МОН: Бандеру не викидали з тестів-його там не було

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 9:45

Міносвіти заявляє про те, що імена українських повстанців Степана Бандери та Романа Шухевича с програми цьогорічного тестування в школі ніхто не викидав - їх там не було і минулого року. Про це пов... Читати повністю

Даішники відбирають щоденники у столичних школярів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 9:36

Працівники державтоінспекції відбирають щоденники у столичних школярів, які порушують правила дорожнього руху, Читати повністю

Янукович планує угоду з ЄС на листопад

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 9:08

Віктор Янукович після зустрічі з головою Європарламенту Мартіном Шульцом повідомив, що Україна планує підписати угоду про асоціацією з Європейським Союзом та зону вільної торгівлі у листопаді цього... Читати повністю

Прокуратура спіймала хабарницю з державного радіо

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 8:37

Столична прокуратура затримала жінку з керівництва Національної радіокомпанії під час отримання хабара у 142 тисячі гривень, повідомляє прес-служба прокуратури.

Жінка хотіла допомогти... Читати повністю

До столиці знову завітають морози

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 25 січня 2013р. 8:02

В Київ знову повертаються морози, повідомляє портал Gismeteo.

Вночі стовпчик термометру опустився до рекордної позначки на цьому тижні... Читати повністю

«Банда німих» чистила кишені киян у метро

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 січня 2013р. 7:13

Міліція затримала двох кишенькових злодіїв, котрі обкрадали киян у метрополітені. Про це Читати повністю

У Києві Оленям проколюють шини

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 січня 2013р. 7:09

У Києві знайшовся активіст, що знаходить  автівки з літньою резиною та проколює їм шини. Про це повідомляє ІСТV.

А... Читати повністю

Міліція в Києві зафарбовує графіті з Януковичем

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 19:52

Працівники міліції у формі та чоловіки у штатському одязі у центрі міста замалювували графіті з застреленою головою Віктора Януковича, яке нещодавно там Читати повністю

Чиновники скаржаться - кияни "відволікають" швидку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 18:33

Половина викликів швидкої допомоги є або неекстреними, або непрофільними. Про це заявив директор Департаменту охорони здоров'я Києва Віталій Мохорєв в ефірі ТРК "Київ".

"На жаль, тут є певн... Читати повністю

Справу Індила знову направили до суду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 18:27

Апеляційний суд Києва повернув кримінальну справу за фактом загибелі Ігоря Індила на новий судовий розгляд. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

29 жовтня 2012 року су... Читати повністю

Дитячий одяг не перевірятимуть на безпеку

Маша Землянська, Свiдомо, 24 січня 2013р. 18:01

Міністерство економічного розвитку і торгівлі виключило з переліку продукції, яка вимагає обов`язкової сертифікації, ряд товарів. Зокрема, туди по... Читати повністю

Кияни вперше за три дні "не нападали" на рекорд

Маша Землянська, Свiдомо, 24 січня 2013р. 17:37

Через мокрий сніг та ожеледицю 23-го січня були змушені йти до лікаря 318 киян. На лікарняному ліжку з них залишився 41.

За даними, які «Свідомо» надали у&nbs... Читати повністю

За сніг мобільний чиновника розривають кияни

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 17:31

Кияни масово дзвонять начальнику управління контролю за благоустроєм Київської держадміністрації Сергію Садовому по мобільному телефону, який він для скарг... Читати повністю

Податкова "трусить" ще одного депутата з «УДАРу»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 17:00

Податкова міліція перекрила доступ до депутатської приймальні депутата Верховної Ради від «УДАРу» Федора Негоя. На ринку сільгосппродукції  «Нежданный», що належить йог... Читати повністю

В центрі Києва теж з’явився застрелений Янукович

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 16:11

В центрі Києва з’явилося графіті застреленого Януковича, яке малювали хлопці з Сум. Нещодавно трьох з них засудили до позбавлення волі, а ще одного до року трудової колонії.

Малюнок з... Читати повністю