Президент прихистив Анну Герман

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 12:43

Віктор Янукович назначив собі радників, а саме Анну Герман, Ігоря Калініна та Станіслава Скубашевського. Про це повідомляється на сайті президента.

<... Читати повністю

Забужко агітує іти на "Анну Кареніну"

Галина Танай, Свiдомо, 10 січня 2013р. 12:37

Вже тиждень стрічки в соцмережах забиті коментами про голлівудську екранізацію "Анни Кареніної". Відгуки різноманітні - від п'яти... Читати повністю

У Деснянському районі під кригою загинув рибалка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 12:33

У Деснянському районі на річці Десенка під лід провалився рибалка. Свідки події миттєво подзвонили в рятувальну службу, але врятувати молодого чоловіка не вдалося, повідомляє прес-служба МНС.<... Читати повністю

У Києві знову прориває труби, 4 вулиці без води

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 11:34

Через прориви труб у Києві без холодної води залишилися дві вулиці. Про це повідомляє аварійна служба.

Водопостачання наразі відсутнє на вулиці Марка Вовчка, а саме у будинках № 10, 11... Читати повністю

Куди піти на тижні: Декамерон і шоколадний джаз

Галина Танай, Свiдомо, 10 січня 2013р. 11:20

Понеділок, 14 січня

О 19:00 в Домі кіно - мультик "Кіт рабина" від французького режисера Жоана Сфара.Читати повністю

Опозиція заблокувала трибуну у Раді

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 11:14

На засіданні Верховної Ради Опозиція заблокувала трибуну, виступаючи проти голови Нацбанку та за Юлію Тимошенко.

Близько 20 депутатів з «Батьківщини» вийшли до трибуни під час в... Читати повністю

У Борисполі сів "замінований" літак, а бомби нема

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 10:48

Аеропорту Бориспіль подзвонили і сказали, що до них прибув «замінований» літак. Про це «Свідомо» повідомили у прес-службі МНС Київської області.

На борту літака...
Читати повністю

Аптекам повернули ліки від головного болю

Маша Землянська, Свiдомо, 10 січня 2013р. 10:47

Ліки від мігрені - в першу чергу анальгетики, нестероїдні протизапальні та спазмолітичні засоби повернули до аптек. Кабінет міністрів зняв заборону на їхній продаж без рецепту.

Не продавати... Читати повністю

Після свят кияни менше кашляють

Маша Землянська, Свiдомо, 10 січня 2013р. 10:28

За перший тиждень після святкувань Нового року до лікарень з застудою звернулося 11 тисяч киян, з яких 7 тисяч – діти. Якщо порівняти цей показник з рівнем захворюваності киян за останній тиж... Читати повністю

Київзеленбуд хоче встановити орла і вовка у центрі

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 10:27

«Київзеленбуд» обіцяє встановити у парках і скверах фігурні композиції з рослин. Про це повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації.

Першу «зелену» скул... Читати повністю

Хлопчик втік з дому, щоб подивитися на ялинку

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 9:59

Після доби пошуків міліція знайшла першокласника, який просто хотів подивитись на ялинку у Києві. Про це повідомляє прес-служба ГУ МВД Київської області.

Семирічного Радіона разом із й... Читати повністю

Активісти захищатимуть акулу від "Ocean Plaza"

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 9:26

Активісти руху «Земляни» планують  виступити у суботу на захист акули у торгівельному центрі  "Ocean Plaza". Про це п... Читати повністю

У Борисполі 16 рейсів скасовано, не лише АероСвіту

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 8:54

У аеропорті Бориспіль скасовано 16 рейсів, як і АероСвіту, так і інших авіакомпаній. Про це повідомляється  на  рейсовому  табло Борисполя.
Читати повністю

На Олімпійському обиратимуть собак-дідів морозів

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 січня 2013р. 8:12

На НСК Олімпійському відбудеться конкурс північних собак. Про це повідомляє прес-служба Олімпійського.

Конкурс пр... Читати повністю

Москаль пропонує Раді саджати злодіїв в законі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 9 січня 2013р. 19:32

Народний депутат від "Батьківщини" Генадій Москаль пропонує Верховній Раді встановити кримінальну відповідальність за статус... Читати повністю