Опозиція вивісила в Раді банер за волю Тимошенко

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 16:15

Депутати від "Батьківщини" вивісили банер за трибуною на підтримку Юлії Тимошенко за трибуною.

На банері великими червоними літерами написано: "Юлі волю - Україні долю".<... Читати повністю

Топ 50 фото-подій за 2012 від Еsquire

Софія Кущ, Свiдомо, 10 січня 2013р. 15:53

Журнал "Esquire" вже більше року веде рубрику "Фото дня". Це фото визначають читачі, як найбільш відповідне, а іноді кумедне, що відповідає настрою конкретного дня.

Після Нового року ... Читати повністю

Театр Лесі Українки тепер у смартфонах

Галина Танай, Свiдомо, 10 січня 2013р. 15:53

Театр Лесі Українки полегшив життя своїм прихильникам. Тепер про новини і зміни в репертуарі можна дізнатись зі смартфону. 

Завантажити додаток можна для Читати повністю

Уряд дозволив лікувати нас примусово

Маша Землянська, Свiдомо, 10 січня 2013р. 15:43

Кабінет міністр дозволив протягом трьох місяців примусово лікувати хворих на туберкуль... Читати повністю

Курс долара підстрибнув на 6 копійок

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 15:26

На сьогоднішній день курс долара в обмінних пунктах виріс на 6 копійок на купівлю та на 4 копійки на продаж. Про це повідомляється на сайті finance.ua.

...
Читати повністю

Версія слідства - голову судді відрізали за монети

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 15:25

Основною версією жорстокого вбивства харківського судді Володимира Трофимова – вбивство з метою заволодіти майном потерпілого, адже суддя був колекціонером. Повідомив журналістам УНІАН на бри... Читати повністю

PinchukArtCentre починає "Сімейні неділі" щотижня

Софія Кущ, Свiдомо, 10 січня 2013р. 15:05

PinchukArtCentre з Нового року починає проект "Сімейні неділі", дитячу арт-школу. Тему щонеділі будуть змінювати, початок о 14:00. 

У найближчу неділю, 13 січня, чека... Читати повністю

Фанати кличуть підтримати Павліченків у понеділок

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 січня 2013р. 14:44

В понеділок, 14 січня о 09:30, фанати київського "Динамо" зберуться на мітинг біля Апеляційного суду Києва, який почне розбиратися, чи справедливо були засуджені батько та син Павліченки. Місце збо... Читати повністю

Вбивцю з Відрадного спіймали по гарячих слідах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 14:41

Чоловіка, який вбив свого товариша після п’яної сварки, спіймали вранці по гарячих слідах, повідомляє прес-служба Солом’янської міліції.

Товариш вбив свого колегу по пляшці у ра... Читати повністю

Голова СБУ - колишній донецькій "КГБіст"

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 14:02

Віктор Янукович назначив Олександра Якименко головою Служби безпеки України. Про це повідомляється на сайті президента.

Попередником Якименка був  Ігор Калінін, який наразі є Радн...
Читати повністю

Станція Золоті ворота вразила британців

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 14:00

Станція метро Золоті ворота потрапила у рейтингЧитати повністю

На Старий новий рік Пирогово влаштує гульбан

Софія Кущ, Свiдомо, 10 січня 2013р. 13:30

У неділю 13 січня у Пирогово (там, де хатки з середньої Наддніпрянщини) буде свято "Колядки. Щедрівки. Маланки". Почнуть гуляти вже о півдні.

Будуть колядувати, щедрувати і "ходити" з Малан... Читати повністю

Президент прихистив Анну Герман

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 12:43

Віктор Янукович назначив собі радників, а саме Анну Герман, Ігоря Калініна та Станіслава Скубашевського. Про це повідомляється на сайті президента.

<... Читати повністю

Забужко агітує іти на "Анну Кареніну"

Галина Танай, Свiдомо, 10 січня 2013р. 12:37

Вже тиждень стрічки в соцмережах забиті коментами про голлівудську екранізацію "Анни Кареніної". Відгуки різноманітні - від п'яти... Читати повністю

У Деснянському районі під кригою загинув рибалка