У Попова дадуть приз найкращим одиноким батькам

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 15:20

Київдержадміністрація оголосила про конкурс «Сім’я року», але не для всіх сімей, а тільки для одиноких батьків.

Мерія прийматиме документи для участі в конкурсі у мам і та... Читати повністю

Як прибрати незаконний МАФ

Андрій Богданович, (вiд читачiв), 15 січня 2013р. 15:01

Хочу розказати вам про свій досвід з демонтування малих архітектурних форм (скорочено їх називають — МАФ), а точніше про інструменти громадського впливу на це.

Нещодавно ідучи до... Читати повністю

Юнаків посадили за графіті застреленого Януковича

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 15:01

14 січня Зарічний райсуд міста Суми виніс вирок по кримінальній справі чотирьох хлопців, які намалювали графіті з простреленою головою Януковича. Трьом із них суд обрав покарання у вигляді позбавле... Читати повністю

Аптека в Онкоцентрі дурить киян на чеках

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 14:56

Товариство з обмеженою відповідальністю "Онікс 1", якому належить аптека в приміщення столичного Онкологічного центру, обманює свої клієнтів і порушує закон. У чеках, які отримують покупці, з... Читати повністю

Український "Ваня" з будильником порвав Італію

Галина Танай, Свiдомо, 15 січня 2013р. 14:37

Короткометражка "Ваня" від української режисерки Оксани Артеменко - у списку переможців італійського кінофесту Dieciminuti. Італійцям зап... Читати повністю

Фіто-чай наобманював на нову назву

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 14:32

Антимонопольний комітет змусив київську торгову марку «СолоМія», що випускає фіто-чаї, змінити упаковку св... Читати повністю

Москаль: "регіоналу" підклали вибухівку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 14:17

Депутату від Партії регіонів Станіславу Березкіну підклали вибухівку, повідомляє депутат Геннадій Москаль із посилан... Читати повністю

Абітурієнтів розводять на реєстрації на тестування

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 14:15

Український центр оцінювання якості освіти, що займається тестуванням в школах, попереджує - в Інтернеті з'явилися шахраї, що намагаються "розвести" школярів... Читати повністю

Азаров взявся за дитсадкові котельні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 13:58

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив перевірити котельні в навчальних закладах країни. Про це повідомляє прес-служба Уряду.

Причиною доручення став вибух в дитсадку в Житомир... Читати повністю

Медики розказали коли прийде грип

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 13:55

В санітарній службі визначилися, коли киянам чекати грип. Медики прогнозують: вірус прийде наприкінці січня – на початку лютого.

Епідеміологи пояснюють: до Києва мо... Читати повністю

В Київ їде янгольська голограма Вітні Х'юстон

Галина Танай, Свiдомо, 15 січня 2013р. 13:18

Одна зі ста найкращих співачок всіх часів і народів, чию "I Will Always Love You" знають навіть дітлахи. Світ втратив цю темношкіру богиню у лютому 2012, але легендою вона стала ще за життя. 5 і 10... Читати повністю

Автівки на Борщагівській опинилися у «джакузі»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 13:15

Автівки на вулиці Борщагівській їздять по гарячій воді, повідомили в прес-службі Київводоканалу, але коментувати відмовились. Вода розлилася там, де вже майже два місяці Читати повністю

ДАІ готує київських водіїв до дощу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 12:49

Київська ДАІ просить водіїв бути обачнішими на дорогах в найближчі два дні - очікується зміна погоди.

Кажуть, що за повідомленням синоптиків, температура у середу підніметься до плюс 2-4 гр... Читати повністю

Ірпінь і Васильків найбільше споюють дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 12:39

Ірпінський, Білоцерківський, Обухівський та Васильківський райони - лідери за продажем алкоголю і цигарок неповнолітнім. Про це повідомляє міліція Київської області.

У 2012-му по області бу... Читати повністю

Українців просять не їхати на Малі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 12:37

Міністерство зовнішніх справ просить українців утриматися від мандрівок до Республіки Малі. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

На Малі зараз орудують терористи - боряться за владу. ООН вже... Читати повністю