Боси залізниці обіцяють "спуститись" до машиністів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 10:44

Перший заступник генерального директора "Укрзалізниці" Сергій Болоболін обіцяє, що начальники залізниць, керівники та заступники головних управлінь залізничної галузі відтепер більше часу проводити... Читати повністю

Чиновник Табачника довів науковця до лікарні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 10:33

Чиновники з Міністерства освіти під час перевірки Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії, довели вченого секретаря Надію Істоміну до гіпертонічного кризу.... Читати повністю

Шакіра народила сина футболісту Піке

Софія Кущ, Свiдомо, 23 січня 2013р. 10:32

Співачка Шакіра та її бойфренд Жерар Піке стали батьками. Малюк народився у Барселоні, 22 січня.

Співачка написала у своєму Twitterі: "Ми щасливі оголосити про народження нашого сина - Міла... Читати повністю

Самотність псує імунітет

Маша Землянська, Свiдомо, 23 січня 2013р. 10:32

Самотність здатна підірвати роботу імунітету, впевнені вчені з Інституту дослідження поведінкової медицини при Університеті Огайо.

Вони досліджували три групи людей: перші – були здор... Читати повністю

На Дарниці хлопець під кайфом задушив матір

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 10:27

26-річний киянин, котрий у грудні прийшов до Дарницького райуправління із заявою про зникнення 52-річної матері, вбив жінку сам. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

Жінку знайш... Читати повністю

Суд «кинув» за ґрати кишенькового злодія з метро

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 10:14

Кишеньковий злодій, який професійно «працював» у столичному метрополітені, опинився за гратами на наступні 5 років. Таке рішення прийняв 21 січня суддя Печерського райсуду Володимир Кар... Читати повністю

Міліція не чіпає своїх за протести

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 9:54

Жодної справи за перешкоджання організації або проведенню мітингів і демонстрацій не було порушено протягом останніх чотирьох років. Такою виявилася відповідь міліції на запит громадської організац... Читати повністю

Прокуратура тягає чиновника з мерії за 9 млн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 9:29

Прокуратура Києва розслідує справу Ігоря Довбаня, через якого бюджет столиці не дорахувався 9 мільйонів гривень, повідомляє Читати повністю

Затори та тягнучки захоплюють Київ

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 9:00

Затори та тягнучки заповнюють дороги Києва, попереджає сервіс &laqu... Читати повністю

З Майдану зникне ялинка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 8:22

На Майдані почали демонтаж головної ялинки країни, повідомляє прес-служба мерії.

Ялинка буде чекати наступних свят на складі, а до наступного Нового року її обіцяють оновити. Якщо цього рок... Читати повністю

репертуар театру-студії "МІСТ" на лютий 2013

Юлія Гасиліна, (вiд читачiв), 22 січня 2013р. 23:35

Репертуар на лютий 2013Читати повністю

На Подолі тепер можна помацати мистецтво в темряві

Софія Кущ, Свiдомо, 22 січня 2013р. 20:57

На останньому поверсі будинку на Юрківській з'явилася незвичайна галерея. Скульптор Андрій Панто вирішив не заморочуватись з виставками і музеями. А відкрив свої скульптури для огляду прямо у себе... Читати повністю

Азаров хоче ускладнити життя авторам словників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 18:24

Міністерство освіти виклало на своєму сайті урядовий проект постанови про видання словників української мови і довідників з українського правопису. Проект знаходиться в розділі "Громадське обговоре... Читати повністю

Київ потроху заростає корками та тягучками

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 22 січня 2013р. 18:24

На час 18:57 у Києві налічується 21 тягнучка, 23 пробоки та одна аварія. Про це повідомляє сервер Відеопробки.

Наразі в пробках стоять  люд... Читати повністю

Intel вручила видатному фізику-інваліду...листівку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 18:13

Компанія Intel - гігант виробництва процесорів для комп'ютерів - подарувала видатному фізику Стівену Хокінгу на його 70-й День - велетенську гаджет-листівку. Про це Читати повністю