Три адміністрації можуть «обезголовити» за сніг

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 9:13

Розглядається питання про звільнення голів Голосіївської, Святошинської, Подільської райдержадміністрацій через незадовільну роботу з прибирання від снігу та ожеледиці, повідомляє прес-служба мерії... Читати повністю

БЮТівці назбирали підписів для позачергової сесії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 9:10

"Батьківщина" зібрала 150 підписів народних депутатів за проведення позачергової сесії Ради. Про це повідомляє прес-служба фракції.

Цієї кількості достатньо, аби Рада таки зібралася завчасн... Читати повністю

Про неприбраний сніг дзвоніть: 050-380-75-75

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 8:46

Начальник управління контролю за благоустроєм Київської держадміністрації Сергій Садовий готовий карати винних у травмуванні киян, через ожеледицю. Аби бути в курсі всіх проблем, він залишив номер... Читати повністю

На Подолі маршрутка в’їхала в стовп

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 січня 2013р. 8:24

На Подільському Узвозі 23 січня маршрутка врізалась в стовп, повідомляє "Читати повністю

Киян хочуть зобов’язати перейти на лічильники

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 23 січня 2013р. 19:35

Уряд вніс законопроект до Верховної ради, у якому українців хочуть зобов’язати поставити лічильники та воду та тепло.... Читати повністю

На частину рейсів АероСвіту претендує Wizz Air

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 23 січня 2013р. 18:52

Авіакомпанія Wizz Air подала заявку на обслуговування частини рейсів авіакомпанії АероСвіт. Повідомили "Свідомо" у Державній авіаційній службі України.

Наразі авіакомпанія вже перевози... Читати повністю

Прокуратура: відбитки Павліченка знайшли одразу

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 23 січня 2013р. 18:06

На місці вбивства судді Зубкова через дві години ідентифікували, що знайдені відбитки належать Дмитру Павліченку. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури міста Києва.

Після того, як... Читати повністю

У прокуратурі розпочали справу проти «свободівця»

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 23 січня 2013р. 17:35

У Прокуратурі Тернопільської області розпочали досудове провадження проти депутата  че... Читати повністю

Вгадуйте вірші - отримуйте книжкові подарунки

Галина Танай, Свiдомо, 23 січня 2013р. 16:46

Любов до поезії - справа непрактична, але інколи й вона приносить користь. На порталі "Друг читача" стартував конкурс "Вірш-шифри": вгадуйте зашифрований на картинці вірш, і по понеділках можете от... Читати повністю

Гіларі Клінтон підтримала Тимошенко листом

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 23 січня 2013р. 16:44

Екс-секретар США Гіларі Клінтон написала Юлії Тимошенко листа, у якому каже, що підтримує її. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Також у листі Клінтон запевнила,... Читати повністю

У Лаврі показують раритетні сани

Софія Кущ, Свiдомо, 23 січня 2013р. 16:34

Національний музей народного декоративного мистецтва у Лаврі почав новий проект «Експонат місяця».

Щомісяця в музеї будуть показувати новий предмет, актуальни... Читати повністю

На Золотих воротах впала жінка між ескалаторами

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 23 січня 2013р. 16:30

На станції метро Золоті ворота жінці похилого віку  стало зле  і вона впала. Про це «Свідомо» повідомляють у прес-службі метрополітену.

Жінці близько 50ти років,... Читати повністю

Аптекам заборонили протиалергенний Цетрин

Маша Землянська, Свiдомо, 23 січня 2013р. 16:28

Державна лікарська служба заборонила продавати ліки від алергії Цетрин. Заборона на всі серії препаратів сталася не через якість... Читати повністю

Дитяча афіша на 26-27 січня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 23 січня 2013р. 16:17

«Мама, я хочу Текну та іншу Блум (принцеси з мульт-серіалу Winx), а ця нехай буде для Каті»  - каже моя Маша. Новорічні і різдвяні свята зіграли свою роль: потік подарунків спочатк... Читати повністю

Екс-міністра Луценка прооперували

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 15:31

Засудженого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка успішно прооперували. Про це "Свідомо" повідомив речник Пенітенціарної служби Ігор Андрушко.

За його словами, жодних ускладнень при оп... Читати повністю