У двох районах Київщини - нові люди від Януковича

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 12:20

Віктор Янукович призначив Георгія Єрка головою державної адміністрації Бородянського району, Володимира Пака - Києво-Святошинського ра... Читати повністю

Переможця Пилипишина підставляють бабусі

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 11:34

Юрій Левченко, який набрав найбільше голосів на виборах депутата Верховної Ради від 223-го округу в Шевченківському районі, помітив фальшивих агітаторів "за нього".

"У другій декаді с... Читати повністю

Хакери вже дісталися до головреда УП

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 11:21

Головний редактор впливового Інтернет-видання "Українська правда" Олена Притула теж стала мишенню атак хакерів. Як пише<... Читати повністю

ГПУ шиє Тимошенко довічне ув`язнення

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 10:48

Юлії Тимошенко вручено повідомлення про підозру у замовленні та організації спільно з Павлом Лазаренком вбивства Євгена Щербаня. Про це повідомив генеральний прокурор Віктор П... Читати повністю

Міліція просить пірнати в ополонки по закону

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 січня 2013р. 10:28

Міліція Києва закликала дотримуватися громадського порядку під час святкування Водохреща. Вона повідомила "Свідомо", що патрулювання там, де кияни збираються пір... Читати повністю

Невідомий «замінував» Сільпо в Києві

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 19:31

Міліція перевіряє анонімне повідомлення до Дніпровської міліції про замінування супермаркету «Сільпо», повідомляє прес-служба столичної міліції.

За адресами супермаркетів було н... Читати повністю

У Попова відмовилися від паперової тяганини

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 19:08

У Київській держадміністрації запрацював електронний документообіг, повідомляє прес-служба мерії.

Вже встановлено 1500 робочих місць та забезпечена безперебійна робота на всіх рівнях. &laqu... Читати повністю

Азаров не полізе в ополонку на Водохреща

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 18:24

Прем’єр-міністр Микола Азаров не буде пірнати в ополонку на Водохреща, про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

Микола... Читати повністю

Студенти вибачились перед Табачником за підсрачник

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 18:00

Студрада Київського національного університету будівництва і архітектури вибачилася перед міністром освіти Дмитром Табачником за "теплу" зустріч у їхньому виші у понеділок.

«Жодні дії... Читати повністю

Янукович попіклувався про безпеку суддів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 17:50

Президент дав доручення Кабміну вжити заходів щодо підвищення безпеки суддів та членів їхніх сімей. Про це повідомляє прес-служба Януковича.

Згідно доручення, уряд має обладнати суди... Читати повністю

На Водохреща буде мокрий сніг та мороз

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 17:35

На Водохреща в Києві обіцяють погіршення погодних умов, повідомляє портал «Gismeteo».

Вночі випадатиме сніг, а вдень &ndash... Читати повністю

Суд над Тимошенко перенесли через її важкий стан

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 17:12

Київський райсуд у Харкові переніс засідання у справі Юлії Тимошенко через її важкий стан, повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Перед засіданням з Юлією Тимошенко спілкувався С... Читати повністю

Біля Петрівки на зебрі збили жінку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 16:44

На вулиці Електриків ввечері 17 січня сталася потрійна аварія, в результаті чого збили жінку пішохода на зебрі. Про це повідомляє Читати повністю

Стогнія на ІСTV може замінити повногруда білявка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 16:09

Костянтин Стогній залишить пост ведучого «Надзвичайних новин» на каналі ICTV. На кандидатуру ведучого декілька претендентів, але лідером симпатій журі є повногруда білявка, пише на своє... Читати повністю

Pussy Riot-ці відмовили у відстрочці покарання

Софія Кущ, Свiдомо, 18 січня 2013р. 15:45

Березняківській міський суд Пермського краю відхилив клопотання про відстрочку покарання учасниці групи "Pussy Riot" Марії Альохіної, яке подавалося через її малолітню дитину.

Марія Альохін... Читати повністю