Аптека в Онкоцентрі дурить киян на чеках

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 14:56

Товариство з обмеженою відповідальністю "Онікс 1", якому належить аптека в приміщення столичного Онкологічного центру, обманює свої клієнтів і порушує закон. У чеках, які отримують покупці, з... Читати повністю

Український "Ваня" з будильником порвав Італію

Галина Танай, Свiдомо, 15 січня 2013р. 14:37

Короткометражка "Ваня" від української режисерки Оксани Артеменко - у списку переможців італійського кінофесту Dieciminuti. Італійцям зап... Читати повністю

Фіто-чай наобманював на нову назву

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 14:32

Антимонопольний комітет змусив київську торгову марку «СолоМія», що випускає фіто-чаї, змінити упаковку св... Читати повністю

Москаль: "регіоналу" підклали вибухівку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 14:17

Депутату від Партії регіонів Станіславу Березкіну підклали вибухівку, повідомляє депутат Геннадій Москаль із посилан... Читати повністю

Абітурієнтів розводять на реєстрації на тестування

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 14:15

Український центр оцінювання якості освіти, що займається тестуванням в школах, попереджує - в Інтернеті з'явилися шахраї, що намагаються "розвести" школярів... Читати повністю

Азаров взявся за дитсадкові котельні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 13:58

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив перевірити котельні в навчальних закладах країни. Про це повідомляє прес-служба Уряду.

Причиною доручення став вибух в дитсадку в Житомир... Читати повністю

Медики розказали коли прийде грип

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 13:55

В санітарній службі визначилися, коли киянам чекати грип. Медики прогнозують: вірус прийде наприкінці січня – на початку лютого.

Епідеміологи пояснюють: до Києва мо... Читати повністю

В Київ їде янгольська голограма Вітні Х'юстон

Галина Танай, Свiдомо, 15 січня 2013р. 13:18

Одна зі ста найкращих співачок всіх часів і народів, чию "I Will Always Love You" знають навіть дітлахи. Світ втратив цю темношкіру богиню у лютому 2012, але легендою вона стала ще за життя. 5 і 10... Читати повністю

Автівки на Борщагівській опинилися у «джакузі»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 13:15

Автівки на вулиці Борщагівській їздять по гарячій воді, повідомили в прес-службі Київводоканалу, але коментувати відмовились. Вода розлилася там, де вже майже два місяці Читати повністю

ДАІ готує київських водіїв до дощу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 12:49

Київська ДАІ просить водіїв бути обачнішими на дорогах в найближчі два дні - очікується зміна погоди.

Кажуть, що за повідомленням синоптиків, температура у середу підніметься до плюс 2-4 гр... Читати повністю

Ірпінь і Васильків найбільше споюють дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 12:39

Ірпінський, Білоцерківський, Обухівський та Васильківський райони - лідери за продажем алкоголю і цигарок неповнолітнім. Про це повідомляє міліція Київської області.

У 2012-му по області бу... Читати повністю

Українців просять не їхати на Малі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 12:37

Міністерство зовнішніх справ просить українців утриматися від мандрівок до Республіки Малі. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

На Малі зараз орудують терористи - боряться за владу. ООН вже... Читати повністю

Ресторан на Броварському вже загасили

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 12:14

Ресторан "Старий Дуб" на Броварському проспекті, 105а, котрий горів вранці, вже загасили. Про це повідомляє прес-служба київських рятувальників.

За повідомленням, горіло аж 100 квадратних м... Читати повністю

«Борцю за мову» дали рік умовно

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 12:10

Шевченківський суд виніс вирок Дмитру Різниченку, якого судили за напад на «Беркут» під час протестів проти ухвалення "мовного" закону. Засудили Дмитра на рік умовно.

Різниченку... Читати повністю

Побитого УДАРівця лікують собаки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 12:07

Побитий невідомими 10 січня депутат від партії "УДАР" Володимир Куренний заявляє, що нападали на нього професіонали, але їм не вдасться вибити його з колії. Про це депутат написав на своїй сторінці... Читати повністю