Фотографуйте унікальні книги бібліотеки Гостинного

Софія Кущ, Свiдомо, 16 січня 2013р. 11:54

До 4 лютого у архітектурній бібліотеці Заболотного (у Гостинному дворі) у вільному доступі можна відфотографувати всі книги незалежно від автора та року видання. 

Гостинний двір з трав... Читати повністю

"Втрачений" диплом Королевської таки справжній

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 11:36

Диплом про закінчення Східноукраїнського національного університету Володимира Даля, котрий міністр інфраструктури Наталя Королевська нібито загубила 24 грудня в Луганську, виявився справжнім.

... Читати повністю

Опозиція пропонує Раді саджати "кнопкодавів"

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 11:35

Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок та Віталій Кличко зареєстрували законопроект у Верховній Раді, за яким пропонується карати деп... Читати повністю

Українці винайшли "цукерки мрії" для схуднення

Маша Землянська, Свiдомо, 16 січня 2013р. 11:34

Вчені Луганського університету Шевченка створили шоколадні "цукерки мрії". Солодощі не просто не провокують набір ваги, а, навпаки – спалюют... Читати повністю

Українська курка хотіла пробратися до Росії

Маша Землянська, Свiдомо, 16 січня 2013р. 11:11

На російському кордоні затримали 580 кілограмів курятини, яку контрабандою хотіли вивезти з України.

Россільхознадзор, який власне і затримав порушника, пояснює: на коробках з м’ясом... Читати повністю

Жадан побореться з Жаданом за "Книжку року"

Галина Танай, Свiдомо, 16 січня 2013р. 11:07

Ось-ось українці дізнаються, які книги стали найкращими у 2012: опублікували короткі списки рейтингу "Книжка року". Не обійшлось без курйозів: серед поезії між собою позмагаються дві збірки Сергія... Читати повністю

Киянка за 2000 гривень продала Ferrari та Hummer

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 10:47

Податківці виявили киянку, яка у 2010 році продала Ferrari 599 GTB та Hammer H2 за дві тисячі гривень. Про це повідомляє прес-служба податкової.

Реальну вартість Hammer експерти оцінили в 1... Читати повністю

Тонка жіноча талія рятує чоловіків від імпотенції

Маша Землянська, Свiдомо, 16 січня 2013р. 10:34

Чим тонша талія у жінки – тим рідше її чоловік страждає від еректильної дисфункції, а простіше кажучи імпотенції. Такого висновку дійшли вчені з Університету Західної Шотландії, коли дізнавались як... Читати повністю

Столичний крадій тихо «чистив» квартири

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 10:31

Міліція Дніпровського району затримала квартирного крадія, який обкрадав помешкання киян настільки професійно, що власники навіть цього не помічали, повідомляє прес-служба міліції.

38-річни... Читати повністю

Електронні браслети підсудних обійшлися у 20 млн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 9:42

Міністерство внутрішніх справ у результаті тендеру  уклало угоду з фірмою «Беніш Джі Пі Ес Україна» на постачання електронних браслетів для системи електронного контролю. Про це по... Читати повністю

Стрільця з Борщагівки вже затримано

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 9:07

Молодого чоловіка, що обстріляв 15 січня трьох людей на вулиці Леся Курбаса, один із яких виявився працівником міліції, затримано. Про це повідомляють у прес-службі міліції.

У міліції кажут... Читати повністю

Табачника облаяли студенти КНУБА–мстилася охорона

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 8:49

Міністра освіти Дмитра Табачника 14 січня «тепло» зустріли студенти Київського національного університету будівництва та архітектури – ходили за ним по навчальному закладу з викри... Читати повністю

Потепління знову загрожує киянам бурульками

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 8:03

Через морозну погоду протягом останнього тижня на покрівлях знову виросли бурульки, які з приходом потепління знову становлять загрозу для перехожих.

На неприбраних місцях розвішують стрічк... Читати повністю

Робітники лишили на Борщагівській дірку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 23:16

Ремонтники,котрі ліквідовували потоп на Борщагівській,лишили за собою діру на дорозі. Про це "Свідомо" повідомила місцева мешканка.

За її словами, ця діра займає дві з трьох смуг по дорозі... Читати повністю

13 посадовців покарають за мовчання

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 19:34

Прокуратура Київської області обіцяє притягнути до відповідальності 13 посадовців, які відм... Читати повністю