На Дарниці коротнуло "копійку"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:00

У вівторок на Харківському шосе, 164 (Дарницький район) згоріло авто - ВАЗ-2101 або ж просто "копійка". Про це повідомляє прес-служба київських рятувальників.

Причина загоряння - коротке за... Читати повністю

Азаров хоче знати чи є в аптеках ліки від грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 16 січня 2013р. 12:42

Микола Азаров просить Міністерство охорони здоров’я перевірити аптеки, поліклініки та ліка... Читати повністю

КПІшники платять за гуртак електронними грошима

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 12:29

Студенти КПІ, що живуть у гуртожитку №7, платять за своє проживання не через касу, як звикли, а через спеціальностворену електронну систему.

Система має назву MoneXy. Вона працює за принцип... Читати повністю

Янукович пропонує Раді як віддавати дітей іноземцю

Маша Землянська, Свiдомо, 16 січня 2013р. 12:25

Віктор Янукович пропонує Верховній Раді змінити правила усиновлення українських дітей іноземцями.

Конвенція, яку про... Читати повністю

Дівчина в центрі застрелилась через кохання

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 12:16

На вулиці Городецького міліція знайшла труп 19-річної дівчини, яка застрелилась, не дочекавшись іноземця на побачення, повідомили у прес-службі міліції.

Дівчина приїхала до столиці заради ц... Читати повністю

КПІ відлучили від "кращого банку для студентства"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 12:05

Протягом місяця студентам КПІ, котрі отримували свої стипендії через "Експрес-банк", мають отримати картки інших банків. Про це повідомляє прес-служба університету.

Обслуговуватися студенти... Читати повністю

Фотографуйте унікальні книги бібліотеки Гостинного

Софія Кущ, Свiдомо, 16 січня 2013р. 11:54

До 4 лютого у архітектурній бібліотеці Заболотного (у Гостинному дворі) у вільному доступі можна відфотографувати всі книги незалежно від автора та року видання. 

Гостинний двір з трав... Читати повністю

"Втрачений" диплом Королевської таки справжній

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 11:36

Диплом про закінчення Східноукраїнського національного університету Володимира Даля, котрий міністр інфраструктури Наталя Королевська нібито загубила 24 грудня в Луганську, виявився справжнім.

... Читати повністю

Опозиція пропонує Раді саджати "кнопкодавів"

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 11:35

Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок та Віталій Кличко зареєстрували законопроект у Верховній Раді, за яким пропонується карати деп... Читати повністю

Українці винайшли "цукерки мрії" для схуднення

Маша Землянська, Свiдомо, 16 січня 2013р. 11:34

Вчені Луганського університету Шевченка створили шоколадні "цукерки мрії". Солодощі не просто не провокують набір ваги, а, навпаки – спалюют... Читати повністю

Українська курка хотіла пробратися до Росії

Маша Землянська, Свiдомо, 16 січня 2013р. 11:11

На російському кордоні затримали 580 кілограмів курятини, яку контрабандою хотіли вивезти з України.

Россільхознадзор, який власне і затримав порушника, пояснює: на коробках з м’ясом... Читати повністю

Жадан побореться з Жаданом за "Книжку року"

Галина Танай, Свiдомо, 16 січня 2013р. 11:07

Ось-ось українці дізнаються, які книги стали найкращими у 2012: опублікували короткі списки рейтингу "Книжка року". Не обійшлось без курйозів: серед поезії між собою позмагаються дві збірки Сергія... Читати повністю

Киянка за 2000 гривень продала Ferrari та Hummer

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 10:47

Податківці виявили киянку, яка у 2010 році продала Ferrari 599 GTB та Hammer H2 за дві тисячі гривень. Про це повідомляє прес-служба податкової.

Реальну вартість Hammer експерти оцінили в 1... Читати повністю

Тонка жіноча талія рятує чоловіків від імпотенції

Маша Землянська, Свiдомо, 16 січня 2013р. 10:34

Чим тонша талія у жінки – тим рідше її чоловік страждає від еректильної дисфункції, а простіше кажучи імпотенції. Такого висновку дійшли вчені з Університету Західної Шотландії, коли дізнавались як... Читати повністю

Столичний крадій тихо «чистив» квартири

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 10:31

Міліція Дніпровського району затримала квартирного крадія, який обкрадав помешкання киян настільки професійно, що власники навіть цього не помічали, повідомляє прес-служба міліції.

38-річни... Читати повністю