Суд над Тимошенко перенесли через її важкий стан

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 17:12

Київський райсуд у Харкові переніс засідання у справі Юлії Тимошенко через її важкий стан, повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Перед засіданням з Юлією Тимошенко спілкувався С... Читати повністю

Біля Петрівки на зебрі збили жінку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 16:44

На вулиці Електриків ввечері 17 січня сталася потрійна аварія, в результаті чого збили жінку пішохода на зебрі. Про це повідомляє Читати повністю

Стогнія на ІСTV може замінити повногруда білявка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 16:09

Костянтин Стогній залишить пост ведучого «Надзвичайних новин» на каналі ICTV. На кандидатуру ведучого декілька претендентів, але лідером симпатій журі є повногруда білявка, пише на своє... Читати повністю

Pussy Riot-ці відмовили у відстрочці покарання

Софія Кущ, Свiдомо, 18 січня 2013р. 15:45

Березняківській міський суд Пермського краю відхилив клопотання про відстрочку покарання учасниці групи "Pussy Riot" Марії Альохіної, яке подавалося через її малолітню дитину.

Марія Альохін... Читати повністю

Міліція шукатиме руйнівників Десятинного

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 15:38

Розслідування за фактом незаконного знищення об’єкту культурної спадщини на Десятинному провулку 5 розпочала міліція Шевченківського району, повідомляє прес-служба прокуратури.

Хід ро... Читати повністю

У Європі знайшли нову картину Густава Клімта

Софія Кущ, Свiдомо, 18 січня 2013р. 15:04

Картина "Der trompetende Putto" ("Малий, що сурмить") знайшли в гаражі недалеко від Відня. Експерти довели - її автор Густав Клімт.

Картина протягом багатьох років вважалося втраченою. Коли... Читати повністю

«Космічний мер» з сином пішов в інвестори

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 15:03

Леонід Черновецький створив міжнародний інвестиційний фонд Chernovetskyi Investment Group, сайт якого відсьогодні почав п... Читати повністю

"ТойХтоПройшовКрізьВогонь" дійшов до Петрівки

Галина Танай, Свiдомо, 18 січня 2013р. 14:53

Блокбастер Михайла Іллєнка "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" з'явився у магазинах. Тепер можна не просто замовити DVD у мережі, а насолодитись осо... Читати повністю

Міносвіти дало студентам "номер скарг"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 14:51

Міністерство освіти відкрило гарячу лінію "Зимова екзаменаційна сесія". 

За номером 481-32-36 студенти можуть поскаржитися на викладачів-хабарників, порушення прав на іспитах тощо.

... Читати повністю

На Житомирській дорожники длубають асфальт

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 14:36

На проспекті Перемоги, біля метро "Житомирська", комунальники ремонтують дорогу.


Те... Читати повністю

Кран на Оболоні вбив двох будівельників

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 січня 2013р. 14:19

О 10:00 на вулиці Маршала Малиновського на будівництві біля Прокуратури Оболонського району впала частина крана на робітників. В результаті двох людей відвезли на кареті швидкої допомоги, а ще двоє... Читати повністю

Смерть запоріжки розслідують по статті "вбивство"

Маша Землянська, Свiдомо, 18 січня 2013р. 13:59

Міліція розслідує обставини смерті 19-річної запоріжчанки Каті Осокоркової по статті за вбивство. Проте головною версією залишається самогубство. Про це "Свідомо" заявив речник ст... Читати повністю

Попов хоче принести в кожну квартиру інформлисток

Маша Землянська, Свiдомо, 18 січня 2013р. 13:23

Очільник київміськадміністрації Олександр Попов доручив управлінням з охорони здоров'я зайнятися профілактикою грипу. Просить: розробити спеціальні листівки та роздати киянам.

«Такі л... Читати повністю

Перед ополонкою радять подумати про хороше

Маша Землянська, Свiдомо, 18 січня 2013р. 13:07

Якщо на Водохреща, 19-го січня, Ви наважилися скупатися в ополонці – подумайте про приємне. В Міністерстві охорони здоров’я переконують – позитивні емоції перешкоджають допомагают... Читати повністю

Чорнобильські відходи їдуть на фест у Роттердамі