Хворим на рак дітям збирають гроші на ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:36

Благодійний фонд "Крона" в рамках проекту "Точка життя" збирає грошей для хворих дітей, що лежать в дитячій лікарні Охматдит.

В Україні більш... Читати повністю

"Свобода" кличе бойкотувати неіснуючий підручник

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:27

Партія "Свобода" закликає українців бойкотувати... неіснуючий підручник з історії України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії.

"ВО "Свобода" закликає Вас усіма прийнятними мет... Читати повністю

Hyundai 50 хвилин милувався Полтавщиною

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:19

Швидкісний потяг Hyundai, котрий цієї зими через постійні поламки вже став легендарним, знову зламався - в Полтавській області. Про це пасажири потягу пишуть на своїх сторінках в... Читати повністю

HH:Жінки більше хочуть рахувати,чоловіки-продавати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:14

Українські чоловіки найчастіше шукають роботу в області продажів, жінки - в бухгалтерії. Такі результати дослідження рекрутингового порталу HeadHunter.

Окрім цього чоловіки цікавлять інформ... Читати повністю

Забудовник звів 11 поверхів замість дев'яти

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 28 січня 2013р. 16:08

На розі вулиць Богдана Хмельницького і Пирогова забудовник звів багатоповерховий комплекс всупереч приписам міської влади Києва. Згідно затверджених в 2005 році планів забудови, будинок повинен був... Читати повністю

Міліція привела в дитячий розподільник оркестр

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:05

Київська міліція привела до дітей, котрих тримають в приймальнику-розподільнику для дітей, цілий оркестр. Про це повід... Читати повністю

"Київзеленбуд" наварився за липовими документами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:00

Посадовці з "Київзеленбуду", підробивши фінансові документи, намагалися перерахувати приватній фірмі 272 тисячі гривень за ненадані послуги. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

... Читати повністю

Викладач переніс в свій універ цілу бібліотеку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 15:42

500 томів літератури віддав своєму Національному університету водного г... Читати повністю

У Києві Жириновського закидали квашеною капустою

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 січня 2013р. 15:24

На прес-конференції з Жириновським у Києві одна з журналісток жбурнула у депутата квашеною капустою. Про це повідомляє Читати повністю

Через фуру і автобус на Севастопольській затор

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 січня 2013р. 14:44

На Севастопольській площі через зіткнення двох крупних машин утворилася пробка в обидва боки. Про це повідомляє Читати повністю

Facebook благає Троїцького ще раз показати "Вія"

Галина Танай, Свiдомо, 28 січня 2013р. 14:41

 "Я не сходив на Вія, бо дізнався про цю виставу запізно. Але я дуже хочу сходити. Пане Троїцький, вибачте, будь ласка", - пишуть покаянні пости користувачі у Facebook. В соцмережі з'явилася <... Читати повністю

На рибалці чоловік від друга отримав ніж у шию

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 січня 2013р. 14:30

У Дарницькому районі міліція затримала чоловіка, котрий після риболовлі  загнав ніж другу у шию. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

У житловому масиві Осокорки двоє колег... Читати повністю

Аспірин втричі збільшує шанс осліпнути

Маша Землянська, Свiдомо, 28 січня 2013р. 14:28

Австралійські вчені впевнені: знеболювальний та жарознижуючий Аспірин втричі збільшує шанси ураження сітківки, а отже й... Читати повністю

Довідку про "нову дитину" знову видає ЖЕК