Київ затягують затори

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 18:49

Яндекс.пробки попереджає: дороги забиті машинами. За інформацією сервісу - наразі Читати повністю

Акула в Ocean Plaza пішла на дно

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 18:22

З обіду, акула, що «заточена» в акваріумі у торгівельно-розважальному центрі Ocean Plaza, злягла на дно і важко дихає.

... Читати повністю

Топ-журналіст: мою пошту зламали через Межигір'я

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 17:49

Журналіст Сергій Лещенко запевняє: що одну з його поштових скриньок зламали. Він припускає, що все через його роботу. А сам... Читати повністю

Депутат розказала про кафе-порушника з димом

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 17:28

Народний депутат від партії «УДАР»Ірина Геращенко розказала, як вдень пішла з ресторан... Читати повністю

Жінка за 56 мільйонів доларів піде з аукціону

Софія Кущ, Свiдомо, 15 січня 2013р. 17:08

На торги аукціонного дому Sotheby’s виставили картину Пабло Пікассо "Жінка, яка сидить біля вікна" 1932 року. На ній - муза і кохана художника Ма... Читати повністю

Захисники: Акула з Ocean Plaza занедужала

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 17:05

Активісти, які захищають акулу у торгівельно-розважальному центрі Ocean Plaza від жорстокого ставлення власників, запевняють: риба у небезпеці.

"Мені щойно повідомили. В Океан... Читати повністю

На Борщагівці з’явився новий "Мазурок"

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 16:41

Біля столичного супермаркету «Велика Кишеня» на вулиці Леся Курбаса чоловік обстріляв трьох людей, серед них виявився міліціонер, який отримав постріл у груди, повідомляє Читати повністю

Фіни захотіли "ТогоХтоПройшовКрізьВогонь"

Галина Танай, Свiдомо, 15 січня 2013р. 16:23

Перший український блокбастер вже є у бібліотеці Кембріджа, а недавно до Михайла Іллєнка звернувся Гельсинський університет. Тепер фінські студенти вивчатимуть Другу світову на фільмі нашого режисе... Читати повністю

Вороги ультрас Динамо теж за свободу Павліченків

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 16:13

Фани Арсеналу не мають нічого проти акцій на захист засуджених батька та сина Павліченків, які влаштовують ультрас Динамо, а навпаки – підтримують кампанію. Про це повідомляє Читати повністю

Кота переодягнули у Віктора Павлика

Софія Кущ, Свiдомо, 15 січня 2013р. 16:05

Домашні улюбленці завжди схожі на своїх хазяїв - впевнені у арт-центрі Якова Гретера. Тому запропонували українським зіркам обрати собі чотирилапих друзів у притулку "Сіріус". А фотографу Дмитру Ні... Читати повністю

У Попова дадуть приз найкращим одиноким батькам

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 15:20

Київдержадміністрація оголосила про конкурс «Сім’я року», але не для всіх сімей, а тільки для одиноких батьків.

Мерія прийматиме документи для участі в конкурсі у мам і та... Читати повністю

Як прибрати незаконний МАФ

Андрій Богданович, (вiд читачiв), 15 січня 2013р. 15:01

Хочу розказати вам про свій досвід з демонтування малих архітектурних форм (скорочено їх називають — МАФ), а точніше про інструменти громадського впливу на це.

Нещодавно ідучи до... Читати повністю

Юнаків посадили за графіті застреленого Януковича

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 15:01

14 січня Зарічний райсуд міста Суми виніс вирок по кримінальній справі чотирьох хлопців, які намалювали графіті з простреленою головою Януковича. Трьом із них суд обрав покарання у вигляді позбавле... Читати повністю

Аптека в Онкоцентрі дурить киян на чеках