Серію ліків для "чоловічої сили" забирають з аптек

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2013р. 10:32

Державна лікарська служба попереджає, препарат для "чоловічої сили" Імпаза від російського виробника "Матеріа Медіка холдінг" серії&n... Читати повністю

На вихідних киянам обіцяють слизькі дороги

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2013р. 10:02

Державтоінспекція попереджає: у суботу, 12-го січня, та у неділю, 13-го, на киян чекають слизькі дороги.

Відтак у Д... Читати повністю

Як змусити ЖЕК працювати

Олександр Рудоманов, (вiд читачiв), 12 січня 2013р. 1:09

До нас звернулася жителька будинку по просп. Перемоги 7, яка сповістила, що її ЖЕК не виконує свої функції. Після того,як ми приїхали до неї в будинок та на власні очі побачили таке:

 ... Читати повністю

Київ потроху обростає заторами

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 11 січня 2013р. 19:25

У столиці під вечір більшає заторів та пробок. Про це повідомляє сервер відеопробки.

Наразі найпроблемнішим місцем є затор на Московському мосту у... Читати повністю

Жінка біля ЗАГСу перевернулася і втекла

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 11 січня 2013р. 18:34

Біля центрального ЗАГСу перевернулося авто, за кермом якого була молода жінка. Про це Читати повністю

На Осокорках застрибали маленькі сноубордисти

Галина Танай, Свiдомо, 11 січня 2013р. 18:11

Біля метро "Осокорки" облаштували майданчик для лижників і сноубордистів-початківців. Зимову розвагу місцеві мешканці зробили самостійно.

На майданчику біля Дніпровської набережної, 16А пос... Читати повністю

«Заручників» рейсів АероСвіту повертають додому

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 11 січня 2013р. 17:25

Авіакомпанії зайнялися поверненням  пасажирів скасованих рейсів АероСвіту, що знаходяться за кордоном. Про це повідомляє прес-служба Міні... Читати повністю

Гаррі Поттер обскакав Бредбері на $34 тисячі

Галина Танай, Свiдомо, 11 січня 2013р. 17:22

Якщо ви істинний бібліофіл, то зараз у вас потечуть слинки та засвербить у гаманці. Портал Читати повністю

У зоопарку запевняють, що тварин годують

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 11 січня 2013р. 16:50

На нараді у Київському зоопарку запевнили, що тварин годують нормально. Про це повідомила прес-служба Київської міськадміністрація.

«Можу завірити, що ця ситуація жодним чином не відо... Читати повністю

У понеділок можна потеревенити з протеже Скрипки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 16:46

У понеділок, 14 січня, о 13:00 на порталі UAUA.info стартує чат з переможцями шоу "Голос.Діти" Анею Ткач і Колею Задерей.

Аня перемогла в проекті, а Коля став переможцем за версією читачів... Читати повністю

У четвер скутерист не довіз піццу через ДТП

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 16:21

У четвер ввечері на вулиці Льва Толстого сталося дуже нетипове як для глибокої зими ДТП - за участі авто і скутера. Про це повідомляє портал "Автополігон", чий журналіст став свідком аварії.

<... Читати повністю

В США скидуються на український мультик про Муму

Галина Танай, Свiдомо, 11 січня 2013р. 16:18

Американці збирають гроші на український пластиліновий мультик про слоника, який у пошуках мами літає на Місяць в компанії комашок. Проект під назвою Читати повністю

МОЗ просять не вбивати дітей поганими ліками

Маша Землянська, Свiдомо, 11 січня 2013р. 16:10

Батьки дітей, хворих на рідкісну генетичну хворобу, що спричиняє серйозні розлади в роботі внутрішніх органів – муковісцидоз, написали листа міністру... Читати повністю

На залізничній станції струмом вбило хлопця

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 11 січня 2013р. 15:55

На залізничній станції Київ-Дніпровський  загинув хлопець від високої напруги. Про це повідомляє  Міністерство надзвичайних ситуацій... Читати повністю

З парканів киян просять про речі для сиріт

Маша Землянська, Свiдомо, 11 січня 2013р. 15:51

На парканах в центрі Києва з'явилися оголошення від волонтерів, які збирають речі для дітей сиріт. Допомоги чекають від кожного.

Акцію по збору речей для дітей віком від двох до шести років... Читати повністю