Морква і гарбуз допомагають думати про хороше

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2013р. 12:54

Висока концентрація каротиноїдів в крові допомагає людям з оптимізмом дивитися в майбутнє. В першу чергу мова йде про бета-каротин. Ним багата морква, шипшина, горбуз та решта помаранчевих овочів і... Читати повністю

З Борисполя не летять до Франції та Німеччини

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 12:03

У аеропорті Бориспіль, станом на 12:00, відмінили 4 рейси: 3 до Парижу  та один до Франкфурту. Про це повідомляється на рейсовому табло аеропорту.

Д...
Читати повністю

В мережі з'явилися фотофани багетів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 12:02

Слідом за вгасаючою модою на планкінг (фотографування людей з витягнутими "по швах" руками, що лежать, стоять чи падають), в Інтернеті з'явилася нова - багеттінг.

Основна фішка - замінити я... Читати повністю

Москаль взявся шукати однокурсників Королевської

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 11:55

Народний депутат від "Батьківщини" Геннадій Москаль оголосив про розшук однокурсників міністра соціальної політики Наталі Королевської. Про це нардеп написав у своєму Фейсбуці.

"Оголошую зу... Читати повністю

Прокуратура відібрала відібраний дитячий табір

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 11:47

Дитячий табір "Промінь" на Бориспільському шосе (Деснянський район) повернули місту. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

За повідомленням, табір, що належить "Київхміволокн... Читати повністю

Водіїв попереджають - на дорогах буде слизько

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 11:44

Державтоінспекція попереджає, що у зв’язку з снігом, дожем та морозами у найближчі дні на дорогах буде небезпечно.

ДАІ  просить перед... Читати повністю

Київський театр зняв Сто років самотності в кухні

Галина Танай, Свiдомо, 21 січня 2013р. 11:42

Експериментальний театр BaoBaB, якого знають за минулорічним Гогольfest'ом, продовжує спокушати глядачів "Ста роками самотності". Перед суб... Читати повністю

МОЗ відхрестився від екc-Mercedesа Богатирьової

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2013р. 11:37

Міністерство охорони здоров’я запевняє: Mersedes S 600 з номером АА 3315 КА, який, як колишній Віце-прем'єр, використовувала очільниця відомства - з грудня більше не возить Раїсу Богатир... Читати повністю

Купувати євро дешевше на 3 копійки

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 11:23

Продавати євро можна за колишньою ціною, а ось купувати валюту тепер стало дешевше на 3 копійки. Про це повідомляється на сайті finan... Читати повністю

При штурмі ТРК вбили чоловіка з шаблею

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 11:08

У Харкові міліція застрелила чоловіка, що вночі вдерся до обласної телерадіокомпанії із шаблею. Про це Читати повністю

МОЗ обіцяє телефоном розказати як долати грип

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2013р. 11:06

Міністерство охорони здоров’я, а точніше його підрозділ – Український Центр грипу відкрив гарячу безкоштовну лінії з консул... Читати повністю

На площі Перемоги стоять через «поцілунок» автівок

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 10:37

На площі перемоги наразі пробка через  зіткнення двох легковиків. Про це повідомляється на порталі Відеопробки.
Читати повністю

Скільки кг Вам треба скинути розкаже математика

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2013р. 10:30

Математик Логін Трефезен з Оксфорда розробив нову методику підрахунку Індексу маси тіла. Для цього Вам знадобиться сентимент, ваги та калькулятор.

Отже, щоб розрахувати рівень жиру в органі... Читати повністю

Ввечері Могилянка покаже всім Обаму наживо

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 10:25

О 17:00 всі, хто хоче колективно поспостерігати за церемонією інавгурації президента США Бараком Обамою, може приходити в Могилянку - тут буде пряма трансляція.

Традиційно президент і віце-... Читати повністю

Через кафе дотла згорів будинок

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 10:11

Вночі на вулиці Ентузіастів повністю згоріли кафе та триповерховий будинок. Про це повідомляє прес-служба МНС Києва.

За адресою вулиця... Читати повністю