Мами: Бутильована вода у садочках - кримінал

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 14:14

Київські завідувачі дитячих садочків забороняють батькам оснащувати групи дитсадків кулерами з водою і завозити бутильовану воду. Таку тему Читати повністю

У Ханенків два дні позачергових вихідних

Софія Кущ, Свiдомо, 24 січня 2013р. 13:50

У четвер і п'ятницю, 24 та 25 січня, експозиція "Західноєвропейська колекція" музею імені Варвари і Богдана Ханенків працювати не буде.

Музей повідомив про це всім своїм підпи... Читати повністю

Церква відгородилися від киян колючим дротом

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 13:29

На паркані навколо забудов, яке у Десятинному провулку веде церква, встановили колючий дріт.

«Це не концтабір і не режимне підприємство. Це об'єкт культурної спадщини України кінця 10... Читати повністю

Білоруську молочку заборонили через бактерії

Маша Землянська, Свiдомо, 24 січня 2013р. 13:13

Держветфітослужба заборонила продати білоруські молочні продукти від трьох виробників: ВАТ «Бабушкина крынка», ВАТ «Молочные продукты»... Читати повністю

В кіно - прем'єра "Мисливців на гангстерів"

Галина Танай, Свiдомо, 24 січня 2013р. 13:08

Режисери продовжують тішити нас витонченою атмосферою 40-х: тепер у закапелки кримінальної Америки зазирнув Рубен Фляйшер, якого знають за фільмом "Встигнути за 30 хвилин". Брудні нутрощі прекрасни... Читати повністю

Microsoft поностальгував за йо-йо і тамагочі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 13:04

Компанія Microsoft запустила дуже ностальгічну для покоління 90-х рекламу. 

У ній - дивнючі зачіски, йо-йо, дискети, тамагочі, ігрові приставки, касетні плеєри і ланцюги, котрими обвіш... Читати повністю

Депутатам роздали «Коси вбивці» і гальмо

Маша Землянська, Свiдомо, 24 січня 2013р. 13:02

За спробу повернути в кафе та ресторани тютюновий дим, регіонал Олег Надоша очолив антирейтинг «Золота коса» і став найкращим ло... Читати повністю

Адвокат: Ахметов причетний до вбивства Щербаня

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 12:46

До вбивства депутата Євгена Щербаня, якого вбили у листопаді 1996-го року, причетний бізнесмен Рінат Ахметов. Про це заявив екс-адвокат Вадима Болотських засудженог... Читати повністю

Чоловік з Ужгорода зарізав і зафейсбучив Яника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 12:37

Михайло Фединишинець з Ужгорода виклав у своєму Facebook фото вбитої свині з написом "Яник".

Чоловік своєрідно і неоднозначно прокоментував своє фото: "Він теж думав, що... Читати повністю

За добу спопеліли три автівки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 12:27

Одразу три київські автівки згоріли за середу-четвер. Про це повідомляє прес-служба київських рятувальників.

Перша - Volkswagen Transporter - зайнялася на Солом'янці - у дворі п'... Читати повністю

У Голосієво затримали зимового крадія мотоцикла

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 12:20

У середу киянин вкрав мотоцикл "Мастер-125" на Панківській, 20. Про це повідомляє прес-служба київського ДАІ.

Правоохоронці його швидко знайшли і "скрутили". Зараз чоловік в Голосіївському... Читати повністю

МОН вирішило-підручники мають служити до посиніння

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 12:12

Шкільні, дошкільні і університетські підручники мають використовуватися не менше п'яти років. Про це йдеться в наказі Міносвіти. 

<... Читати повністю

За "Gangnam Style" взявся художник Аніш Капур

Софія Кущ, Свiдомо, 24 січня 2013р. 12:12