У Європі знайшли нову картину Густава Клімта

Софія Кущ, Свiдомо, 18 січня 2013р. 15:04

Картина "Der trompetende Putto" ("Малий, що сурмить") знайшли в гаражі недалеко від Відня. Експерти довели - її автор Густав Клімт.

Картина протягом багатьох років вважалося втраченою. Коли... Читати повністю

«Космічний мер» з сином пішов в інвестори

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 15:03

Леонід Черновецький створив міжнародний інвестиційний фонд Chernovetskyi Investment Group, сайт якого відсьогодні почав п... Читати повністю

"ТойХтоПройшовКрізьВогонь" дійшов до Петрівки

Галина Танай, Свiдомо, 18 січня 2013р. 14:53

Блокбастер Михайла Іллєнка "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" з'явився у магазинах. Тепер можна не просто замовити DVD у мережі, а насолодитись осо... Читати повністю

Міносвіти дало студентам "номер скарг"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 14:51

Міністерство освіти відкрило гарячу лінію "Зимова екзаменаційна сесія". 

За номером 481-32-36 студенти можуть поскаржитися на викладачів-хабарників, порушення прав на іспитах тощо.

... Читати повністю

На Житомирській дорожники длубають асфальт

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2013р. 14:36

На проспекті Перемоги, біля метро "Житомирська", комунальники ремонтують дорогу.


Те... Читати повністю

Кран на Оболоні вбив двох будівельників

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 січня 2013р. 14:19

О 10:00 на вулиці Маршала Малиновського на будівництві біля Прокуратури Оболонського району впала частина крана на робітників. В результаті двох людей відвезли на кареті швидкої допомоги, а ще двоє... Читати повністю

Смерть запоріжки розслідують по статті "вбивство"

Маша Землянська, Свiдомо, 18 січня 2013р. 13:59

Міліція розслідує обставини смерті 19-річної запоріжчанки Каті Осокоркової по статті за вбивство. Проте головною версією залишається самогубство. Про це "Свідомо" заявив речник ст... Читати повністю

Попов хоче принести в кожну квартиру інформлисток

Маша Землянська, Свiдомо, 18 січня 2013р. 13:23

Очільник київміськадміністрації Олександр Попов доручив управлінням з охорони здоров'я зайнятися профілактикою грипу. Просить: розробити спеціальні листівки та роздати киянам.

«Такі л... Читати повністю

Перед ополонкою радять подумати про хороше

Маша Землянська, Свiдомо, 18 січня 2013р. 13:07

Якщо на Водохреща, 19-го січня, Ви наважилися скупатися в ополонці – подумайте про приємне. В Міністерстві охорони здоров’я переконують – позитивні емоції перешкоджають допомагают... Читати повністю

Чорнобильські відходи їдуть на фест у Роттердамі

Галина Танай, Свiдомо, 18 січня 2013р. 12:55

Український режисер Мирослав Слабошпицький  - в офіційній програмі Роттердамського фестивалю. Його короткометражку "Ядерні відходи" покажуть у найпрестижнішій секції фесту. "Сусідами" киянина... Читати повністю

Набережним шосе їхало колесо від бетономішалки

Маша Землянська, Свiдомо, 18 січня 2013р. 12:53

Посеред проїжджої частини Набережного шосе котилося велике колесо. Воно відвалилося від бетономішалки і заважало іншим машинам вільно їхати. 

Читати повністю

У Києві вперше знамениті фото людей без облич

Софія Кущ, Свiдомо, 18 січня 2013р. 12:51

Мартін Странка, 28-річний фотограф з Праги, довго думав чи везти в Київ свої роботи. Попри гучну, можна навіть сказати - світову славу, Странка не любить відвозити свої світлини далі,... Читати повністю

Богатирьова "змирилася" з керівництвом Охматдиту