Побитого журналіста звуть на допит як зловмисника

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 23 січня 2013р. 15:07

Журналіста Віталія Лазебника, котрого побили залізною палкою майже два роки тому у парку Перемоги, викликали до міліції, звинувативши його у іншому побитті у тому ж самому парку. Про це Читати повністю

Ведуча Лілія Ребрик знов у виставі Молодого театру

Галина Танай, Свiдомо, 23 січня 2013р. 15:04

Ліліану Ребрик знають як ведучу "Танцюють всі", але тільки театрали пам'ятають, що вона ще й акторка Молодого театру. 24 січня Ребрик знову вийде на сцену у виставі Читати повністю

Павліченко на слова прокурорів відповідав гаслами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 14:54

Дмитро Павліченко (батько), разом з сином засуджений за нібито вбивство судді, на всі слова прокурорів під час засідання Апеляційного суду відповідав гаслами "Свободу Павліченкам!" і "За грати фаль... Читати повністю

Бій злочинному тютюновому бізнесу

Андрій Богданович, (вiд читачiв), 23 січня 2013р. 14:33

Нещодавно я писав про проблему продажу сигарет неповнолітнім. Ситуація така, що міліція вибудувала по всій країні цілу мережу торгівель... Читати повністю

Фільми знаменитого фесту Санденс показують он-лайн

Галина Танай, Свiдомо, 23 січня 2013р. 14:33

В мережі з'явилися фільми з конкурсної програми "Санденсу". Це дуже престижний фестиваль незалежного кіно, який традиційно проводять наприкінці січн... Читати повністю

На Малишка у перехожого вкрали 4000 гривень

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 23 січня 2013р. 14:21

Під ранок міліція затримала грабіжника, що вкрав в перехожого 4 000 гривень. Про це повідомляє прес-служба Міністерст... Читати повністю

Ожеледиця рекордно "кладе" киян у лікарні

Маша Землянська, Свiдомо, 23 січня 2013р. 14:19

Через мокрий сніг та ожеледицю 22-го січня 123 киянина були змушені залишитися на лікування після травмування на вулицях. Це, навіть в порівнянні з попереднім днем - вдвічі більше.

За даним... Читати повністю

Абітурієнти забудуть про Шухевича і Бандеру

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 14:12

Інформацію про найвідоміших українських повстанців Степана Бандеру і Романа Шухевича більше не буде в шкільному тестуванні з історії України. Про це повідомляє ZIK.

Читати повністю

Область не поспішає ділитися з Києвом землею

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 14:05

Київська обласна державна адміністрація вважає повідомлення прес-служби Київради про розширення меж міста за рахунок міст і селищ області провокацією. Про це повідомляє прес-служба КОДА.

&l... Читати повністю

Павліченки: Лили воду і обіцяли пустити струм

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 12:46

Батько та син Павліченки, засуджені за нібито вбивство київського судді, на засіданні Апеляційного суду заявили про вибивання з них зізнання у вбивстві.

Так, Сергій (молодший Павліченко) за... Читати повністю

Заколисати дитину допоможе проект "Сказка на ночь"

Маша Землянська, Свiдомо, 23 січня 2013р. 12:39

Агентство «МедіаПорт» пропонує простий спосіб вирішити проблему, якщо у Вас немає часу читати дитині казку. Вони створилиЧитати повністю

Школу на Оболоні затопило

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 12:36

У вівторок ввечері затопило школу №285 на Полярній, 8-В (Оболонський район). Про це повідомляє прес-служба київських рятувальників.

Причина - прорив труби. Вилитися встигло аж 400 тон води.... Читати повністю

Тисяча киян влаштувала овацію на репетиції "Вія"

Галина Танай, Свiдомо, 23 січня 2013р. 12:32

«Такое чувство, что мне сделали лоботомию. Так легко, светло стало…» - діляться в гардеробі враженнями після &laq... Читати повністю

Азаров з Чорноволом поборються за "Косу-вбивці"

Маша Землянська, Свiдомо, 23 січня 2013р. 11:50

Тарас Чорновіл, Анатолій Кінах, Микола Азаров – це не повний перелік політиків, які 24-го січня змагатимуться на звання найбільшого лобіста шкідливих звичок, а тим самим – за перемогу в... Читати повністю

У суботу можна поздоровити левів з іменинами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 11:32

У суботу Київський зоопарк святкувати дні народження одразу чотирьох своїх підопічних - африканських левів Геркулеса, Христини, Дарини та Вілії. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Святкув... Читати повністю