Водіїв попереджають - на дорогах буде слизько

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 11:44

Державтоінспекція попереджає, що у зв’язку з снігом, дожем та морозами у найближчі дні на дорогах буде небезпечно.

ДАІ  просить перед... Читати повністю

Київський театр зняв Сто років самотності в кухні

Галина Танай, Свiдомо, 21 січня 2013р. 11:42

Експериментальний театр BaoBaB, якого знають за минулорічним Гогольfest'ом, продовжує спокушати глядачів "Ста роками самотності". Перед суб... Читати повністю

МОЗ відхрестився від екc-Mercedesа Богатирьової

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2013р. 11:37

Міністерство охорони здоров’я запевняє: Mersedes S 600 з номером АА 3315 КА, який, як колишній Віце-прем'єр, використовувала очільниця відомства - з грудня більше не возить Раїсу Богатир... Читати повністю

Купувати євро дешевше на 3 копійки

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 11:23

Продавати євро можна за колишньою ціною, а ось купувати валюту тепер стало дешевше на 3 копійки. Про це повідомляється на сайті finan... Читати повністю

При штурмі ТРК вбили чоловіка з шаблею

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 11:08

У Харкові міліція застрелила чоловіка, що вночі вдерся до обласної телерадіокомпанії із шаблею. Про це Читати повністю

МОЗ обіцяє телефоном розказати як долати грип

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2013р. 11:06

Міністерство охорони здоров’я, а точніше його підрозділ – Український Центр грипу відкрив гарячу безкоштовну лінії з консул... Читати повністю

На площі Перемоги стоять через «поцілунок» автівок

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 10:37

На площі перемоги наразі пробка через  зіткнення двох легковиків. Про це повідомляється на порталі Відеопробки.
Читати повністю

Скільки кг Вам треба скинути розкаже математика

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2013р. 10:30

Математик Логін Трефезен з Оксфорда розробив нову методику підрахунку Індексу маси тіла. Для цього Вам знадобиться сентимент, ваги та калькулятор.

Отже, щоб розрахувати рівень жиру в органі... Читати повністю

Ввечері Могилянка покаже всім Обаму наживо

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 10:25

О 17:00 всі, хто хоче колективно поспостерігати за церемонією інавгурації президента США Бараком Обамою, може приходити в Могилянку - тут буде пряма трансляція.

Традиційно президент і віце-... Читати повністю

Через кафе дотла згорів будинок

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 10:11

Вночі на вулиці Ентузіастів повністю згоріли кафе та триповерховий будинок. Про це повідомляє прес-служба МНС Києва.

За адресою вулиця... Читати повністю

Суд змусив батьків піклуватись про покинутого сина

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 9:54

Суд зобов’язав батьків сплачувати відшкодування сину, якого вони залишили на вулиці більше року тому. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Подільського району.

Прокуратура &... Читати повністю

Щастя, джазу і гарного шлюбу побажав ShokolaD

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 9:28

Свято Водохреща, вечір, велика кількість людей тихо розмовляють біля входу в Зіркову залу у Атмосфері 360. Всі в очікуванні щедрівок і колядок упереміж із старим-добрим джазом. Тут люди зібралися в... Читати повністю

Куди піти на тижні: "Вій" і "Сто років самотності"

Софія Кущ, Свiдомо, 21 січня 2013р. 8:34

 

Понеділок, 21 січня

У кінотеатрах нова комедія з Джерадом Батлером "Граючи в кохання".Читати повністю

На Троєщині до смерті побили безхатченка

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 8:28

Під ранок на вулиці Каштановій, що на Троєщині, знайшли тіло безхатченка. Про це Читати повністю

До середи кияни купатимуться у снігу

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 8:07

До середи потроху холоднішатиме, а у повітрі кружлятиме сніг разом із дощем. Про це повідомляється на сайті gismeteo.

Зранку до самого... Читати повністю