Кияни вперше за три дні "не нападали" на рекорд

Маша Землянська, Свiдомо, 24 січня 2013р. 17:37

Через мокрий сніг та ожеледицю 23-го січня були змушені йти до лікаря 318 киян. На лікарняному ліжку з них залишився 41.

За даними, які «Свідомо» надали у&nbs... Читати повністю

За сніг мобільний чиновника розривають кияни

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 17:31

Кияни масово дзвонять начальнику управління контролю за благоустроєм Київської держадміністрації Сергію Садовому по мобільному телефону, який він для скарг... Читати повністю

Податкова "трусить" ще одного депутата з «УДАРу»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 17:00

Податкова міліція перекрила доступ до депутатської приймальні депутата Верховної Ради від «УДАРу» Федора Негоя. На ринку сільгосппродукції  «Нежданный», що належить йог... Читати повністю

В центрі Києва теж з’явився застрелений Янукович

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 16:11

В центрі Києва з’явилося графіті застреленого Януковича, яке малювали хлопці з Сум. Нещодавно трьох з них засудили до позбавлення волі, а ще одного до року трудової колонії.

Малюнок з... Читати повністю

Попов злив голів трьох районів "за негоду"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 15:56

Голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов підписав подання на звільнення голів трьох районних держадміністрацій. Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Читати повністю

Бурульки-вбивці чатують на метро "Позняки"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 15:33

Прямо під мостом біля метро "Позняки" утворилися велетенські бурульки. Місцеві жителі, не витримавши, сфотографували їх і виклали у мережу.

Розмір кожної з них - близько метра. Через це міс... Читати повністю

ДУСя змагається з Київрадою за елітний садок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 15:22

Державне управління справами попросило Київраду прибрати приміщення дитсадка №87 - на Банковій, 1/10, зі списку навчальних закладів міста. Про це у своєму Facebook написав депутат Київради від УДАР... Читати повністю

Чи справді Djuice переводить на невигідний тариф

Галина Танай, Свiдомо, 24 січня 2013р. 15:12

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги на товари і послуги. Цього разу нам почали надходити скарги на мобільного оператора «Djuice». Компанія на власний розсуд переводит... Читати повністю

Герега не хоче виборів в Київраду по партіях

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 14:59

Секретар Київради Галина Герега хоче обирати депутатів до Київради за мажоритарною системою, повідомляє прес-служба столичної ради.

«Персональна відповідальність депутатів перед вибор... Читати повністю

"Фоліо" надрукувало афоризмів на 56 тисяч

Галина Танай, Свiдомо, 24 січня 2013р. 14:50

Видавництво "Фоліо" вирішило переплюнути всі українські рекорди і видало книжку за 56 тисяч 200 гривень. Такі гроші просять за "1000 лучших афоризмов человечества". А в 56... Читати повністю

У Росії завівся художник-геній по брудних машинах

Софія Кущ, Свiдомо, 24 січня 2013р. 14:50

Водії, що розвозять хліб у Єкатеринбурзі вже тиждень щодня прокидаються з мистецтвом у несподіваному місці - на задниках брудних вантажівок.

Малюнки з'являються вночі. Усі... Читати повністю

Яндекс: Львів'яни найбільше цікавляться еротикою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 14:47

Компанія "Яндекс" визначила найпопулярніші пошукові інтернет-запити українців по регіонах. 

Так, у Дніпропетровську чомусь найчастіше забивають слово "худоба", в Донецьку - "обов'язков... Читати повністю

Молодята через сайт продавали наркотики

Маша Землянська, Свiдомо, 24 січня 2013р. 14:41

Міліція затримала молодят, які під виглядом препаратів для схуднення, продавали через інтернет наркотики. Відібрали у продавців – товару на 150 гривень.

Правоохоронцям підозрювані пок... Читати повністю

Симпатичні міліціонери проводять рейди в садочках

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 14:34

Київські міліціонери проводять рейди по дитячих садочках Києва. Про це повідомляє прес-служба міліції.

Останній з відвіданих - "Ягідка" у Шевченківському районі. Малюкам розказали про те, щ... Читати повністю

Київенерго вирішило приморозити дачі через борг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 14:20

Компанія "Київенерго" відключила цілий дачний кооператив "Межозерний" у Дарницькому районі через борг. Про це повідомляє прес-служба компанії.

За повідомленням, борг за світло вже дійшов до... Читати повністю