«Борцю за мову» дали рік умовно

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 12:10

Шевченківський суд виніс вирок Дмитру Різниченку, якого судили за напад на «Беркут» під час протестів проти ухвалення "мовного" закону. Засудили Дмитра на рік умовно.

Різниченку... Читати повністю

Побитого УДАРівця лікують собаки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 12:07

Побитий невідомими 10 січня депутат від партії "УДАР" Володимир Куренний заявляє, що нападали на нього професіонали, але їм не вдасться вибити його з колії. Про це депутат написав на своїй сторінці... Читати повністю

Дарт Вейдер:Зірку смерті будемо будувати в Україні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 11:49

Після того як уряд США відхилив ідею своїх громадян про будівництво "Зірки Смерті", за цей проект хоче взятися лідер української Інтернет-партії Дарт Вейдер. Про це він повідомляє на своїй сторінці... Читати повністю

Наше кіно про лікаря-поета іде в лідери прокату

Галина Танай, Свiдомо, 15 січня 2013р. 11:42

Спадкового лікаря в 40 років виганяють з роботи за бійку з пацієнтом. Катастрофа? Скоріше нагода почати все спочатку - особливо коли все життя між уколами й клізмами мріяв бути поетом. З 7 лютого в... Читати повністю

У середу залізничники прийдуть до Азарова

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 11:21

У середу о 10:00 під Кабміном пройде акція протесту проти реформ в "Укразалізниці". Про це "Свідомо" повідомили співорганізатори мітингу - активісти громадянського руху "Відсіч".

Окрім них... Читати повністю

ВІЛ-позитивних киян залишають помирати без ліків

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 11:08

В клініці "Лавра", де ВІЛ-позитивні кияни отримують пігулки, що підтримують їхнє життя - закінчилися ліки. 

У громадській організації Читати повністю

На Броварському проспекті палає ресторан

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 11:02

У ресторані "Старий дуб", що на Броварському проспекті, 105а, пожежа. Про це повідомляє прес-служба київських рятувальників. 

Горить дерев'яний будиночок. Пожежники вже на місці. Причи... Читати повністю

Бабуся зі Святошина залишила онука без квартири

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 10:57

Святошинська бабуся лишила свого неповнолітнього онука квартири, що належала його покійному батьку. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

Батько дитини помер, а мати померлог... Читати повністю

Сердечні ліки від Merck не лікують - а шкодять

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 10:51

Аптекам всіх країн світу радять припинити продаж ліків, що мають рятувати серце та... Читати повністю

До Пущі-Водиці знову можна їхати трамваєм

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 10:44

12-й трамвай, що сполучає Контрактову Площу і Пущу-Водицю, знову їздить. Про це повідомляє прес-служба мерії.

За повідомленням, на маршруті почистили трамвайний шлях і прибрали повалені дер... Читати повністю

«Донбасаеро» Коломойського теж банкрут

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 10:41

Авіакомпанія "Донбасаеро" почала процедуру банкрутства, про це повідомляє Forbes.u... Читати повністю

Вікіпедії сьогодні 12 років

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 10:40

Найбільшій вільній мережевій енциклопедії Вікіпедія сьогодні виповнюється 12 років.

Заснува... Читати повністю

Кияни «попали» з вкладами – луснув ще один банк

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 10:19

Клієнтам банку «ЕРДЕ» вклади будуть повертати Фонд гарантування вкладників – Нацбанк постановив відкликати банківську ліцензію та розпочати... Читати повністю

Міносвіти дозволило школам більше книжок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 10:17

Міністерство освіти розширило список "схваленої" літератури, котру можна використовувати в школах в цьому навчальному році. Про це йдеться в наказі міністерства.

В списку - 206 різних підру... Читати повністю

Бетховен та Бах - заважають за кермом

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 10:16

Вчені з Лондонського університету встановили: вибір музики, яку слухають водії, впливає на їхню безпеку за кермом. Причому класика значно понижує увагу і реакцію.

Найнебезпечнішою ком... Читати повністю