У Борисполі скасовані рейси до Росії

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 16 січня 2013р. 14:07

У аеропорті Бориспіль наразі скасовано 4 рейси і всі до Росії. Про це повідомляється на  рейсовому табло аеропорту.

З Борисполя о  14:30 не виле... Читати повністю

"Швидка" не доїжджає до Гмирі через лід

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:58

Мешканці будинку по Гмирі, 9в скаржаться на те, що машини "швидкої" не можуть під'їхати до їхнього дому через лід на дорозі.

Кажуть - за місяць з моменту утворення "льодовика" тут травмувал... Читати повністю

Активісти показали київські "кафе без української"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:41

Ініціатива «Дріжджі», котра весь 2012-й моніторила київські кафе та ресторани на предмет наявності української мови в меню, чеках, рекламі і на вустах офіціантів, оприлюднила цілу мапу... Читати повністю

Київ прощатиметься з художником Юрієм Кособукіним

Софія Кущ, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:41

На 63-му році життя у Києві помер один із найвідоміших в Україні художників-карикатуристів Юрій Кособукін.

Кособукін з іронією малював і політиків, і карикатури на злобу дня. Виграв 311 наг... Читати повністю

"Гідропарк" готують до водохрещного штурму киян

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:30

У суботу на станції метро "Гідропарк" додатково відкриють другий вестибюль. Про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

Відкритий він буде з 10:00 до 17:00. Причина - очікування... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: зайвий у Системі міліціонер

Єгор Соболєв, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:28

Дмитро Гнап - дуже повчальний герой нашого часу. Він - історія про кар'єру в нинішніх органах. А саме про те, хто там її може, а хто - не може і не зможе зробити. Хлопець з родини ще радянськог... Читати повністю

Сигарети вилізли боком для 1 527 киян

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:11

З моменту заборони куріння в закладах громадського харчування 16 грудня, міліція оштрафувала 1 527 киян за порушення закону. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

Читати повністю

На Дарниці коротнуло "копійку"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 13:00

У вівторок на Харківському шосе, 164 (Дарницький район) згоріло авто - ВАЗ-2101 або ж просто "копійка". Про це повідомляє прес-служба київських рятувальників.

Причина загоряння - коротке за... Читати повністю

Азаров хоче знати чи є в аптеках ліки від грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 16 січня 2013р. 12:42

Микола Азаров просить Міністерство охорони здоров’я перевірити аптеки, поліклініки та ліка... Читати повністю

КПІшники платять за гуртак електронними грошима

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 12:29

Студенти КПІ, що живуть у гуртожитку №7, платять за своє проживання не через касу, як звикли, а через спеціальностворену електронну систему.

Система має назву MoneXy. Вона працює за принцип... Читати повністю

Янукович пропонує Раді як віддавати дітей іноземцю

Маша Землянська, Свiдомо, 16 січня 2013р. 12:25

Віктор Янукович пропонує Верховній Раді змінити правила усиновлення українських дітей іноземцями.

Конвенція, яку про... Читати повністю

Дівчина в центрі застрелилась через кохання

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 12:16

На вулиці Городецького міліція знайшла труп 19-річної дівчини, яка застрелилась, не дочекавшись іноземця на побачення, повідомили у прес-службі міліції.

Дівчина приїхала до столиці заради ц... Читати повністю

КПІ відлучили від "кращого банку для студентства"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 12:05

Протягом місяця студентам КПІ, котрі отримували свої стипендії через "Експрес-банк", мають отримати картки інших банків. Про це повідомляє прес-служба університету.

Обслуговуватися студенти... Читати повністю

Фотографуйте унікальні книги бібліотеки Гостинного

Софія Кущ, Свiдомо, 16 січня 2013р. 11:54

До 4 лютого у архітектурній бібліотеці Заболотного (у Гостинному дворі) у вільному доступі можна відфотографувати всі книги незалежно від автора та року видання. 

Гостинний двір з трав... Читати повністю

"Втрачений" диплом Королевської таки справжній

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2013р. 11:36

Диплом про закінчення Східноукраїнського національного університету Володимира Даля, котрий міністр інфраструктури Наталя Королевська нібито загубила 24 грудня в Луганську, виявився справжнім.

... Читати повністю