У суботу можна поздоровити левів з іменинами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 11:32

У суботу Київський зоопарк святкувати дні народження одразу чотирьох своїх підопічних - африканських левів Геркулеса, Христини, Дарини та Вілії. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Святкув... Читати повністю

Попов дав підлеглим прочухана за ожеледицю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 11:11

Голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов заявив, що комунальники не впоралися з очищенням міста від криги. Про це повідомляє прес-слу... Читати повністю

Павліченків під судом підтримують 30 ультрас

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 11:06

Близько 30 футбольних фанатів-ультрас прийшли до Апеляційного суду, аби підтримати батька та сина Павліченків під час засідання. Про це з місця подій повідомляє журналіст "Свідомо".

Також с... Читати повністю

На благоустрій тепер можна скаржитися в Facebook

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 10:59

Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища мерії відкрив свою офіційну сторінку в мережі Facebook. Про це повідомляє прес-служба мерії. 

Ад... Читати повністю

Прокуратура хоче порахувати гектари в Голосієві

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 10:53

Київська прокуратура хоче провести інвентаризацію землі в парку "Голосіївський" (Голосіївський район). Про це повідомляє їхня прес-служба.

Кажуть - до території парку включені городи членів... Читати повністю

Боси залізниці обіцяють "спуститись" до машиністів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 10:44

Перший заступник генерального директора "Укрзалізниці" Сергій Болоболін обіцяє, що начальники залізниць, керівники та заступники головних управлінь залізничної галузі відтепер більше часу проводити... Читати повністю

Чиновник Табачника довів науковця до лікарні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 10:33

Чиновники з Міністерства освіти під час перевірки Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії, довели вченого секретаря Надію Істоміну до гіпертонічного кризу.... Читати повністю

Шакіра народила сина футболісту Піке

Софія Кущ, Свiдомо, 23 січня 2013р. 10:32

Співачка Шакіра та її бойфренд Жерар Піке стали батьками. Малюк народився у Барселоні, 22 січня.

Співачка написала у своєму Twitterі: "Ми щасливі оголосити про народження нашого сина - Міла... Читати повністю

Самотність псує імунітет

Маша Землянська, Свiдомо, 23 січня 2013р. 10:32

Самотність здатна підірвати роботу імунітету, впевнені вчені з Інституту дослідження поведінкової медицини при Університеті Огайо.

Вони досліджували три групи людей: перші – були здор... Читати повністю

На Дарниці хлопець під кайфом задушив матір

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 10:27

26-річний киянин, котрий у грудні прийшов до Дарницького райуправління із заявою про зникнення 52-річної матері, вбив жінку сам. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

Жінку знайш... Читати повністю

Суд «кинув» за ґрати кишенькового злодія з метро

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 10:14

Кишеньковий злодій, який професійно «працював» у столичному метрополітені, опинився за гратами на наступні 5 років. Таке рішення прийняв 21 січня суддя Печерського райсуду Володимир Кар... Читати повністю

Міліція не чіпає своїх за протести

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 9:54

Жодної справи за перешкоджання організації або проведенню мітингів і демонстрацій не було порушено протягом останніх чотирьох років. Такою виявилася відповідь міліції на запит громадської організац... Читати повністю

Прокуратура тягає чиновника з мерії за 9 млн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 9:29

Прокуратура Києва розслідує справу Ігоря Довбаня, через якого бюджет столиці не дорахувався 9 мільйонів гривень, повідомляє Читати повністю

Затори та тягнучки захоплюють Київ

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 9:00

Затори та тягнучки заповнюють дороги Києва, попереджає сервіс &laqu... Читати повністю

З Майдану зникне ялинка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 23 січня 2013р. 8:22

На Майдані почали демонтаж головної ялинки країни, повідомляє прес-служба мерії.

Ялинка буде чекати наступних свят на складі, а до наступного Нового року її обіцяють оновити. Якщо цього рок... Читати повністю