Нове морозиво обіцяють прописувати хворим на грип

Маша Землянська, Свiдомо, 22 січня 2013р. 12:14

Американська компанія Jeni's Splendid Ice Creams випустила незвичайний сорбет. Нове морозиво не просто смачне, а ще й допомагає боротися з грипом. Все завдяки ін... Читати повністю

На Андріївському - нові сходи на Замкову

Софія Кущ, Свiдомо, 22 січня 2013р. 12:13

На Андріївському узвозі відкрили відреставровані сходи на Замкову гору.

Металеві сходи очистили від іржі і пофарбували, відсутні сходинки відновили, дерев'яні поручні замінили на нові, пост... Читати повністю

Паркан Януковича звільнили від мітингарів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 12:08

Депутати від «Батьківщини» Андрій Шевченко та Борис Тарасюк перерізали ланцюги, якими були прикуті мітингувальники до паркану біля Адміністрації президента.

«Захоплюємося... Читати повністю

Азаров переживає за наші голови

Маша Землянська, Свiдомо, 22 січня 2013р. 11:41

Микола Азаров хоче, щоб всі аптеки мали потрібну кількість ліків від головного болю. Власне тому, прем’єр видав відповідне доручення.

Продавати без рецепту ліки від мігрені - в першу... Читати повністю

Дві вулиці на Печерську позбавили зустрічної смуги

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 11:34

Дві вулиці у Печерському районі позбавили зустрічної смуги – відтепер стали односторонніми, повідомляє прес-служба ДАІ.

Тепер водії тільки в одну сторону зможуть їздити по Рибальській... Читати повністю

Недосип заважає казати дякую коханим

Маша Землянська, Свiдомо, 22 січня 2013р. 11:16

Якщо людина не досипає – ризикує проблемами в особистому житті, а той взагалі залишитися самотньою. Вчені з Університету Берклі довели: міцний сон зменшує ступінь егоїзму і навпаки.

Е... Читати повністю

Китайський позашляховик протаранив два авто

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 10:58

Ввечері 21 січня водій позашляховика SsangYong протаранив Opel та Chevrolet Niva на Броварському проспекті, повідомляє «avtopoligon.info»Читати повністю

Прикованого до паркану Януковича забрала швидка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 10:46

Одного з мітингувальників, які прикувалися до паркану біля Адміністрації президента 21 січня з вимогою звільнення політв’язнів Юлію Тимошенко та Юрія Луценка, забрала швидка. Про це повідомля... Читати повністю

Акробати з Києва стали найкращими у світі

Софія Кущ, Свiдомо, 22 січня 2013р. 10:43

Вищу нагороду фестивалю в Монте-Карло - "Золотого клоуна" - цього року заберуть додому циркові артисти з України.

Дует гімнастів з Києва Сергія Попова та Миколи Щербака... Читати повністю

Пів-Ірпеня та Чабани хочуть зробити Києвом

Маша Землянська, Свiдомо, 22 січня 2013р. 10:32

Екологічна комісія Київради вдень вирішуватиме як змінити межі Києва. За проектом управління земельний ресурсів, Київ може вирости на півтори тисячі гект... Читати повністю

Опозиція пропонує Раді позбавити кортежів Київ

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 10:18

Депутати від «Батьківщини» Олександр Бригинець та Андрій Павловський пропонують Верховній Раді закон, з... Читати повністю

На ЖЕК тепер можна поскаржитись у Facebook

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 9:37

На бездіяльність комунальників тепер можна скаржитися у Читати повністю

Молодь на день Соборності руками об’єднала столицю

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 9:10

На мосту Патона в Києві молодь взялася за руки, об’єднавши лівий та правий берег, на знак єдності України в день Соборності. Про це «Свідомо» повідомив один з учасників акції.

... Читати повністю

Під Києвом чоловік зарізав дружину та ліг спати

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 8:32

У Василькові чоловік зарізав власну дружину, яка приїхала з Росії для того, щоб з ним розлучитися. Після всього чоловік у закривавленій одежі та взутті просто ліг спати, повідомляє прес-служба мілі... Читати повністю

Мороз після дощу перетворив Київ на ковзанку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 січня 2013р. 8:04

Мороз після дощу, який був у понеділок, 21 січня, утворив накриження на дорогах, тротуарах та припаркованих авто.

Ожеледицею вкриті тротуари, зупинки, сходи до деяких станцій метрополітену... Читати повністю