Сьогодні заспівайте yellow submarine - день Бітлів

Софія Кущ, Свiдомо, 16 січня 2013р. 15:38

За рішенням ЮНЕСКО, з 2001-го 16 січня - це день "ліверпульської четвірки".

Саме 16 січня 1957 в Ліверпулі відкрили клуб "Cavern", в якому The B... Читати повністю

У Гостинний завезли техніку, щоб бурити

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 16 січня 2013р. 15:06

У Гостинний двір будівельники привезли установку для буріння. Про це повідомляє на фейсбуці  журналіст Олександр Заклецкий.
Читати повністю

У Колізеї знайшли фрескові еротичні картинки

Софія Кущ, Свiдомо, 16 січня 2013р. 15:03

У коридорі одного з амфітеатрів Колізею знайшли фрагменти фресок, що зображують героїчні і еротичні сцени.

Більшість фрагментів розказують про сцени розквіту гладіаторського св... Читати повністю

Акула у Ocean Plaza розворушилася

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 16 січня 2013р. 14:46

Акула у торгівельному центрі Ocean Plaza розворушилася. Про це «Свідомо» повідомили активісти, які переймаються долею акули.

Акула, якаЧитати повністю

Пиво і сигарети далі не є проблемою для школярів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 14:19

Кияни продовжують складати скарги на кіоски, що торгують пивом і сигаретами поблизу шкіл.

Зараз вони скаржаться на ларьки, що розміщені в 25-30 метрах від шкіл №255 і №237 на Вербицького, 2... Читати повністю

У Борисполі скасовані рейси до Росії

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 16 січня 2013р. 14:07

У аеропорті Бориспіль наразі скасовано 4 рейси і всі до Росії. Про це повідомляється на  рейсовому табло аеропорту.

З Борисполя о  14:30 не виле... Читати повністю

"Швидка" не доїжджає до Гмирі через лід

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:58

Мешканці будинку по Гмирі, 9в скаржаться на те, що машини "швидкої" не можуть під'їхати до їхнього дому через лід на дорозі.

Кажуть - за місяць з моменту утворення "льодовика" тут травмувал... Читати повністю

Активісти показали київські "кафе без української"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:41

Ініціатива «Дріжджі», котра весь 2012-й моніторила київські кафе та ресторани на предмет наявності української мови в меню, чеках, рекламі і на вустах офіціантів, оприлюднила цілу мапу... Читати повністю

Київ прощатиметься з художником Юрієм Кособукіним

Софія Кущ, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:41

На 63-му році життя у Києві помер один із найвідоміших в Україні художників-карикатуристів Юрій Кособукін.

Кособукін з іронією малював і політиків, і карикатури на злобу дня. Виграв 311 наг... Читати повністю

"Гідропарк" готують до водохрещного штурму киян

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:30

У суботу на станції метро "Гідропарк" додатково відкриють другий вестибюль. Про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

Відкритий він буде з 10:00 до 17:00. Причина - очікування... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: зайвий у Системі міліціонер

Єгор Соболєв, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:28

Дмитро Гнап - дуже повчальний герой нашого часу. Він - історія про кар'єру в нинішніх органах. А саме про те, хто там її може, а хто - не може і не зможе зробити. Хлопець з родини ще радянськог... Читати повністю

Сигарети вилізли боком для 1 527 киян

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:11

З моменту заборони куріння в закладах громадського харчування 16 грудня, міліція оштрафувала 1 527 киян за порушення закону. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

Читати повністю

На Дарниці коротнуло "копійку"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:00

У вівторок на Харківському шосе, 164 (Дарницький район) згоріло авто - ВАЗ-2101 або ж просто "копійка". Про це повідомляє прес-служба київських рятувальників.

Причина загоряння - коротке за... Читати повністю

Азаров хоче знати чи є в аптеках ліки від грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 16 січня 2013р. 12:42

Микола Азаров просить Міністерство охорони здоров’я перевірити аптеки, поліклініки та ліка... Читати повністю

КПІшники платять за гуртак електронними грошима

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 12:29

Студенти КПІ, що живуть у гуртожитку №7, платять за своє проживання не через касу, як звикли, а через спеціальностворену електронну систему.

Система має назву MoneXy. Вона працює за принцип... Читати повністю