На Золотих воротах впала жінка між ескалаторами

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 23 січня 2013р. 16:30

На станції метро Золоті ворота жінці похилого віку  стало зле  і вона впала. Про це «Свідомо» повідомляють у прес-службі метрополітену.

Жінці близько 50ти років,... Читати повністю

Аптекам заборонили протиалергенний Цетрин

Маша Землянська, Свiдомо, 23 січня 2013р. 16:28

Державна лікарська служба заборонила продавати ліки від алергії Цетрин. Заборона на всі серії препаратів сталася не через якість... Читати повністю

Дитяча афіша на 26-27 січня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 23 січня 2013р. 16:17

«Мама, я хочу Текну та іншу Блум (принцеси з мульт-серіалу Winx), а ця нехай буде для Каті»  - каже моя Маша. Новорічні і різдвяні свята зіграли свою роль: потік подарунків спочатк... Читати повністю

Екс-міністра Луценка прооперували

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 15:31

Засудженого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка успішно прооперували. Про це "Свідомо" повідомив речник Пенітенціарної служби Ігор Андрушко.

За його словами, жодних ускладнень при оп... Читати повністю

Побитого журналіста звуть на допит як зловмисника

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 23 січня 2013р. 15:07

Журналіста Віталія Лазебника, котрого побили залізною палкою майже два роки тому у парку Перемоги, викликали до міліції, звинувативши його у іншому побитті у тому ж самому парку. Про це Читати повністю

Ведуча Лілія Ребрик знов у виставі Молодого театру

Галина Танай, Свiдомо, 23 січня 2013р. 15:04

Ліліану Ребрик знають як ведучу "Танцюють всі", але тільки театрали пам'ятають, що вона ще й акторка Молодого театру. 24 січня Ребрик знову вийде на сцену у виставі Читати повністю

Павліченко на слова прокурорів відповідав гаслами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 14:54

Дмитро Павліченко (батько), разом з сином засуджений за нібито вбивство судді, на всі слова прокурорів під час засідання Апеляційного суду відповідав гаслами "Свободу Павліченкам!" і "За грати фаль... Читати повністю

Бій злочинному тютюновому бізнесу

Андрій Богданович, (вiд читачiв), 23 січня 2013р. 14:33

Нещодавно я писав про проблему продажу сигарет неповнолітнім. Ситуація така, що міліція вибудувала по всій країні цілу мережу торгівель... Читати повністю

Фільми знаменитого фесту Санденс показують он-лайн

Галина Танай, Свiдомо, 23 січня 2013р. 14:33

В мережі з'явилися фільми з конкурсної програми "Санденсу". Це дуже престижний фестиваль незалежного кіно, який традиційно проводять наприкінці січн... Читати повністю

На Малишка у перехожого вкрали 4000 гривень

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 23 січня 2013р. 14:21

Під ранок міліція затримала грабіжника, що вкрав в перехожого 4 000 гривень. Про це повідомляє прес-служба Міністерст... Читати повністю

Ожеледиця рекордно "кладе" киян у лікарні

Маша Землянська, Свiдомо, 23 січня 2013р. 14:19

Через мокрий сніг та ожеледицю 22-го січня 123 киянина були змушені залишитися на лікування після травмування на вулицях. Це, навіть в порівнянні з попереднім днем - вдвічі більше.

За даним... Читати повністю

Абітурієнти забудуть про Шухевича і Бандеру

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 14:12

Інформацію про найвідоміших українських повстанців Степана Бандеру і Романа Шухевича більше не буде в шкільному тестуванні з історії України. Про це повідомляє ZIK.

Читати повністю

Область не поспішає ділитися з Києвом землею

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 14:05

Київська обласна державна адміністрація вважає повідомлення прес-служби Київради про розширення меж міста за рахунок міст і селищ області провокацією. Про це повідомляє прес-служба КОДА.

&l... Читати повністю

Павліченки: Лили воду і обіцяли пустити струм

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 12:46

Батько та син Павліченки, засуджені за нібито вбивство київського судді, на засіданні Апеляційного суду заявили про вибивання з них зізнання у вбивстві.

Так, Сергій (молодший Павліченко) за... Читати повністю

Заколисати дитину допоможе проект "Сказка на ночь"

Маша Землянська, Свiдомо, 23 січня 2013р. 12:39

Агентство «МедіаПорт» пропонує простий спосіб вирішити проблему, якщо у Вас немає часу читати дитині казку. Вони створилиЧитати повністю