ВІЛ-позитивних киян залишають помирати без ліків

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 11:08

В клініці "Лавра", де ВІЛ-позитивні кияни отримують пігулки, що підтримують їхнє життя - закінчилися ліки. 

У громадській організації Читати повністю

На Броварському проспекті палає ресторан

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 11:02

У ресторані "Старий дуб", що на Броварському проспекті, 105а, пожежа. Про це повідомляє прес-служба київських рятувальників. 

Горить дерев'яний будиночок. Пожежники вже на місці. Причи... Читати повністю

Бабуся зі Святошина залишила онука без квартири

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 10:57

Святошинська бабуся лишила свого неповнолітнього онука квартири, що належала його покійному батьку. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

Батько дитини помер, а мати померлог... Читати повністю

Сердечні ліки від Merck не лікують - а шкодять

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 10:51

Аптекам всіх країн світу радять припинити продаж ліків, що мають рятувати серце та... Читати повністю

До Пущі-Водиці знову можна їхати трамваєм

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 10:44

12-й трамвай, що сполучає Контрактову Площу і Пущу-Водицю, знову їздить. Про це повідомляє прес-служба мерії.

За повідомленням, на маршруті почистили трамвайний шлях і прибрали повалені дер... Читати повністю

«Донбасаеро» Коломойського теж банкрут

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 10:41

Авіакомпанія "Донбасаеро" почала процедуру банкрутства, про це повідомляє Forbes.u... Читати повністю

Вікіпедії сьогодні 12 років

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 10:40

Найбільшій вільній мережевій енциклопедії Вікіпедія сьогодні виповнюється 12 років.

Заснува... Читати повністю

Кияни «попали» з вкладами – луснув ще один банк

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 10:19

Клієнтам банку «ЕРДЕ» вклади будуть повертати Фонд гарантування вкладників – Нацбанк постановив відкликати банківську ліцензію та розпочати... Читати повністю

Міносвіти дозволило школам більше книжок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 10:17

Міністерство освіти розширило список "схваленої" літератури, котру можна використовувати в школах в цьому навчальному році. Про це йдеться в наказі міністерства.

В списку - 206 різних підру... Читати повністю

Бетховен та Бах - заважають за кермом

Маша Землянська, Свiдомо, 15 січня 2013р. 10:16

Вчені з Лондонського університету встановили: вибір музики, яку слухають водії, впливає на їхню безпеку за кермом. Причому класика значно понижує увагу і реакцію.

Найнебезпечнішою ком... Читати повністю

На Святошино у труби повернулася вода

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 9:36

На Святошино повернули воду, яку в понеділок 14 січня вимкнули через аварію на водогоні, повідомляє прес-служба водоканалу.

Мешканці будинків на вулиці Корольова: 2, 4, 6, 8, 10, 10-а, 10-б... Читати повністю

У соцмережі розгорнули пошук дівчини з-під Києва

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 9:09

У соціальній мережі Вконтакте забили на сполох віртуальні друзі Остапенко Олени, яка пішла з дому 2 січня і перестала виходити на зв’язок. Друзі дівчини з Росії створили Читати повністю

Вісім пожежних машин гасили склад під Києвом

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 8:33

Вісім пожежних машин гасили склад у Борисполі, в якому зберігало та виготовляло меблі підприємство «Квадрат», повідомив «Свідомо» працівник фірми.

«Це якраз мо... Читати повністю

На Дарниці попався грабіжник дамських сумочок

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 січня 2013р. 8:11

Держслужба охорони затримала грабіжника, який вирвав у жінки сумочку та зник. Пограбування сталося на вулиці Ілліча у Дарницькому районі столиці.

Працівники міліції, патрулюючи околиц... Читати повністю

На Оболоні вночі горів автомобіль

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 січня 2013р. 19:40

Вночі з 13 на 14 січня на Оболоні горів автомобіль «Хонда», повідомляє прес-служба міліції.

Автомобіль був без номерних знаків. Його загасили еменесники, які приїхали за декільк... Читати повністю