Будинки на Толбухіна та Кіквідзе зранку без води

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 січня 2013р. 10:17

На вулицях Толбухіна та Кіквідзе прорвало труби, через що будинки наразі без води. Про це повідомляє аварійна служба Київводоканалу.

Без води залишилися мешканці  будинків №3, №3А... Читати повністю

Напівголу Кужель "викинули" від Тимошенко подалі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 10:17

Депутатів від "Батьківщини" Олександру Кужель, Оксану Денисову і Тетяну Слюз правоохоронці вночі викинули з приміщення лікарні "Укрзалізниця" у Харкові. Про це Читати повністю

На Дорогожичах ДТП - утворився невеликий затор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 10:06

На Мельникова, 83а (між станціями метро "Дорогожичі" і "Лук'янівська") сталося ДТП - через слизьку дорогу і нехтування дистанцією стукнулися дві автівки. Про це повідомляє сервіс Читати повністю

Вночі на Десятинному знесли депутатські палатки

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 січня 2013р. 10:03

Вночі, о 3:20 забудовники знесли приймальні намети депутатів, які були встановлені проти забудови на Десятинному провулку 3-5.

Як повідомляє Роман Головня, зі сторони будівництва невідомі н... Читати повністю

Всі 11 класи ліцею у Голосієві привели в міліцію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 9:53

Чотири одинадцяті класи 241-го ліцею (Голосіївський район) привели на екскурсію до районного управління міліції. Про це повідомляє прес-служба київських правоохоронців.

Кажуть, школярі одра... Читати повністю

Підприємець погрожував Януковичу самоспаленням

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 9:41

У четвер приватний підприємець з Канева прийшов під адміністрацію президента і пригрозив самоспаленням. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

За повідомленням, чоловік був невдов... Читати повністю

Кияни мультяшно кличуть ланцюгуватися на Патона

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 9:29

Кияни-активісти створили цілий коротенький мультфільм із закликом прийти в День Соборності - 22 січня о 08:00 - на міст Патона, аби утворити "ланцюг єдності".

"Ланцюгування" в цей день вже... Читати повністю

ДАІ благає перевіряти автівки і бути обережними

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 січня 2013р. 8:47

ДАІ просить київських водіїв бути обережніш... Читати повністю

19 січня у Гідропарку моржі і снігурі

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 січня 2013р. 8:24

На свято Водохреща на станції метро Гідропарк «Київзеленбуд» хоче встановити тимчасових снігурів. Про це повідомляє прес-служба Київськ... Читати повністю

У вихідні киян присипле снігом

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 січня 2013р. 8:00

У Києві  протягом дня буде похмуро та прохолодно, а  у вихідні на киян очікує сюрприз у вигляді морозу та снігу. Про це повідомляється на... Читати повністю

На Золотих воротах ввімкнули "вічний вогонь"

Софія Кущ, Свiдомо, 17 січня 2013р. 21:01

Біля метро Золоті ворота тепер буде завжди горіти вогнище. Біля піцерії "Пантагрюель", навпроти Золотих воріт, ввімкнули штучний вогонь.

Як кажуть у ресторані - щоб замерзлі подорожні мали... Читати повністю

Євросуд засудив Україну та віддав людям 11 млн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 січня 2013р. 19:42

Європейський суд з прав людини оприлюднив рішення по 211 позовах від громадян до України – влада не змогла виграти жодного.

Найбільш розг... Читати повністю

Подруги застреленої запоріжанки бояться говорити

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 січня 2013р. 18:59

Подруги загадково застреленої запоріжанки бояться говорити про Катю Осокоркову, яку знайшли мертвою в квартирі у центрі Києва.

Три близькі подруги Каті посилаються на слідство та не хочуть... Читати повністю

Депутати відкрили приймальні-намети на Десятинному

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 січня 2013р. 17:44

Депутати від «Батьківщини» Анатолій Гриценко та від «УДАРу» Наталя Новак прийшли у Десятинний провулок аби його захистити від забудовників, а також відкрили там свої приймал... Читати повністю

На "Лісовій" з'явилися "стрибаючі" пасажири