До середи кияни купатимуться у снігу

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 8:07

До середи потроху холоднішатиме, а у повітрі кружлятиме сніг разом із дощем. Про це повідомляється на сайті gismeteo.

Зранку до самого... Читати повністю

В понеділок захисники Десятинного ідуть під суд

Галина Танай, Свiдомо, 20 січня 2013р. 15:42

В понеділок 21 січня активісти громадської ініціативи "Збережи старий Київ" прийдуть під Окружний адміністративний суд. Захисники Десятинного провулку протестуватимуть проти побудови офісного центр... Читати повністю

На Закарпатті безслідно зникли двоє киян

Галина Танай, Свiдомо, 20 січня 2013р. 14:12

На Закарпатті пішли в гори і зникли двоє туристів з Києва. Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

В суботу, 19 січня, о 22:30 МНС-никам у Закарпатській області повідомили про... Читати повністю

На банкнотах Євро намалюють мапу України

Галина Танай, Свiдомо, 20 січня 2013р. 13:55

На банкнотах Євро з'являться написи кирилицею, а до традиційної мапи Європи домалюють Україну. Новенькі купюри випустять у травні. Про це повідомляє Укрінформ... Читати повністю

Опозиція шле молодь виганяти збоченців з Банкової

Галина Танай, Свiдомо, 20 січня 2013р. 12:54

У понеділок, 21 січня, з 12:00 молодіжні організації будуть пікетувати Адміністрацію президента. На акції "Геть політичних збоченців!" вимагатимуть припинити політичні репресії та випуст... Читати повністю

Київ накриє сніг і мороз до мінус 25

Галина Танай, Свiдомо, 20 січня 2013р. 11:19

Відлига закінчується - в Київ повертаються холод і сніг. У понеділок ще буде мінус 5 з невеликим снігом, а з середи витягайте кожухи й валянки:  Читати повністю

Азаров&Арбузов налітають на 17 млн наших грошей

Галина Танай, Свiдомо, 20 січня 2013р. 10:49

У 2013 на авіаперельоти прем'єр-міністра та першого віце-прем'єра витратять 17 мільйонів гривень. За ці гроші Микола Азаров з  Сергієм Арбузовим політають 17 разів - тобто кожен вояж обійдетьс... Читати повністю

"Ліві" пройшлися по "неонацистам" маршем

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 січня 2013р. 22:00

Активісти київських лівих організацій після обіду пройшлися маршем проти неонацистів.

В цей день, 19 січня 2009 року, у Москві було вбито антифашистів - правозахисника Стаса Маркелова та жу... Читати повністю

Між Контрактовою та Поштовою - пробки

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 18:00

Найбільші у Києві пробки зараз в районі між Контрактовою та Поштовою площею. За Читати повністю

Янукович і Ко не полізли у воду при людях

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 16:53

Віктор Янукович, Микола Азаров та Олександр Попов прийшли вдень на Оболонську набережну, але утрималися від занурення в Дніпро.

"Після молебну очільник столичної адміністрації пройшов... Читати повністю

Янгольский спів прийшов до зарізаних і зашитих

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 16:19

Священик, диякон та двоє жінок з церковного хору вдень 18 січня обійшли хірургічне відділення Київської клінічної лікарні N12. Про це "Свідомо" розповів свідок події Богдан Кутєпов. Майстер телереп... Читати повністю

Ахметов обіцяє Ipod за фото Андріївського

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 15:56

В Фейсбук-групі "Юность на Андреевском" оголошений конкурс на фото легендарної вулиці. 

"...собирайте "лайки" и забирайт... Читати повністю

Юзери залайкликають Януковича піти у відставку

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 15:41

Менше ніж за добу набрала у Фейсбуці п'ять тисяч лайків і тисячу перепостів Читати повністю

Втікачі з Росії повстали за загиблого товарища