"ТойХтоПройшовКрізьВогонь" знову покажуть в кіно

Софія Кущ, Свiдомо, 11 січня 2013р. 11:35

Директор кінотеатру "Жовтень" Людмила Горделадзе до річного ювілею виходу фільму Михайла Іллєнка "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" в національний кінопрокат вирішила ще раз показати фільм у "Жовтні"... Читати повністю

Рада зробила головою Нацбанку людину Януковича

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 11:13

Верховна Рада проголосувала за обрання головою Нацбанку Ігоря Соркіна, якого запропонував Віктор Янукович.

За відповідне рішення проголосували 231 депутатських карток. Серед них від Партії... Читати повністю

Раді вдалося звільнити Арбузова з Нацбанку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 10:48

Верховна Рада все ж таки проголосувала за звільнення Сергія Арбузова з посади голови Нацбанку.

За відповідне рішення проголосували 237 депутатських карток. 197 від Партії регіонів, 31... Читати повністю

Жінки просять не забороняти їм народжувати

Маша Землянська, Свiдомо, 11 січня 2013р. 10:23

Громадські організації просять Верховну Раду не обмежувати вік для жінок, які сподіваються завагітніт... Читати повністю

Microsoft закриє свій Live Messenger 15 березня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 10:20

Компанія Microsoft оголосила про закриття сервісу миттєвого обміну повідомленнями Windows Live Messenger.

Ним досі продовжують користуватися більше 100 мільйонів людей з рі... Читати повністю

У фітнес-клубі "СпортЕкспрес" чоловік обварився

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 10:14

У фітнес-клубі "СпортЕкспрес" чоловік обварився, умиваючись після сауни, повідомила "Свідомо" працівниця закладу Наталя.

"Так, це у нас сталося. Але я вам не можу нічого... Читати повністю

Сьогодні всім треба казати "Дякую"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 10:10

У п'ятницю світ відзначає Всесвітній день Дякую.

Вважається, що свято з'явилося з ініціативи ООН та ЮНЕСКО. Але є також і версія, що свято придумане американськими бізнесменами, що займалис... Читати повністю

За 45 днів 102 школа зможе готувати "скелелазів"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 9:54

У 102-й школі на Шулявській, 1012 за 600 000 гривень почали ремонтувати спортзал. Про це повідомляє прес-служба відділу освіти Шевченківського району.

Гроші зібрали батьки і Український фон... Читати повністю

Кіпрський офшор відремонтує столичний колектор

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 9:33

«Київводоканал» 29 грудня замовив ремонт за 6,39 мільйонів гривень Виборзького каналізаційного колектору, що на Борщагівській, у товариства «Управління по будівницт... Читати повністю

Лікарям купили комп’ютери без вірусів за 11 млн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 8:57

Головне управління охорони здоров’я мерії 26-го грудня за результатами тендеру придбало комп’ютерну техніку та антивірусні програми Dr.Web  на 10, 65 мільйонів гривень, повідомляют... Читати повністю

У Києві буде пасмурно та трохи сніжитиме

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 8:30

У Києві в п'ятницю обіцяють пахмурну погоду та невеликий сніг, повідомляють синоптики порталу Gismeteo.

Температура повітря буде від -8... Читати повністю

Депутата від "УДАРу" викинули з машини та побили

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 8:07

Ввечері 10-го січня на депутата від партії "УДАР" Володимира Куренного напали невідомі. Зловмисники чекали на депутата біля "Мегамаркету" на парковці, а коли Куренний вийшов та сів у... Читати повністю

В мерії змінили номери телефонів для киян

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 19:13

В Київській міськдержадміністрації змінилися деякі номери телефонів, зокрема змінився номер деяких приймалень громадян та номер управління звернень.

Відтак до відділу прийому громадян можна... Читати повністю

МЗС просить дзвонити застряглих через «АероСвіт»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 18:37

Міністерство закордонних справ запевняє, що слідкує за ситуацією з проблемами компанії «АероСвіт», а постраждалим рекомендує дзвонити у посольства в країнах, де вони перебувають, повідо... Читати повністю