Антипедофіли напали на музей Набокова

Софія Кущ, Свiдомо, 14 січня 2013р. 14:38

На квартиру-музей Володимира Набокова в Пітері напали. Хулігани розбили вікно пляшкою з конспектом цитат зі Старого Завіту про блуд, повідомляє l... Читати повністю

Євросуд почув заарештовану за вінок Януковича

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 січня 2013р. 14:30

Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду скаргу 65-річної пенсіонерки Галини Швидкої, яка на День незалежності серпня 2011 року відрізала прізвище президента Януковича від стрічки на... Читати повністю

Хьорст розмалював статуетку музичного Оскару

Софія Кущ, Свiдомо, 14 січня 2013р. 13:08

20 лютого лауреати щорічної премії Brit Awards заберуть додому не звичайну статуетку, а творіння самого Деміена Хьорста.

Деміен зробив її у звичному для себе стилі: білий фон покритий безлі... Читати повністю

У Брюселі видали календарі з невиїзними українцями

Софія Кущ, Свiдомо, 14 січня 2013р. 12:47

Представники України у Європарламенті роздали календарі на 2013 рік з фото відомих українців, яким відмовили у видачі шенгенських віз. Всі фотографії з виставки Читати повністю

За рік в школи пішли 470 нових вчителів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 січня 2013р. 12:38

Лише 470 нових вчителів почали працювати в школах країни з 1 вересня 2012 року. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

І додає іншу цікаву статистику. Загальна кількість вчителів - 99,5 т... Читати повністю

Ex.ua тепер доступний на Android

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 січня 2013р. 12:31

Популярний файлообмінник Ex.ua відтепер став доступним і для користувачів пристроїв на Android.

Додаток орієнтований лише на фільми. Їх можна дивитися прямо з планшетів і телефонів. Інших т... Читати повністю

На Драйзера "нахабно бомбанули" ювелірку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 січня 2013р. 12:25

Група молодиків в саморобних масках і з пістолетом пограбувала ювелірний магазин на Драйзера (Деснянський район). Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

Жінці-продавчині і майстру... Читати повністю

Продавець риби замахнувся на Gangnam Style

Галина Танай, Свiдомо, 14 січня 2013р. 12:23

Поки репер PSY безтурботно витанцьовує свій Gangnam Style, конкуренти не сплять. Пакистанський торговець рибою, що мешкає в Лондоні, має всі шанси переплюнути знаменитого корейця.

Пакистане... Читати повністю

Вчителі створили цілий банк з конспектів уроків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 січня 2013р. 12:22

Вчителі зібрали цілий банк зі статей, планів-конспектів уроків і позакласних заходів. Зібраний він на "Форумі педагогічних ідей "УРОК". 

Читати повністю

Азаров хоче заборонити аптеки без пандусів

Маша Землянська, Свiдомо, 14 січня 2013р. 12:07

Микола Азаров наказав Міністерству охорони здоров'я разом з Мінрегіоном розробити зміни до умов ліце... Читати повністю

Google випустив чергове оновлення свого Chrome

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 січня 2013р. 12:01

Компанія Google випустила чергове оновлення свого браузера Chrome. Ця версія вже 24 за ліком.

За повідомленням розробників, основна увага в оновленій версії була присвячена виправленню всіх... Читати повністю

Королевська нагодує дітей-чорнобильців на 484 млн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 січня 2013р. 11:53

Міністерство соціальної політики уклало низку угод на послуги харчування дітей-чорнобильців в навчальних закладах. Про це повідомляють "Наші гроші".

Загальна вартість угод - 483,94 мільйони... Читати повністю

У Київ їде принцеса меланхолії

Софія Кущ, Свiдомо, 14 січня 2013р. 11:47

10 червня до Києва з концертом приїде Лана Дель Рей. Виступить у Палаці "Україна", квитки від 500 до 3300 гривень вже можна купити тут... Читати повністю

Дієтологи «заборонили» на сніданок банани і йогурт