Фанати кличуть підтримати Павліченків у понеділок

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 січня 2013р. 14:44

В понеділок, 14 січня о 09:30, фанати київського "Динамо" зберуться на мітинг біля Апеляційного суду Києва, який почне розбиратися, чи справедливо були засуджені батько та син Павліченки. Місце збо... Читати повністю

Вбивцю з Відрадного спіймали по гарячих слідах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 14:41

Чоловіка, який вбив свого товариша після п’яної сварки, спіймали вранці по гарячих слідах, повідомляє прес-служба Солом’янської міліції.

Товариш вбив свого колегу по пляшці у ра... Читати повністю

Голова СБУ - колишній донецькій "КГБіст"

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 14:02

Віктор Янукович назначив Олександра Якименко головою Служби безпеки України. Про це повідомляється на сайті президента.

Попередником Якименка був  Ігор Калінін, який наразі є Радн...
Читати повністю

Станція Золоті ворота вразила британців

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 14:00

Станція метро Золоті ворота потрапила у рейтингЧитати повністю

На Старий новий рік Пирогово влаштує гульбан

Софія Кущ, Свiдомо, 10 січня 2013р. 13:30

У неділю 13 січня у Пирогово (там, де хатки з середньої Наддніпрянщини) буде свято "Колядки. Щедрівки. Маланки". Почнуть гуляти вже о півдні.

Будуть колядувати, щедрувати і "ходити" з Малан... Читати повністю

Президент прихистив Анну Герман

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 12:43

Віктор Янукович назначив собі радників, а саме Анну Герман, Ігоря Калініна та Станіслава Скубашевського. Про це повідомляється на сайті президента.

<... Читати повністю

Забужко агітує іти на "Анну Кареніну"

Галина Танай, Свiдомо, 10 січня 2013р. 12:37

Вже тиждень стрічки в соцмережах забиті коментами про голлівудську екранізацію "Анни Кареніної". Відгуки різноманітні - від п'яти... Читати повністю

У Деснянському районі під кригою загинув рибалка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 12:33

У Деснянському районі на річці Десенка під лід провалився рибалка. Свідки події миттєво подзвонили в рятувальну службу, але врятувати молодого чоловіка не вдалося, повідомляє прес-служба МНС.<... Читати повністю

У Києві знову прориває труби, 4 вулиці без води

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 11:34

Через прориви труб у Києві без холодної води залишилися дві вулиці. Про це повідомляє аварійна служба.

Водопостачання наразі відсутнє на вулиці Марка Вовчка, а саме у будинках № 10, 11... Читати повністю

Куди піти на тижні: Декамерон і шоколадний джаз

Галина Танай, Свiдомо, 10 січня 2013р. 11:20

Понеділок, 14 січня

О 19:00 в Домі кіно - мультик "Кіт рабина" від французького режисера Жоана Сфара.Читати повністю

Опозиція заблокувала трибуну у Раді

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 11:14

На засіданні Верховної Ради Опозиція заблокувала трибуну, виступаючи проти голови Нацбанку та за Юлію Тимошенко.

Близько 20 депутатів з «Батьківщини» вийшли до трибуни під час в... Читати повністю

У Борисполі сів "замінований" літак, а бомби нема

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 10:48

Аеропорту Бориспіль подзвонили і сказали, що до них прибув «замінований» літак. Про це «Свідомо» повідомили у прес-службі МНС Київської області.

На борту літака...
Читати повністю

Аптекам повернули ліки від головного болю

Маша Землянська, Свiдомо, 10 січня 2013р. 10:47

Ліки від мігрені - в першу чергу анальгетики, нестероїдні протизапальні та спазмолітичні засоби повернули до аптек. Кабінет міністрів зняв заборону на їхній продаж без рецепту.

Не продавати... Читати повністю

Після свят кияни менше кашляють

Маша Землянська, Свiдомо, 10 січня 2013р. 10:28

За перший тиждень після святкувань Нового року до лікарень з застудою звернулося 11 тисяч киян, з яких 7 тисяч – діти. Якщо порівняти цей показник з рівнем захворюваності киян за останній тиж... Читати повністю

Київзеленбуд хоче встановити орла і вовка у центрі

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 10:27

«Київзеленбуд» обіцяє встановити у парках і скверах фігурні композиції з рослин. Про це повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації.

Першу «зелену» скул... Читати повністю