Азаров не полізе в ополонку на Водохреща

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 18:24

Прем’єр-міністр Микола Азаров не буде пірнати в ополонку на Водохреща, про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

Микола... Читати повністю

Студенти вибачились перед Табачником за підсрачник

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 18:00

Студрада Київського національного університету будівництва і архітектури вибачилася перед міністром освіти Дмитром Табачником за "теплу" зустріч у їхньому виші у понеділок.

«Жодні дії... Читати повністю

Янукович попіклувався про безпеку суддів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 17:50

Президент дав доручення Кабміну вжити заходів щодо підвищення безпеки суддів та членів їхніх сімей. Про це повідомляє прес-служба Януковича.

Згідно доручення, уряд має обладнати суди... Читати повністю

На Водохреща буде мокрий сніг та мороз

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 17:35

На Водохреща в Києві обіцяють погіршення погодних умов, повідомляє портал «Gismeteo».

Вночі випадатиме сніг, а вдень &ndash... Читати повністю

Суд над Тимошенко перенесли через її важкий стан

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 17:12

Київський райсуд у Харкові переніс засідання у справі Юлії Тимошенко через її важкий стан, повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Перед засіданням з Юлією Тимошенко спілкувався С... Читати повністю

Біля Петрівки на зебрі збили жінку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 16:44

На вулиці Електриків ввечері 17 січня сталася потрійна аварія, в результаті чого збили жінку пішохода на зебрі. Про це повідомляє Читати повністю

Стогнія на ІСTV може замінити повногруда білявка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 16:09

Костянтин Стогній залишить пост ведучого «Надзвичайних новин» на каналі ICTV. На кандидатуру ведучого декілька претендентів, але лідером симпатій журі є повногруда білявка, пише на своє... Читати повністю

Pussy Riot-ці відмовили у відстрочці покарання

Софія Кущ, Свiдомо, 18 січня 2013р. 15:45

Березняківській міський суд Пермського краю відхилив клопотання про відстрочку покарання учасниці групи "Pussy Riot" Марії Альохіної, яке подавалося через її малолітню дитину.

Марія Альохін... Читати повністю

Міліція шукатиме руйнівників Десятинного

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 15:38

Розслідування за фактом незаконного знищення об’єкту культурної спадщини на Десятинному провулку 5 розпочала міліція Шевченківського району, повідомляє прес-служба прокуратури.

Хід ро... Читати повністю

У Європі знайшли нову картину Густава Клімта

Софія Кущ, Свiдомо, 18 січня 2013р. 15:04

Картина "Der trompetende Putto" ("Малий, що сурмить") знайшли в гаражі недалеко від Відня. Експерти довели - її автор Густав Клімт.

Картина протягом багатьох років вважалося втраченою. Коли... Читати повністю

«Космічний мер» з сином пішов в інвестори

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 15:03

Леонід Черновецький створив міжнародний інвестиційний фонд Chernovetskyi Investment Group, сайт якого відсьогодні почав п... Читати повністю

"ТойХтоПройшовКрізьВогонь" дійшов до Петрівки

Галина Танай, Свiдомо, 18 січня 2013р. 14:53

Блокбастер Михайла Іллєнка "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" з'явився у магазинах. Тепер можна не просто замовити DVD у мережі, а насолодитись осо... Читати повністю

Міносвіти дало студентам "номер скарг"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 14:51

Міністерство освіти відкрило гарячу лінію "Зимова екзаменаційна сесія". 

За номером 481-32-36 студенти можуть поскаржитися на викладачів-хабарників, порушення прав на іспитах тощо.

... Читати повністю

На Житомирській дорожники длубають асфальт

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 14:36

На проспекті Перемоги, біля метро "Житомирська", комунальники ремонтують дорогу.


Те... Читати повністю

Кран на Оболоні вбив двох будівельників

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 січня 2013р. 14:19

О 10:00 на вулиці Маршала Малиновського на будівництві біля Прокуратури Оболонського району впала частина крана на робітників. В результаті двох людей відвезли на кареті швидкої допомоги, а ще двоє... Читати повністю