Попов призначив начальників директорами

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 18:00

Олександр Попов призначив ще трьох керівників Департаментів мерії, які до цього очолювали майже однойменні управління. Інформацію про призначення керівників підтвердили в Київській держадміністраці... Читати повністю

Міліція оголосила в розшук зрадника БЮТівців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 17:42

Міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук екс-депутата від Блоку Юлії Тимошенко Олександра Шепелєва. Його прізвище з'явилосяЧитати повністю

Секс береже від застуди і вбиває злоякісні клітини

Маша Землянська, Свiдомо, 28 січня 2013р. 17:37

Заняття любов'ю позитивно впливають на імунітет, а тим самим вберігають закохані пари від застуди та інших хвороб.

Чергові наукові докази користі сексу шукали вчені зі Швейцарії. Після... Читати повністю

Антимонопольники грозять розбірками Київстару

Галина Танай, Свiдомо, 28 січня 2013р. 17:25

Якщо "Київстар"  підвищить ціни, Антимонопольний комітет всерйоз візьметься за перевірку оператора. Чиновники зацікавилися здорожчанням послуг зв'язку, яке сам "Київстар" представляє як здешев... Читати повністю

Мадонні доплатили 300 тисяч за концерт у Києві

Галина Танай, Свiдомо, 28 січня 2013р. 17:09

"Концерт  Мадонни - найгірше, що траплялось у моєму житті!". Такими враженнями ділились розчаровані кияни після минулорічного приїзду світової зірки. Зате гроші капають Мадонні і досі: Подільс... Читати повністю

Мерія обіцяє "зібрати" сходи в Голосієво за 3 дні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 17:07

Розвалені сходи на наземного пішоходному переході на Саперно-Слобідській (Голосіївський район) обіцяють поремонтувати протягом трьох днів. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Ремонтувати б... Читати повністю

Перший робітничий страйк у Броварах!

Олександр Рудоманов, (вiд читачiв), 28 січня 2013р. 17:04

Робітники заводу «Пластмас» відмовились вчора відмовились стати до роботи. Праця понад норму на шкідливому виробництві. Затримки зарплати. Невиплата авансу. Досить . «Ми не будемо... Читати повністю

Метро показало нутрощі КПІшного ескалатора

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:56

"Київський метрополітен" перетворив ремонт ескалатора на станції "Політехнічний інститут" на справжнє реаліті шоу. Фото "нутрощів" ескалатора і всього процесу його ремонту прес-служба метро виклала... Читати повністю

Вишгородська "жертва таксиста" порізала себе сама

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:45

Дівчина, котра звернулася до міліції із заявою про напад на неї невідомого, що взявся її підвезти і порізав ножем, "пошматувала" себе сама. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

... Читати повністю

Єврокомісар через нардепа підтримав Тимошенко

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:39

Європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле передав ув'язненому екс-прем'єру Юлії Тимошенко слова підтримки. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".... Читати повністю

Хворим на рак дітям збирають гроші на ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:36

Благодійний фонд "Крона" в рамках проекту "Точка життя" збирає грошей для хворих дітей, що лежать в дитячій лікарні Охматдит.

В Україні більш... Читати повністю

"Свобода" кличе бойкотувати неіснуючий підручник

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:27

Партія "Свобода" закликає українців бойкотувати... неіснуючий підручник з історії України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії.

"ВО "Свобода" закликає Вас усіма прийнятними мет... Читати повністю

Hyundai 50 хвилин милувався Полтавщиною

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:19

Швидкісний потяг Hyundai, котрий цієї зими через постійні поламки вже став легендарним, знову зламався - в Полтавській області. Про це пасажири потягу пишуть на своїх сторінках в... Читати повністю

HH:Жінки більше хочуть рахувати,чоловіки-продавати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2013р. 16:14

Українські чоловіки найчастіше шукають роботу в області продажів, жінки - в бухгалтерії. Такі результати дослідження рекрутингового порталу HeadHunter.

Окрім цього чоловіки цікавлять інформ... Читати повністю

Забудовник звів 11 поверхів замість дев'яти

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 28 січня 2013р. 16:08

На розі вулиць Богдана Хмельницького і Пирогова забудовник звів багатоповерховий комплекс всупереч приписам міської влади Києва. Згідно затверджених в 2005 році планів забудови, будинок повинен був... Читати повністю