Переможця Пилипишина підставляють бабусі

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 11:34

Юрій Левченко, який набрав найбільше голосів на виборах депутата Верховної Ради від 223-го округу в Шевченківському районі, помітив фальшивих агітаторів "за нього".

"У другій декаді с... Читати повністю

Хакери вже дісталися до головреда УП

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 11:21

Головний редактор впливового Інтернет-видання "Українська правда" Олена Притула теж стала мишенню атак хакерів. Як пише<... Читати повністю

ГПУ шиє Тимошенко довічне ув`язнення

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 10:48

Юлії Тимошенко вручено повідомлення про підозру у замовленні та організації спільно з Павлом Лазаренком вбивства Євгена Щербаня. Про це повідомив генеральний прокурор Віктор П... Читати повністю

Міліція просить пірнати в ополонки по закону

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 10:28

Міліція Києва закликала дотримуватися громадського порядку під час святкування Водохреща. Вона повідомила "Свідомо", що патрулювання там, де кияни збираються пір... Читати повністю

Невідомий «замінував» Сільпо в Києві

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 19:31

Міліція перевіряє анонімне повідомлення до Дніпровської міліції про замінування супермаркету «Сільпо», повідомляє прес-служба столичної міліції.

За адресами супермаркетів було н... Читати повністю

У Попова відмовилися від паперової тяганини

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 19:08

У Київській держадміністрації запрацював електронний документообіг, повідомляє прес-служба мерії.

Вже встановлено 1500 робочих місць та забезпечена безперебійна робота на всіх рівнях. &laqu... Читати повністю

Азаров не полізе в ополонку на Водохреща

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 18:24

Прем’єр-міністр Микола Азаров не буде пірнати в ополонку на Водохреща, про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

Микола... Читати повністю

Студенти вибачились перед Табачником за підсрачник

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 18:00

Студрада Київського національного університету будівництва і архітектури вибачилася перед міністром освіти Дмитром Табачником за "теплу" зустріч у їхньому виші у понеділок.

«Жодні дії... Читати повністю

Янукович попіклувався про безпеку суддів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 17:50

Президент дав доручення Кабміну вжити заходів щодо підвищення безпеки суддів та членів їхніх сімей. Про це повідомляє прес-служба Януковича.

Згідно доручення, уряд має обладнати суди... Читати повністю

На Водохреща буде мокрий сніг та мороз

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 17:35

На Водохреща в Києві обіцяють погіршення погодних умов, повідомляє портал «Gismeteo».

Вночі випадатиме сніг, а вдень &ndash... Читати повністю

Суд над Тимошенко перенесли через її важкий стан

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 17:12

Київський райсуд у Харкові переніс засідання у справі Юлії Тимошенко через її важкий стан, повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Перед засіданням з Юлією Тимошенко спілкувався С... Читати повністю

Біля Петрівки на зебрі збили жінку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 16:44

На вулиці Електриків ввечері 17 січня сталася потрійна аварія, в результаті чого збили жінку пішохода на зебрі. Про це повідомляє Читати повністю

Стогнія на ІСTV може замінити повногруда білявка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 16:09

Костянтин Стогній залишить пост ведучого «Надзвичайних новин» на каналі ICTV. На кандидатуру ведучого декілька претендентів, але лідером симпатій журі є повногруда білявка, пише на своє... Читати повністю

Pussy Riot-ці відмовили у відстрочці покарання

Софія Кущ, Свiдомо, 18 січня 2013р. 15:45

Березняківській міський суд Пермського краю відхилив клопотання про відстрочку покарання учасниці групи "Pussy Riot" Марії Альохіної, яке подавалося через її малолітню дитину.

Марія Альохін... Читати повністю

Міліція шукатиме руйнівників Десятинного

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 15:38

Розслідування за фактом незаконного знищення об’єкту культурної спадщини на Десятинному провулку 5 розпочала міліція Шевченківського району, повідомляє прес-служба прокуратури.

Хід ро... Читати повністю