Під кінець дня похолоднішає

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 17 січня 2013р. 8:03

У Києві протягом дня ще буде тепло, а під вечір почне холоднішати. Про це повідомляється на сайті gismeteo.

Протягом усього ранку у сто... Читати повністю

Національна опера тепер щебече у Твіттері

Галина Танай, Свiдомо, 16 січня 2013р. 22:46

Хоч опера й консервативне мистецтво, але без соцмереж і тут нікуди. Національна опера стала ближча до меломанів - тепер її можна читати у Твіттері.<... Читати повністю

У нового замміністра оборони - іспанська кров

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 21:13

Президент Віктор Янукович назначив нового заступника міністра оборони - тепер це Бабенко Артуро Франциско. Про це йдеться в указі Януковича.

До цього Бабенко був заступником голови Севастоп... Читати повністю

Янукович забрав у Портнова суди, а дав невідомо що

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 21:03

Президент Віктор Янукович звільнив Андрія Портнова з посади радника президента-керівника Головного управління з питань судоустрою адміністрації президента і назначив просто своїм радником. Про це й... Читати повністю

Не встиг сплатити внесок за січень до 20-го -штраф

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 16 січня 2013р. 19:45

До 20го січня підприємці повинні сплатити внесок у Пенсійний фонд за січень, а у разі затримки буде налічуватись пеня. Про це повідомляється на офіційному сайті Пенсійного фонду.

Якщо... Читати повністю

З 5го на Інтер прийде Безулик зі "Справедливістю"

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 16 січня 2013р. 18:42

На Телеканалі Інтер виходитиме нове шоу під назвою «Справедливість» з Анною Безулик. Про це повідомляється на сайті телеканалу.Читати повністю

В кіно про Євро зняли єнота і кралю в шортиках

Галина Танай, Свiдомо, 16 січня 2013р. 18:35

В мережі щойно з'явився трейлер альманаху "Поза Євро" - фільму, що показує залаштунки футбольного чемпіонату очима молодих режисерів. Тут засвітились головні "особливі прикмети" нашої батьківщини:... Читати повністю

Пальма з ЮБК поїхала на London Art Fair

Софія Кущ, Свiдомо, 16 січня 2013р. 18:23

Двоє українських художників вперше поїхали на  Лондонський арт-ярмарок (London Art Fair), який щойно відкрився. Це кияни Олег Тістол і Марина Скугарєва. Читати повністю

За наші гроші партбосам виписали премії

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 16 січня 2013р. 17:32

У понеділок вийшло розпорядження голови парламенту  Володимира Рибака, у якому керівникам фракцій будуть виплачуватися щомісячна премія. Про це повідомляється наЧитати повністю

В Кінопанорамі навчають англійських матюків

Галина Танай, Свiдомо, 16 січня 2013р. 17:21

Вічно засинаєте на курсах і ніяк не вивчите англійську? Тепер заговорити "інґлішем" допоможуть у Кінопанорамі - тут стартує англійський кінокл... Читати повністю

Хворі діти благають про кров

Маша Землянська, Свiдомо, 16 січня 2013р. 17:21

В онкологічному відділенні дитячої лікарні «Охматдит» закінчилася кров. Точніше немає донорів, а тому - діти щодня ризикують життям.

«Такого ще не було. Донорів просто нем... Читати повністю

Лохина тричі на тиждень рятує серце

Маша Землянська, Свiдомо, 16 січня 2013р. 16:59

Лохина, полуниця, суниця та інші ягоди як мінімум тричі на тиждень – на 32% знижують ризик серцевого нападу. А ще – рятують судини. Причому інші продукти, які Ви їсте – абсолютно... Читати повністю

Київзеленбуд благає не губити квіти на Співочому

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 16 січня 2013р. 16:57

«Київзеленбуд» закликає любителів ковзати на сноуборді, лижах та санчатах не кататися на Співочому полі. Про це повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації. 

Головн... Читати повністю

Табачник хоче відправити школярів на "Лукомор'є"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 16:52

Міносвіти придумало новий конкурс для популяризації російської мови для школярів 2-11 класів - "Лукомор'я". Про це йдеться в наказі Міносвіти.... Читати повністю

Білявка Полякова в ікрі зібрала мільйон на Youtube