"Ліві" пройшлися по "неонацистам" маршем

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 січня 2013р. 22:00

Активісти київських лівих організацій після обіду пройшлися маршем проти неонацистів.

В цей день, 19 січня 2009 року, у Москві було вбито антифашистів - правозахисника Стаса Маркелова та жу... Читати повністю

Між Контрактовою та Поштовою - пробки

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 18:00

Найбільші у Києві пробки зараз в районі між Контрактовою та Поштовою площею. За Читати повністю

Янукович і Ко не полізли у воду при людях

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 16:53

Віктор Янукович, Микола Азаров та Олександр Попов прийшли вдень на Оболонську набережну, але утрималися від занурення в Дніпро.

"Після молебну очільник столичної адміністрації пройшов... Читати повністю

Янгольский спів прийшов до зарізаних і зашитих

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 16:19

Священик, диякон та двоє жінок з церковного хору вдень 18 січня обійшли хірургічне відділення Київської клінічної лікарні N12. Про це "Свідомо" розповів свідок події Богдан Кутєпов. Майстер телереп... Читати повністю

Ахметов обіцяє Ipod за фото Андріївського

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 15:56

В Фейсбук-групі "Юность на Андреевском" оголошений конкурс на фото легендарної вулиці. 

"...собирайте "лайки" и забирайт... Читати повністю

Юзери залайкликають Януковича піти у відставку

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 15:41

Менше ніж за добу набрала у Фейсбуці п'ять тисяч лайків і тисячу перепостів Читати повністю

Втікачі з Росії повстали за загиблого товарища

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 15:14

Троє росіян, які просять в Україні політичного притулку, провели в Києві акцію з вимогою розслідувати смерть свого однодумця Алєксандра Долматова. Вони зібралися під посольством Нідерландів з гасло... Читати повністю

Мерії не вдається унюхати смердіння на Оболоні

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 12:47

Міська адміністрація не може виявити джерело смороду на Оболоні. Про таку відповідь на свій запит повідомив у Фейсбуці депутат Верховної Ради... Читати повністю

У двох районах Київщини - нові люди від Януковича

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 12:20

Віктор Янукович призначив Георгія Єрка головою державної адміністрації Бородянського району, Володимира Пака - Києво-Святошинського ра... Читати повністю

Переможця Пилипишина підставляють бабусі

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 11:34

Юрій Левченко, який набрав найбільше голосів на виборах депутата Верховної Ради від 223-го округу в Шевченківському районі, помітив фальшивих агітаторів "за нього".

"У другій декаді с... Читати повністю

Хакери вже дісталися до головреда УП

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 11:21

Головний редактор впливового Інтернет-видання "Українська правда" Олена Притула теж стала мишенню атак хакерів. Як пише<... Читати повністю

ГПУ шиє Тимошенко довічне ув`язнення

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 10:48

Юлії Тимошенко вручено повідомлення про підозру у замовленні та організації спільно з Павлом Лазаренком вбивства Євгена Щербаня. Про це повідомив генеральний прокурор Віктор П... Читати повністю

Міліція просить пірнати в ополонки по закону

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 10:28

Міліція Києва закликала дотримуватися громадського порядку під час святкування Водохреща. Вона повідомила "Свідомо", що патрулювання там, де кияни збираються пір... Читати повністю

Невідомий «замінував» Сільпо в Києві

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 19:31

Міліція перевіряє анонімне повідомлення до Дніпровської міліції про замінування супермаркету «Сільпо», повідомляє прес-служба столичної міліції.

За адресами супермаркетів було н... Читати повністю

У Попова відмовилися від паперової тяганини

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 19:08

У Київській держадміністрації запрацював електронний документообіг, повідомляє прес-служба мерії.

Вже встановлено 1500 робочих місць та забезпечена безперебійна робота на всіх рівнях. &laqu... Читати повністю