Рада не відпускає Арбузова з Нацбанку в Кабмін

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 17:01

Верховна Рада не звільнила Сергія Арбузова з посади голови Нацбанку, якого Янукович призначив першим віце-прем’єром.

Провладні... Читати повністю

На Хрещатику поять кольоровим чаєм з бульбашками

Софія Кущ, Свiдомо, 10 січня 2013р. 17:01

Біля метро "Хрещатик" (на Хрещатику, 21) відкрився перший в Києві "Бобо бар", де за 33 гривень готують тільки один коктейль - bubble tea.

Його роблять по тайваньському рецепту на основі чаю... Читати повністю

Аптекам заборонили Бронхорил та Мідокалм

Маша Землянська, Свiдомо, 10 січня 2013р. 16:50

Державна служба з лікарських засобів заборонила аптекам продавати відхаркуючий Бронхорил та ліки для м'язів Мідокалм. Все через те, що ні... Читати повністю

Киянок їде зваблювати Ален Делон

Галина Танай, Свiдомо, 10 січня 2013р. 16:41

В дитинстві йому пророкували блискучу кар'єру священника. Слава Богу, хлопчик виріс, не послухався і перетворився на красеня й секс-символа. 1 лютого один з найспокусливіших акторів світу Ален Дело... Читати повністю

Філарет дозволив руйнацію пам’яток у Десятинному

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 16:34

Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет особисто підписав дозвіл на демонтаж та відключення від усіх комунікацій будинків №3-5 у Десятинному провулку.

Документ підписаний ним особис... Читати повністю

Опозиція вивісила в Раді банер за волю Тимошенко

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 16:15

Депутати від "Батьківщини" вивісили банер за трибуною на підтримку Юлії Тимошенко за трибуною.

На банері великими червоними літерами написано: "Юлі волю - Україні долю".<... Читати повністю

Топ 50 фото-подій за 2012 від Еsquire

Софія Кущ, Свiдомо, 10 січня 2013р. 15:53

Журнал "Esquire" вже більше року веде рубрику "Фото дня". Це фото визначають читачі, як найбільш відповідне, а іноді кумедне, що відповідає настрою конкретного дня.

Після Нового року ... Читати повністю

Театр Лесі Українки тепер у смартфонах

Галина Танай, Свiдомо, 10 січня 2013р. 15:53

Театр Лесі Українки полегшив життя своїм прихильникам. Тепер про новини і зміни в репертуарі можна дізнатись зі смартфону. 

Завантажити додаток можна для Читати повністю

Уряд дозволив лікувати нас примусово

Маша Землянська, Свiдомо, 10 січня 2013р. 15:43

Кабінет міністр дозволив протягом трьох місяців примусово лікувати хворих на туберкуль... Читати повністю

Курс долара підстрибнув на 6 копійок

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 15:26

На сьогоднішній день курс долара в обмінних пунктах виріс на 6 копійок на купівлю та на 4 копійки на продаж. Про це повідомляється на сайті finance.ua.

...
Читати повністю

Версія слідства - голову судді відрізали за монети

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 15:25

Основною версією жорстокого вбивства харківського судді Володимира Трофимова – вбивство з метою заволодіти майном потерпілого, адже суддя був колекціонером. Повідомив журналістам УНІАН на бри... Читати повністю

PinchukArtCentre починає "Сімейні неділі" щотижня

Софія Кущ, Свiдомо, 10 січня 2013р. 15:05

PinchukArtCentre з Нового року починає проект "Сімейні неділі", дитячу арт-школу. Тему щонеділі будуть змінювати, початок о 14:00. 

У найближчу неділю, 13 січня, чека... Читати повністю

Фанати кличуть підтримати Павліченків у понеділок

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 січня 2013р. 14:44

В понеділок, 14 січня о 09:30, фанати київського "Динамо" зберуться на мітинг біля Апеляційного суду Києва, який почне розбиратися, чи справедливо були засуджені батько та син Павліченки. Місце збо... Читати повністю

Вбивцю з Відрадного спіймали по гарячих слідах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 14:41

Чоловіка, який вбив свого товариша після п’яної сварки, спіймали вранці по гарячих слідах, повідомляє прес-служба Солом’янської міліції.

Товариш вбив свого колегу по пляшці у ра... Читати повністю

Голова СБУ - колишній донецькій "КГБіст"

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 14:02

Віктор Янукович назначив Олександра Якименко головою Служби безпеки України. Про це повідомляється на сайті президента.

Попередником Якименка був  Ігор Калінін, який наразі є Радн...
Читати повністю