Парфьонов, Собчак і Обломов заспівали Реп-молебень

Софія Кущ, Свiдомо, 8 січня 2013р. 19:25

Вася Обломов, Ксенія Собчак і Леонід Парфьонов до Нового року заспівали новий реп-молебень.

За трохи більше, ніж три хвилини трійка у зверненні до Богородиці розказала про танцюючих дівчат... Читати повністю

Вночі водіям доведеться об’їжджати Набережне шосе

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 8 січня 2013р. 19:20

На Набережному шосе почнуть встановлювати нові балки біля Поштової площі, через це рух по шосе буде перекриватися. Про це повідомляє прес-служба Державтоінспекції.

Набережне шосе будут...
Читати повністю

За частину пасажирів АероСвіту візьметься Аерофлот

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 8 січня 2013р. 18:38

Пасажири компанії АероСвіт, котрі мають летіти до, чи вилітати з Росії, перевозитиме російська авіакомпанія Аерофлот. Про це у своєму твіттері написав д... Читати повністю

Чоловіку на Різдво повернули вкрадену автівку

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 8 січня 2013р. 18:06

У Святошинському районі міліція знайшла машину, яку ще з грудня шукали на оболоні. Про це повідомляє прес-служба МВС.

За кермом  вкраденої машини був 40річний чоловік, долю якого... Читати повністю

Мами через Інтернет обмінюються шматками України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 січня 2013р. 17:22

Десятки мам в хорошому сенсі цього слова "збожеволіли" на зборі мапи України з магнітиків, котрі продаються разом з йогуртами "Растішка" - на батьківському форумі вони створили цілу гілку для обмін... Читати повністю

Міністр юстиції назвав дати 5-и побачень з людьми

Маша Землянська, Свiдомо, 8 січня 2013р. 16:54

Уряд визначився, коли Міністр юстиції Олександр Лавринович прийматиме на прийом громадян. Всього людям пообіцяли п'ять зустрічей з чиновником.

Усі "побачення" відбуватиме... Читати повністю

Киянам пообіцяли нестрашний свинячий грип

Маша Землянська, Свiдомо, 8 січня 2013р. 16:04

Епідеміологи з Інституту епідеміології та інфекційних хвороб Громашевського не заперечують: до Києва прийде свинячий грип. Проте загрози спалаху епідемії - не бачать.

Читати повністю

Пожежу на Андріївському узвозі загасили

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 8 січня 2013р. 15:38

Пожежу  у будівлі на Андріївському узвозі загасили. Про це повідомили «Свідомо» у прес-службі МНС.
Читати повністю

Брати Капранови назвали себе супергероями

Галина Танай, Свiдомо, 8 січня 2013р. 15:20

Може, українці й мало читають книжок - зате письменників знають добре. Особливо скандальних і "політичних". "Друг читача" склав десятку супергероїв української... Читати повністю

АероСвіт обіцяє "розрулити" проблеми з аеропортами

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 8 січня 2013р. 15:12

АероСвіт розпочала переговори з закордонними аеропортами, які з 5 січня скасовують рейси авіакомпанії.

За повідомленням прес-служби,  наразі представники компанії ведуть переговор... Читати повністю

Київське училище має найкрутіший веб-сайт в країні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 січня 2013р. 15:11

Київське Міжрегіональне вище професійне училище зв'язку виграло конкурс Міносвіти на кращий веб-сайт серед училищ. Про це повідомляє прес-служба Головного управління освіти міста.

Зацінити... Читати повністю

Директор Охматдиту повернувся в крісло без суду

Маша Землянська, Свiдомо, 8 січня 2013р. 14:59

Юрій Гладуш не судитимитеться з Міністерством охорони здоров’я за посаду, адже йому повернули крісло генерального директора Національної дитячої лікарні "Охматдит". Як розказав «Свідомо... Читати повністю

З середи милуйтесь на майбутні фонтани Києва