11

Голова виконкому Закарпатської обласної організації «УДАРу» Віктор Погар подав до Вищого адмінсуду позов про визнання незаконними рішень парламенту щодо звільнення Сергія Арбузова та пр... Читати повністю

В "Києві" - Вечори французького кіно

Галина Танай, Свiдомо, 24 січня 2013р. 12:03

Пригоди підстаркуватого панка, любов після клініки для душевнохворих, оманлива тиша милих провінційних містечок - і все це очима витончених французів з їх фірмовим в'їдливим почуттям гумору. У кіно... Читати повністю

Власенко відтепер «невиїзний» з України

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 11:46

Прикордонники у аеропорті Бориспіль не випустили з України до Страсбургу Сергія Власенка, повідомляє прес-служба Батьківщини.

Власенко збирався взяти участь у сесії ПАРЄ. За словами адвокат... Читати повністю

Прийдіть дивитись на живопис з кормом для тварин

Софія Кущ, Свiдомо, 24 січня 2013р. 11:37

У п'ятницю, 25 січня, у Будинку Художника на Львівській площі відкриється перша за останні 20 років настільки велика виставка при... Читати повністю

Екс-депутата засудили до інсульту

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 11:02

У депутата першого скликання Олександра Гудими в приміщенні Печерського суду на засіданні по кримінальній справі, яка з&rsq... Читати повністю

Богатирьовій дали донецького зама

Маша Землянська, Свiдомо, 24 січня 2013р. 10:23

Віктор Янукович поміняв заступників міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової. ... Читати повністю

Янукович дав Табачнику нового заступника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 10:09

Віктор Янукович призначив Олексія Дніпрова заступником міністра освіти і науки. 

До цього Дніпров очолював Управління гуманітарної політики в Уряді, потім став директором Департаменту... Читати повністю