Дві вулиці на Печерську позбавили зустрічної смуги

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 11:34

Дві вулиці у Печерському районі позбавили зустрічної смуги – відтепер стали односторонніми, повідомляє прес-служба ДАІ.

Тепер водії тільки в одну сторону зможуть їздити по Рибальській... Читати повністю

Недосип заважає казати дякую коханим

Маша Землянська, Свiдомо, 22 січня 2013р. 11:16

Якщо людина не досипає – ризикує проблемами в особистому житті, а той взагалі залишитися самотньою. Вчені з Університету Берклі довели: міцний сон зменшує ступінь егоїзму і навпаки.

Е... Читати повністю

Китайський позашляховик протаранив два авто

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 10:58

Ввечері 21 січня водій позашляховика SsangYong протаранив Opel та Chevrolet Niva на Броварському проспекті, повідомляє «avtopoligon.info»Читати повністю

Прикованого до паркану Януковича забрала швидка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 10:46

Одного з мітингувальників, які прикувалися до паркану біля Адміністрації президента 21 січня з вимогою звільнення політв’язнів Юлію Тимошенко та Юрія Луценка, забрала швидка. Про це повідомля... Читати повністю

Акробати з Києва стали найкращими у світі

Софія Кущ, Свiдомо, 22 січня 2013р. 10:43

Вищу нагороду фестивалю в Монте-Карло - "Золотого клоуна" - цього року заберуть додому циркові артисти з України.

Дует гімнастів з Києва Сергія Попова та Миколи Щербака... Читати повністю

Пів-Ірпеня та Чабани хочуть зробити Києвом

Маша Землянська, Свiдомо, 22 січня 2013р. 10:32

Екологічна комісія Київради вдень вирішуватиме як змінити межі Києва. За проектом управління земельний ресурсів, Київ може вирости на півтори тисячі гект... Читати повністю

Опозиція пропонує Раді позбавити кортежів Київ

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 10:18

Депутати від «Батьківщини» Олександр Бригинець та Андрій Павловський пропонують Верховній Раді закон, з... Читати повністю

На ЖЕК тепер можна поскаржитись у Facebook

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 9:37

На бездіяльність комунальників тепер можна скаржитися у Читати повністю

Молодь на день Соборності руками об’єднала столицю

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 9:10

На мосту Патона в Києві молодь взялася за руки, об’єднавши лівий та правий берег, на знак єдності України в день Соборності. Про це «Свідомо» повідомив один з учасників акції.

... Читати повністю

Під Києвом чоловік зарізав дружину та ліг спати

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 8:32

У Василькові чоловік зарізав власну дружину, яка приїхала з Росії для того, щоб з ним розлучитися. Після всього чоловік у закривавленій одежі та взутті просто ліг спати, повідомляє прес-служба мілі... Читати повністю

Мороз після дощу перетворив Київ на ковзанку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 8:04

Мороз після дощу, який був у понеділок, 21 січня, утворив накриження на дорогах, тротуарах та припаркованих авто.

Ожеледицею вкриті тротуари, зупинки, сходи до деяких станцій метрополітену... Читати повністю

Іван Драч: "Політика - найжорстокіше мистецтво"

Алла Пушкарчук, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 21:50

        Сьогодні, коли всі проблеми України так чи інакше пов’язані із політикою, коли без політичного аспекту не може обійтися будь-який випуск новин регіо... Читати повністю

«УДАРівці» подали в суд на «кнопкодавів»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 19:55

Глава Рівненської обласної організації «УДАРу» Олексій Муляренко подав до Рівненського адміністративного суду на депутатів від Партії регіонів та на спікера Верхїовної Ради за голосуван... Читати повністю

Водій на фурі вбив пішохода і втік

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 19:11

У суботу, 19 січня, водій за кермом фури на 17 кілометрі траси Київ-Житомир переїхав чоловіка і намагався втекти, але його затримала міліція, повідомляє прес-служба ДАІ.

До міліції ввечері... Читати повністю

Екс-дружина Власенко говорить з ним "мовою закону"

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 18:43

Наталя Окунська екс-дружина Сергія Власенка, коментуючи його заяви про кримінальне переслідування в соціальній мережі фейсбук, каже,... Читати повністю