Потепління знову загрожує киянам бурульками

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 8:03

Через морозну погоду протягом останнього тижня на покрівлях знову виросли бурульки, які з приходом потепління знову становлять загрозу для перехожих.

На неприбраних місцях розвішують стрічк... Читати повністю

Робітники лишили на Борщагівській дірку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 23:16

Ремонтники,котрі ліквідовували потоп на Борщагівській,лишили за собою діру на дорозі. Про це "Свідомо" повідомила місцева мешканка.

За її словами, ця діра займає дві з трьох смуг по дорозі... Читати повністю

13 посадовців покарають за мовчання

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 19:34

Прокуратура Київської області обіцяє притягнути до відповідальності 13 посадовців, які відм... Читати повністю

З Києва "відправили" додому "злодія в законі"

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 19:25

У Києві правоохоронці спіймали та відправили на батьківщину - до Грузії, к... Читати повністю

Київ затягують затори

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 18:49

Яндекс.пробки попереджає: дороги забиті машинами. За інформацією сервісу - наразі Читати повністю

Акула в Ocean Plaza пішла на дно

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 18:22

З обіду, акула, що «заточена» в акваріумі у торгівельно-розважальному центрі Ocean Plaza, злягла на дно і важко дихає.

... Читати повністю

Топ-журналіст: мою пошту зламали через Межигір'я

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 17:49

Журналіст Сергій Лещенко запевняє: що одну з його поштових скриньок зламали. Він припускає, що все через його роботу. А сам... Читати повністю

Депутат розказала про кафе-порушника з димом

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 17:28

Народний депутат від партії «УДАР»Ірина Геращенко розказала, як вдень пішла з ресторан... Читати повністю

Жінка за 56 мільйонів доларів піде з аукціону

Софія Кущ, Свiдомо, 15 січня 2013р. 17:08

На торги аукціонного дому Sotheby’s виставили картину Пабло Пікассо "Жінка, яка сидить біля вікна" 1932 року. На ній - муза і кохана художника Ма... Читати повністю

Захисники: Акула з Ocean Plaza занедужала

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 17:05

Активісти, які захищають акулу у торгівельно-розважальному центрі Ocean Plaza від жорстокого ставлення власників, запевняють: риба у небезпеці.

"Мені щойно повідомили. В Океан... Читати повністю

На Борщагівці з’явився новий "Мазурок"

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 16:41

Біля столичного супермаркету «Велика Кишеня» на вулиці Леся Курбаса чоловік обстріляв трьох людей, серед них виявився міліціонер, який отримав постріл у груди, повідомляє Читати повністю

Фіни захотіли "ТогоХтоПройшовКрізьВогонь"