Підприємець погрожував Януковичу самоспаленням

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 9:41

У четвер приватний підприємець з Канева прийшов під адміністрацію президента і пригрозив самоспаленням. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

За повідомленням, чоловік був невдов... Читати повністю

Кияни мультяшно кличуть ланцюгуватися на Патона

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 9:29

Кияни-активісти створили цілий коротенький мультфільм із закликом прийти в День Соборності - 22 січня о 08:00 - на міст Патона, аби утворити "ланцюг єдності".

"Ланцюгування" в цей день вже... Читати повністю

ДАІ благає перевіряти автівки і бути обережними

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 січня 2013р. 8:47

ДАІ просить київських водіїв бути обережніш... Читати повністю

19 січня у Гідропарку моржі і снігурі

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 січня 2013р. 8:24

На свято Водохреща на станції метро Гідропарк «Київзеленбуд» хоче встановити тимчасових снігурів. Про це повідомляє прес-служба Київськ... Читати повністю

У вихідні киян присипле снігом

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 січня 2013р. 8:00

У Києві  протягом дня буде похмуро та прохолодно, а  у вихідні на киян очікує сюрприз у вигляді морозу та снігу. Про це повідомляється на... Читати повністю

На Золотих воротах ввімкнули "вічний вогонь"

Софія Кущ, Свiдомо, 17 січня 2013р. 21:01

Біля метро Золоті ворота тепер буде завжди горіти вогнище. Біля піцерії "Пантагрюель", навпроти Золотих воріт, ввімкнули штучний вогонь.

Як кажуть у ресторані - щоб замерзлі подорожні мали... Читати повністю

Євросуд засудив Україну та віддав людям 11 млн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 січня 2013р. 19:42

Європейський суд з прав людини оприлюднив рішення по 211 позовах від громадян до України – влада не змогла виграти жодного.

Найбільш розг... Читати повністю

Подруги застреленої запоріжанки бояться говорити

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 січня 2013р. 18:59

Подруги загадково застреленої запоріжанки бояться говорити про Катю Осокоркову, яку знайшли мертвою в квартирі у центрі Києва.

Три близькі подруги Каті посилаються на слідство та не хочуть... Читати повністю

Депутати відкрили приймальні-намети на Десятинному

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 січня 2013р. 17:44

Депутати від «Батьківщини» Анатолій Гриценко та від «УДАРу» Наталя Новак прийшли у Десятинний провулок аби його захистити від забудовників, а також відкрили там свої приймал... Читати повністю

На "Лісовій" з'явилися "стрибаючі" пасажири

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 січня 2013р. 17:22

На трамвайній зупинці "Грузинська", що знаходиться по маршруту 29-го трамваю (метро "Бориспільська" - метро "Лісова"), пасажири мають в буквальному сенсі застрибувати в транспорт. Про це невдоволен... Читати повністю

Мерія хвалить он-лайн садочки, батьки - не дуже

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 січня 2013р. 17:12

Головне управління освіти і науки Києва хвалиться - батьки Оболонського району подали вже більше 100 заяв на запис дітей в дитсадки через он-лай... Читати повністю

Київський режисер поб'ється з Лорак за Митця року

Галина Танай, Свiдомо, 17 січня 2013р. 16:28

Оголосили номінантів премію "Людина року". За горде звання митця-2012 борються троє: співачка Ані Лорак, художниця Оксана Мась і кінорежисер... Читати повністю

Бригинець захищає Національний музей насильно

Софія Кущ, Свiдомо, 17 січня 2013р. 16:20

Останні три дні між адміністрацією Національного музею та народним депутатом-БЮТівцем Олександром Бригинцем точиться суперечка про можливу приватизацію будівлі музею.

Все почалось з того, щ... Читати повністю

Столичні перевертні в погонах вбивали за квартири

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 січня 2013р. 15:59

Слідчий міліції з подільниками вбили трьох мешканців Києва за їхні квартири, повідомляє прокуратура.

Влітку за два місяці банда на чолі зі слідчим вбила трьох киян та поховала тіла у лісосм... Читати повністю

Авторку яєчні у Парку Слави хочуть арештувати

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 17 січня 2013р. 15:49

Громадська організація "Комітет Визволення Політв’язнів" отримав інформацію, що влада має намір ув’яз... Читати повністю