У Біличанському лісі зламали незаконний паркан

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 14:40

У Святошинському лісопарковому угідді, що відноситься до Біличанського лісу, знесли паркан, що відгороджував незаконно зведені дерев’яні  споруди. Про це Читати повністю

Біля Адміністрації президента прикувалися

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 13:30

Під огорожею біля Адміністрації президента наразі мітингують активісти і вимагають звільнення політв’язнів Юлію Тимошенко та Юрія Луценка. Про це повідомляє один з активістів Іван Крулько.Читати повністю

Спілка письменників надумала робити рейтинг книг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 13:04

Національна спілка письменників відтепер проводитиме власний рейтинг книжок. 

Книжкові метри називатимуть по 5 кращих книг в 7 номінаціях - проза, поезія, літературознавство, публіцист... Читати повністю

Морква і гарбуз допомагають думати про хороше

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2013р. 12:54

Висока концентрація каротиноїдів в крові допомагає людям з оптимізмом дивитися в майбутнє. В першу чергу мова йде про бета-каротин. Ним багата морква, шипшина, горбуз та решта помаранчевих овочів і... Читати повністю

З Борисполя не летять до Франції та Німеччини

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 12:03

У аеропорті Бориспіль, станом на 12:00, відмінили 4 рейси: 3 до Парижу  та один до Франкфурту. Про це повідомляється на рейсовому табло аеропорту.

Д...
Читати повністю

В мережі з'явилися фотофани багетів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 12:02

Слідом за вгасаючою модою на планкінг (фотографування людей з витягнутими "по швах" руками, що лежать, стоять чи падають), в Інтернеті з'явилася нова - багеттінг.

Основна фішка - замінити я... Читати повністю

Москаль взявся шукати однокурсників Королевської

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 11:55

Народний депутат від "Батьківщини" Геннадій Москаль оголосив про розшук однокурсників міністра соціальної політики Наталі Королевської. Про це нардеп написав у своєму Фейсбуці.

"Оголошую зу... Читати повністю

Прокуратура відібрала відібраний дитячий табір

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 11:47

Дитячий табір "Промінь" на Бориспільському шосе (Деснянський район) повернули місту. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

За повідомленням, табір, що належить "Київхміволокн... Читати повністю

Водіїв попереджають - на дорогах буде слизько

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 11:44

Державтоінспекція попереджає, що у зв’язку з снігом, дожем та морозами у найближчі дні на дорогах буде небезпечно.

ДАІ  просить перед... Читати повністю

Київський театр зняв Сто років самотності в кухні

Галина Танай, Свiдомо, 21 січня 2013р. 11:42

Експериментальний театр BaoBaB, якого знають за минулорічним Гогольfest'ом, продовжує спокушати глядачів "Ста роками самотності". Перед суб... Читати повністю

МОЗ відхрестився від екc-Mercedesа Богатирьової

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2013р. 11:37

Міністерство охорони здоров’я запевняє: Mersedes S 600 з номером АА 3315 КА, який, як колишній Віце-прем'єр, використовувала очільниця відомства - з грудня більше не возить Раїсу Богатир... Читати повністю

Купувати євро дешевше на 3 копійки

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 11:23

Продавати євро можна за колишньою ціною, а ось купувати валюту тепер стало дешевше на 3 копійки. Про це повідомляється на сайті finan... Читати повністю

При штурмі ТРК вбили чоловіка з шаблею

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 11:08

У Харкові міліція застрелила чоловіка, що вночі вдерся до обласної телерадіокомпанії із шаблею. Про це Читати повністю

МОЗ обіцяє телефоном розказати як долати грип

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2013р. 11:06

Міністерство охорони здоров’я, а точніше його підрозділ – Український Центр грипу відкрив гарячу безкоштовну лінії з консул... Читати повністю

На площі Перемоги стоять через «поцілунок» автівок

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 10:37

На площі перемоги наразі пробка через  зіткнення двох легковиків. Про це повідомляється на порталі Відеопробки.
Читати повністю