Напади п’яних пацієнтів лякають лікарів з швидких

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 16:41

Лікарі не хочуть працювати в швидкій допомозі через напади, які періодично трапляються на викликах, повідомляє прес-служба мерії.

За словами головного лікаря швидкої допомоги Анатолія Верши... Читати повністю

Медики дали номер для скарг на себе

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2013р. 16:34

Департамент охорони здоров'я Києва відкрив гарячу лінію, куди просять дзвонити киян, якщо у них виникли конфлікти або надзвичайні ситуації з медика... Читати повністю

Старшого Павліченка побили за інтерв’ю «Україні»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 15:54

Дмитра Павліченка, засудженого разом з сином нібито за вбивство судді Шевченківського суду, побили сокамерники через інтерв’ю каналу ТРК «Україна», отримане журналістами по мобіль... Читати повністю

Навесні Київ побачить ще одну «Сергіївну» Бабкіна

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 15:42

Молодий батько, співак Сергій Бабкін дав життя ще одному творінню, яке називається «Сергіївна». Про це співак Читати повністю

Наш режисер з "Маланкою" їде на Берлінале

Галина Танай, Свiдомо, 21 січня 2013р. 15:21

Київський режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук, якого знають за фільмом "Борода" з альманаху "Україно, Ґудбай", їде на Берлінале. Дмитра відібра... Читати повністю

Українці за рік віддали аптекам 27 млрд гривень

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2013р. 15:16

У минулому році українці залишили в аптеках 27 мільярдів гривень. Це - майже на 17% більше, ніж українці витратили на ліки у 2011-му році.

За оцінкою В... Читати повністю

У Біличанському лісі зламали незаконний паркан

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 14:40

У Святошинському лісопарковому угідді, що відноситься до Біличанського лісу, знесли паркан, що відгороджував незаконно зведені дерев’яні  споруди. Про це Читати повністю

Біля Адміністрації президента прикувалися

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 13:30

Під огорожею біля Адміністрації президента наразі мітингують активісти і вимагають звільнення політв’язнів Юлію Тимошенко та Юрія Луценка. Про це повідомляє один з активістів Іван Крулько.Читати повністю

Спілка письменників надумала робити рейтинг книг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 13:04

Національна спілка письменників відтепер проводитиме власний рейтинг книжок. 

Книжкові метри називатимуть по 5 кращих книг в 7 номінаціях - проза, поезія, літературознавство, публіцист... Читати повністю

Морква і гарбуз допомагають думати про хороше

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2013р. 12:54

Висока концентрація каротиноїдів в крові допомагає людям з оптимізмом дивитися в майбутнє. В першу чергу мова йде про бета-каротин. Ним багата морква, шипшина, горбуз та решта помаранчевих овочів і... Читати повністю

З Борисполя не летять до Франції та Німеччини

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 12:03

У аеропорті Бориспіль, станом на 12:00, відмінили 4 рейси: 3 до Парижу  та один до Франкфурту. Про це повідомляється на рейсовому табло аеропорту.

Д...
Читати повністю

В мережі з'явилися фотофани багетів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 12:02

Слідом за вгасаючою модою на планкінг (фотографування людей з витягнутими "по швах" руками, що лежать, стоять чи падають), в Інтернеті з'явилася нова - багеттінг.

Основна фішка - замінити я... Читати повністю

Москаль взявся шукати однокурсників Королевської

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 11:55

Народний депутат від "Батьківщини" Геннадій Москаль оголосив про розшук однокурсників міністра соціальної політики Наталі Королевської. Про це нардеп написав у своєму Фейсбуці.

"Оголошую зу... Читати повністю

Прокуратура відібрала відібраний дитячий табір

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2013р. 11:47

Дитячий табір "Промінь" на Бориспільському шосе (Деснянський район) повернули місту. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

За повідомленням, табір, що належить "Київхміволокн... Читати повністю

Водіїв попереджають - на дорогах буде слизько

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 січня 2013р. 11:44

Державтоінспекція попереджає, що у зв’язку з снігом, дожем та морозами у найближчі дні на дорогах буде небезпечно.

ДАІ  просить перед... Читати повністю