Тимошенко всю ніч провела у душовій

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 9 січня 2013р. 15:22

Екс-прем’єрка Юлія Тимошенко, після відмови повертатися до камери та давати покази, просиділа, за... Читати повністю

Екіпаж українського літака 4 доби "під арештом"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 січня 2013р. 15:04

Екіпаж літака компанії «АероСвіт», котрий 5 січня прилетів до Стокгольма, вже чотири доби знаходяться в Шведській столиці, їхній літак – під арештом. Про це «Свідомо»... Читати повністю

Рhotocult покаже киянам місто нашого майбутнього

Софія Кущ, Свiдомо, 9 січня 2013р. 15:01

Культурний фотографічний центр Рhotocult починає конкурсний проект "Місто майбутнього" в рамках Читати повністю

Шукати "осіннє" місце в дитсадку треба вже зараз

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 січня 2013р. 14:57

Якщо Ви хочете записати дитину до дитячого садка на осінь, то починати це робити треба вже зараз - вільних місць в навчальних закладах кожного дня менше й менше. В цьому "Свідомо" переконалося, про... Читати повністю

Кабмін образив кіношників на 21 мільйон

Галина Танай, Свiдомо, 9 січня 2013р. 14:57

Державний бюджет не надто прихильний до мистецтва: на розвиток кіно чиновники дали майже на 21 мільйон гривень менше, ніж у 2012.

Перед показом Читати повністю

Бориспіль пускає – «АероСвіт» не летить

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 9 січня 2013р. 14:55

Аеропорт «Бориспіль» безперешкодно обслуговує усі рейси компанії «АероСвіт» з 12:00. Рішення про скасування або затримку рейсів приймає авіакомпанія, повідомляє прес-служба... Читати повністю

Підвішеній ялинці-рекордсменці лишилось 10 днів

Софія Кущ, Свiдомо, 9 січня 2013р. 14:20

У ТЦ "Глобус" з Нового року можна побачити в повітрідесятиметрову золоту ялинку. У киян на це є ще 10 днів, до 19 січня. 

Це найбільша... Читати повністю

КМДА: вартість проїзду у метро не підвищиться

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 9 січня 2013р. 13:26

Вартість на проїзд у метро обіцяють  не підвищувати. Про це повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації.

Заступник голови КМДА, Руслан Крамаренко зауважив, що тариф надалі...
Читати повністю

13 партій Валідолу заборонили продавати і купувати

Маша Землянська, Свiдомо, 9 січня 2013р. 12:41

Державна служба з лікарських засобів заборонила продавати, зберігання та використовувати популярні ліки «Валідол-Лубнифарм». Мов... Читати повністю

Автору "Тіней забутих предків" - 89!

Галина Танай, Свiдомо, 9 січня 2013р. 12:33

89 років тому народився Сергій Параджанов - автор "Кольору гранату" і "Тіней забутих предків".  Хлопчик, що вчився на трійки і мав бути антикваром, як тато, став творцем "поетичного кіно"... Читати повністю

Азаров доручив повернути пасажирів "АероСвіту"

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 9 січня 2013р. 12:27

Микола Азаров  доручив віце-прем’єру Олександру Вілкулу повернути на Україну пасажирів компанії АероСвіт. Про це Читати повністю

У четвер МНСники забалакуватимуть рибалок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 січня 2013р. 12:11

У четвер, об 11:00 біля пожежного корабля в затоці Вовкувате (під Московським мостом) київські рятувальники проведуть рейд серед рибалок. Про це повідомляє прес-служба київського МНС.

МНСни... Читати повністю

У четвер думатимуть щодо Гостинного Двору та Лаври

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 9 січня 2013р. 12:07

У четвер у Верховній Раді обговорюватимуть долі пам’яток, які  наразі під загрозою забудови.

На засі... Читати повністю

Пияків страхають Android програмою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 січня 2013р. 12:04

Уряд Шотландії розробив спеціальний додаток для пристроїв на Android, котрий покаже - як Ви виглядатимете через кілька років, якщо будете вживати спиртні напої регулярно. Його назва Drin... Читати повністю

Жителі Дарниці скаржаться на "хімічні гори снігу"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 січня 2013р. 11:55

Жителі вулиці Вербицього (Дарницький район) скаржаться на підприємців, котрі розчищають сніг навколо своїх територій і вивозять його... прямо на тротуари та узбіччя. 

Читати повністю