КМДА: вартість проїзду у метро не підвищиться

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 9 січня 2013р. 13:26

Вартість на проїзд у метро обіцяють  не підвищувати. Про це повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації.

Заступник голови КМДА, Руслан Крамаренко зауважив, що тариф надалі...
Читати повністю

13 партій Валідолу заборонили продавати і купувати

Маша Землянська, Свiдомо, 9 січня 2013р. 12:41

Державна служба з лікарських засобів заборонила продавати, зберігання та використовувати популярні ліки «Валідол-Лубнифарм». Мов... Читати повністю

Автору "Тіней забутих предків" - 89!

Галина Танай, Свiдомо, 9 січня 2013р. 12:33

89 років тому народився Сергій Параджанов - автор "Кольору гранату" і "Тіней забутих предків".  Хлопчик, що вчився на трійки і мав бути антикваром, як тато, став творцем "поетичного кіно"... Читати повністю

Азаров доручив повернути пасажирів "АероСвіту"

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 9 січня 2013р. 12:27

Микола Азаров  доручив віце-прем’єру Олександру Вілкулу повернути на Україну пасажирів компанії АероСвіт. Про це Читати повністю

У четвер МНСники забалакуватимуть рибалок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 січня 2013р. 12:11

У четвер, об 11:00 біля пожежного корабля в затоці Вовкувате (під Московським мостом) київські рятувальники проведуть рейд серед рибалок. Про це повідомляє прес-служба київського МНС.

МНСни... Читати повністю

У четвер думатимуть щодо Гостинного Двору та Лаври

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 9 січня 2013р. 12:07

У четвер у Верховній Раді обговорюватимуть долі пам’яток, які  наразі під загрозою забудови.

На засі... Читати повністю

Пияків страхають Android програмою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 січня 2013р. 12:04

Уряд Шотландії розробив спеціальний додаток для пристроїв на Android, котрий покаже - як Ви виглядатимете через кілька років, якщо будете вживати спиртні напої регулярно. Його назва Drin... Читати повністю

Жителі Дарниці скаржаться на "хімічні гори снігу"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 січня 2013р. 11:55

Жителі вулиці Вербицього (Дарницький район) скаржаться на підприємців, котрі розчищають сніг навколо своїх територій і вивозять його... прямо на тротуари та узбіччя. 

Читати повністю

На аукціоні штовхануть 250-річну секс-інструкцію

Галина Танай, Свiдомо, 9 січня 2013р. 11:42

Просто зараз, 9 січня, на аукціоні в шотландському Единбурзі продають одну з найстаріших книжок про секс і вагітність. У Британії цей шедевр забороняли аж до 1961 року.

Книгу «Aristot... Читати повністю

Затор на Голосіївській площі розсмоктався

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 9 січня 2013р. 11:29

Затор, який відбувся на Голосіївській площі, розсмокрався. Про це Читати повністю

Лавринович за півмільйона контролюватиме ЗМІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 січня 2013р. 11:27

Державна реєстраційна служба, що підпорядкована Мін'юсту, купила програмне забезпечення для моніторингу публікацій журналістів про державні закупівлі за більше ніж півмільйона гривень. Про це повід... Читати повністю

Намагаючись зігрітися жінка ледь не згоріла

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 9 січня 2013р. 11:19

Безпритульна жінка намагалася зігрітися і в результаті загорівся підвал дому. Про це повідомляє прес-служба МНС.

Пожежа сталася у... Читати повністю

Картину Матісса повернули через 25 років

Софія Кущ, Свiдомо, 9 січня 2013р. 11:10

Картина Анрі Матісса "Сад" 1920-го року, викрадена з стокгольмського музею, знайшлася через 25 років після викрадення, повідомляє вісник "Art Loss Register".

"Сад" оцінюють при... Читати повністю

Музей історії влаштовує конкурс на новий логотип

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 9 січня 2013р. 10:46

Київський музей історії  влаштовує конкурс  на новий логотип закладу.  Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Головними умовами є те, що б логотип можна було зробити у коль... Читати повністю

Біля Голосіївської буцнулись автівки - затор

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 9 січня 2013р. 10:15

На Голосіївській площі сталася аварія, через що тепер важко проїхати  біля метро «Голосіївська». Про це повідомляє Читати повністю