Хворі діти благають про кров

Маша Землянська, Свiдомо, 16 січня 2013р. 17:21

В онкологічному відділенні дитячої лікарні «Охматдит» закінчилася кров. Точніше немає донорів, а тому - діти щодня ризикують життям.

«Такого ще не було. Донорів просто нем... Читати повністю

Лохина тричі на тиждень рятує серце

Маша Землянська, Свiдомо, 16 січня 2013р. 16:59

Лохина, полуниця, суниця та інші ягоди як мінімум тричі на тиждень – на 32% знижують ризик серцевого нападу. А ще – рятують судини. Причому інші продукти, які Ви їсте – абсолютно... Читати повністю

Київзеленбуд благає не губити квіти на Співочому

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 16 січня 2013р. 16:57

«Київзеленбуд» закликає любителів ковзати на сноуборді, лижах та санчатах не кататися на Співочому полі. Про це повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації. 

Головн... Читати повністю

Табачник хоче відправити школярів на "Лукомор'є"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 16:52

Міносвіти придумало новий конкурс для популяризації російської мови для школярів 2-11 класів - "Лукомор'я". Про це йдеться в наказі Міносвіти.... Читати повністю

Білявка Полякова в ікрі зібрала мільйон на Youtube

Галина Танай, Свiдомо, 16 січня 2013р. 16:05

Рівно 31 день тому супербілявка Оля Полякова виклала в мережу новий кліп "RussianStyle". До корейця PSY з Gangnam style їй ще далеко, але ус... Читати повністю

Сьогодні заспівайте yellow submarine - день Бітлів

Софія Кущ, Свiдомо, 16 січня 2013р. 15:38

За рішенням ЮНЕСКО, з 2001-го 16 січня - це день "ліверпульської четвірки".

Саме 16 січня 1957 в Ліверпулі відкрили клуб "Cavern", в якому The B... Читати повністю

У Гостинний завезли техніку, щоб бурити

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 16 січня 2013р. 15:06

У Гостинний двір будівельники привезли установку для буріння. Про це повідомляє на фейсбуці  журналіст Олександр Заклецкий.
Читати повністю

У Колізеї знайшли фрескові еротичні картинки

Софія Кущ, Свiдомо, 16 січня 2013р. 15:03

У коридорі одного з амфітеатрів Колізею знайшли фрагменти фресок, що зображують героїчні і еротичні сцени.

Більшість фрагментів розказують про сцени розквіту гладіаторського св... Читати повністю

Акула у Ocean Plaza розворушилася

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 16 січня 2013р. 14:46

Акула у торгівельному центрі Ocean Plaza розворушилася. Про це «Свідомо» повідомили активісти, які переймаються долею акули.

Акула, якаЧитати повністю

Пиво і сигарети далі не є проблемою для школярів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 14:19

Кияни продовжують складати скарги на кіоски, що торгують пивом і сигаретами поблизу шкіл.

Зараз вони скаржаться на ларьки, що розміщені в 25-30 метрах від шкіл №255 і №237 на Вербицького, 2... Читати повністю

У Борисполі скасовані рейси до Росії

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 16 січня 2013р. 14:07

У аеропорті Бориспіль наразі скасовано 4 рейси і всі до Росії. Про це повідомляється на  рейсовому табло аеропорту.

З Борисполя о  14:30 не виле... Читати повністю

"Швидка" не доїжджає до Гмирі через лід

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:58

Мешканці будинку по Гмирі, 9в скаржаться на те, що машини "швидкої" не можуть під'їхати до їхнього дому через лід на дорозі.

Кажуть - за місяць з моменту утворення "льодовика" тут травмувал... Читати повністю

Активісти показали київські "кафе без української"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:41

Ініціатива «Дріжджі», котра весь 2012-й моніторила київські кафе та ресторани на предмет наявності української мови в меню, чеках, рекламі і на вустах офіціантів, оприлюднила цілу мапу... Читати повністю

Київ прощатиметься з художником Юрієм Кособукіним

Софія Кущ, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:41

На 63-му році життя у Києві помер один із найвідоміших в Україні художників-карикатуристів Юрій Кособукін.

Кособукін з іронією малював і політиків, і карикатури на злобу дня. Виграв 311 наг... Читати повністю

"Гідропарк" готують до водохрещного штурму киян

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:30

У суботу на станції метро "Гідропарк" додатково відкриють другий вестибюль. Про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

Відкритий він буде з 10:00 до 17:00. Причина - очікування... Читати повністю