Киянин пригощав ДАІшників кутею... з проносним

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2013р. 13:59

На Різдво киянин вирішив нагодувати працівників ДАІ кутею. Щоправда на перший погляд благодійний вчинок "прикрасило" снодійне - яке до страви додав хлопець.

Читати повністю

Люди під OceanPlaza: не акулу, а власників за скло

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2013р. 13:39

Під торгівельно-розважальним центром Ocean Plaza кілька десятків активістів та зоозахисників вимагають звільнити акулу з «акваріумного» полону. А один з організаторів акції захисту Віта... Читати повністю

Міліціонер переміг грабіжника у спринті

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2013р. 13:20

Міліція Печерського району спочатку з вікна машини запідозрила, а потім за кілька хвилин переслідування спіймала грабіжника, який перед тим пограбував кіоск з продажу мобільних телефонів. В коропці... Читати повністю

В 24 тоннах риби з прилавків знайшли глисти

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2013р. 13:08

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба перевірили рибу з прилавків українських магазинів та ринків на якість. Глисти та інших паразитів знайшли в 24-ох з половиною тоннах продукції.

&... Читати повністю

Азаров обіцяє прийти до КПІшників з повчанням

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2013р. 12:26

Микола Азаров прийняв запрошення прочитати лекцію студентам Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут», яке глава уряду отримав через Facebook.

<... Читати повністю

Уряд розказав як "підтвердити" дитину

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2013р. 12:19

Кабінет Міністрів затвердив порядок реєстрації немовлят, які народилися не в пологовому будинку. Відтепер факт народження за письмової зго... Читати повністю

Гіпертоніків лякають підробними ліками

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2013р. 12:04

Державна лікарська службазаборонила аптекам продаватиліки від підвищеного тиску ЕНАП-HL від сл... Читати повністю

Бригинець підшукує Гостинному недорогі вантажівки

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2013р. 11:53

Олександр Бригинець хоче купити три старі вантажівки, щоб ними заблокувати входи до Гостинного двору. «Хто готовий дешево продати стару вантажівку – звертайтеся!»... Читати повністю

За поновлення прав - водіям відмінили автоіспити

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2013р. 11:37

Державтоінспекції більше не вимагатиме водіїв, які загубили права, повторно здавати іспити. Документи обіцяють відновити без перевірки знань правил дорожнього руху.

Крім цього, Читати повністю

Серію ліків для "чоловічої сили" забирають з аптек

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2013р. 10:32

Державна лікарська служба попереджає, препарат для "чоловічої сили" Імпаза від російського виробника "Матеріа Медіка холдінг" серії&n... Читати повністю

На вихідних киянам обіцяють слизькі дороги

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2013р. 10:02

Державтоінспекція попереджає: у суботу, 12-го січня, та у неділю, 13-го, на киян чекають слизькі дороги.

Відтак у Д... Читати повністю

Як змусити ЖЕК працювати

Олександр Рудоманов, (вiд читачiв), 12 січня 2013р. 1:09

До нас звернулася жителька будинку по просп. Перемоги 7, яка сповістила, що її ЖЕК не виконує свої функції. Після того,як ми приїхали до неї в будинок та на власні очі побачили таке:

 ... Читати повністю

Київ потроху обростає заторами

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 11 січня 2013р. 19:25

У столиці під вечір більшає заторів та пробок. Про це повідомляє сервер відеопробки.

Наразі найпроблемнішим місцем є затор на Московському мосту у... Читати повністю

Жінка біля ЗАГСу перевернулася і втекла

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 11 січня 2013р. 18:34

Біля центрального ЗАГСу перевернулося авто, за кермом якого була молода жінка. Про це Читати повністю

На Осокорках застрибали маленькі сноубордисти

Галина Танай, Свiдомо, 11 січня 2013р. 18:11

Біля метро "Осокорки" облаштували майданчик для лижників і сноубордистів-початківців. Зимову розвагу місцеві мешканці зробили самостійно.

На майданчику біля Дніпровської набережної, 16А пос... Читати повністю