В мерії змінили номери телефонів для киян

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 19:13

В Київській міськдержадміністрації змінилися деякі номери телефонів, зокрема змінився номер деяких приймалень громадян та номер управління звернень.

Відтак до відділу прийому громадян можна... Читати повністю

МЗС просить дзвонити застряглих через «АероСвіт»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 18:37

Міністерство закордонних справ запевняє, що слідкує за ситуацією з проблемами компанії «АероСвіт», а постраждалим рекомендує дзвонити у посольства в країнах, де вони перебувають, повідо... Читати повністю

Екс-суддя виграв у Євросуді через «кнопкодавів»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 18:08

Європйський суд з прав людини зобов’язав Україну поновити Олександра Волкова на посаді судді Верховного суду. Однією з підстав стало те, що депутати за його звільнення голосували чужими картк... Читати повністю

В Мексиці вбили українця через "засвічену" готівку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 17:39

Тіло українського туриста знайшли на південному сході Мексики у штаті Юкатан. За данними правоохоронних органів, його могли вбити через велику суму готівкою, повідомляє УНІАН.

25-річного Ол... Читати повністю

Рада не відпускає Арбузова з Нацбанку в Кабмін

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 17:01

Верховна Рада не звільнила Сергія Арбузова з посади голови Нацбанку, якого Янукович призначив першим віце-прем’єром.

Провладні... Читати повністю

На Хрещатику поять кольоровим чаєм з бульбашками

Софія Кущ, Свiдомо, 10 січня 2013р. 17:01

Біля метро "Хрещатик" (на Хрещатику, 21) відкрився перший в Києві "Бобо бар", де за 33 гривень готують тільки один коктейль - bubble tea.

Його роблять по тайваньському рецепту на основі чаю... Читати повністю

Аптекам заборонили Бронхорил та Мідокалм

Маша Землянська, Свiдомо, 10 січня 2013р. 16:50

Державна служба з лікарських засобів заборонила аптекам продавати відхаркуючий Бронхорил та ліки для м'язів Мідокалм. Все через те, що ні... Читати повністю

Киянок їде зваблювати Ален Делон

Галина Танай, Свiдомо, 10 січня 2013р. 16:41

В дитинстві йому пророкували блискучу кар'єру священника. Слава Богу, хлопчик виріс, не послухався і перетворився на красеня й секс-символа. 1 лютого один з найспокусливіших акторів світу Ален Дело... Читати повністю

Філарет дозволив руйнацію пам’яток у Десятинному

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 16:34

Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет особисто підписав дозвіл на демонтаж та відключення від усіх комунікацій будинків №3-5 у Десятинному провулку.

Документ підписаний ним особис... Читати повністю

Опозиція вивісила в Раді банер за волю Тимошенко

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 16:15

Депутати від "Батьківщини" вивісили банер за трибуною на підтримку Юлії Тимошенко за трибуною.

На банері великими червоними літерами написано: "Юлі волю - Україні долю".<... Читати повністю

Топ 50 фото-подій за 2012 від Еsquire

Софія Кущ, Свiдомо, 10 січня 2013р. 15:53

Журнал "Esquire" вже більше року веде рубрику "Фото дня". Це фото визначають читачі, як найбільш відповідне, а іноді кумедне, що відповідає настрою конкретного дня.

Після Нового року ... Читати повністю

Театр Лесі Українки тепер у смартфонах

Галина Танай, Свiдомо, 10 січня 2013р. 15:53

Театр Лесі Українки полегшив життя своїм прихильникам. Тепер про новини і зміни в репертуарі можна дізнатись зі смартфону. 

Завантажити додаток можна для Читати повністю

Уряд дозволив лікувати нас примусово

Маша Землянська, Свiдомо, 10 січня 2013р. 15:43

Кабінет міністр дозволив протягом трьох місяців примусово лікувати хворих на туберкуль... Читати повністю

Курс долара підстрибнув на 6 копійок

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 15:26

На сьогоднішній день курс долара в обмінних пунктах виріс на 6 копійок на купівлю та на 4 копійки на продаж. Про це повідомляється на сайті finance.ua.

...
Читати повністю

Версія слідства - голову судді відрізали за монети

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 15:25

Основною версією жорстокого вбивства харківського судді Володимира Трофимова – вбивство з метою заволодіти майном потерпілого, адже суддя був колекціонером. Повідомив журналістам УНІАН на бри... Читати повністю