"Karas Gallery" кличе малювати кульковою ручкою

Софія Кущ, Свiдомо, 11 січня 2013р. 12:47

"Karas Gallery" на Андріївському почала проект "Художники малюють. А4, кулькова ручка". До 21 січня кожен може взяти участь і надіслати роботу на конкурс.

Всі малюнки мают... Читати повністю

З 14:00 допитайте лауреата Гранд Коронації слова

Галина Танай, Свiдомо, 11 січня 2013р. 12:38

Він знявся в "Афганці" і "Кайдашевій сім'ї", працює режисером на каналі "Інтер" і встигає писати сценарії та п'єси, що виграють "Гранд Коронацію слова". Днями вийшла його друга книга - роман "Чесла... Читати повністю

Прокуратура взялася розслідувати переломи бабусі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 12:24

Прокуратура взяла під свій контроль випадок з травмуванням пенсіонерки, на яку впала стеля. Стан будинку, у якому мешкає старенька, перевірять, повідомляє прес-служба столичної прокуратура.

Читати повністю

Пасажирам маршрутки в ДТП вибило зуби

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 11:51

Чотири пасажири маршрутки в результаті ДТП на вулиці Фрунзе залишилися без зубів, повідомив головний лікар Київської міської станції швидкої допомоги Анатолій Вершигора журналістам Читати повністю

"ТойХтоПройшовКрізьВогонь" знову покажуть в кіно

Софія Кущ, Свiдомо, 11 січня 2013р. 11:35

Директор кінотеатру "Жовтень" Людмила Горделадзе до річного ювілею виходу фільму Михайла Іллєнка "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" в національний кінопрокат вирішила ще раз показати фільм у "Жовтні"... Читати повністю

Рада зробила головою Нацбанку людину Януковича

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 11:13

Верховна Рада проголосувала за обрання головою Нацбанку Ігоря Соркіна, якого запропонував Віктор Янукович.

За відповідне рішення проголосували 231 депутатських карток. Серед них від Партії... Читати повністю

Раді вдалося звільнити Арбузова з Нацбанку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 10:48

Верховна Рада все ж таки проголосувала за звільнення Сергія Арбузова з посади голови Нацбанку.

За відповідне рішення проголосували 237 депутатських карток. 197 від Партії регіонів, 31... Читати повністю

Жінки просять не забороняти їм народжувати

Маша Землянська, Свiдомо, 11 січня 2013р. 10:23

Громадські організації просять Верховну Раду не обмежувати вік для жінок, які сподіваються завагітніт... Читати повністю

Microsoft закриє свій Live Messenger 15 березня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 10:20

Компанія Microsoft оголосила про закриття сервісу миттєвого обміну повідомленнями Windows Live Messenger.

Ним досі продовжують користуватися більше 100 мільйонів людей з рі... Читати повністю

У фітнес-клубі "СпортЕкспрес" чоловік обварився

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 10:14

У фітнес-клубі "СпортЕкспрес" чоловік обварився, умиваючись після сауни, повідомила "Свідомо" працівниця закладу Наталя.

"Так, це у нас сталося. Але я вам не можу нічого... Читати повністю

Сьогодні всім треба казати "Дякую"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 10:10

У п'ятницю світ відзначає Всесвітній день Дякую.

Вважається, що свято з'явилося з ініціативи ООН та ЮНЕСКО. Але є також і версія, що свято придумане американськими бізнесменами, що займалис... Читати повністю

За 45 днів 102 школа зможе готувати "скелелазів"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 9:54

У 102-й школі на Шулявській, 1012 за 600 000 гривень почали ремонтувати спортзал. Про це повідомляє прес-служба відділу освіти Шевченківського району.

Гроші зібрали батьки і Український фон... Читати повністю

Кіпрський офшор відремонтує столичний колектор

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 9:33

«Київводоканал» 29 грудня замовив ремонт за 6,39 мільйонів гривень Виборзького каналізаційного колектору, що на Борщагівській, у товариства «Управління по будівницт... Читати повністю

Лікарям купили комп’ютери без вірусів за 11 млн