Намагаючись зігрітися жінка ледь не згоріла

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 9 січня 2013р. 11:19

Безпритульна жінка намагалася зігрітися і в результаті загорівся підвал дому. Про це повідомляє прес-служба МНС.

Пожежа сталася у... Читати повністю

Картину Матісса повернули через 25 років

Софія Кущ, Свiдомо, 9 січня 2013р. 11:10

Картина Анрі Матісса "Сад" 1920-го року, викрадена з стокгольмського музею, знайшлася через 25 років після викрадення, повідомляє вісник "Art Loss Register".

"Сад" оцінюють при... Читати повністю

Музей історії влаштовує конкурс на новий логотип

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 9 січня 2013р. 10:46

Київський музей історії  влаштовує конкурс  на новий логотип закладу.  Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Головними умовами є те, що б логотип можна було зробити у коль... Читати повністю

Біля Голосіївської буцнулись автівки - затор

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 9 січня 2013р. 10:15

На Голосіївській площі сталася аварія, через що тепер важко проїхати  біля метро «Голосіївська». Про це повідомляє Читати повністю

Екс-головний митник взявся критикувати ЗНО

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 січня 2013р. 9:59

Екс-очільник Державної митної служби, а нині - перший заступник спікера Ради - комуніст Ігор Калєтнік взявся критикувати тестування в школах. Про це повідомляє його прес-служба.

Нардеп каже... Читати повністю

16-річну киянку не можуть знайти вже тиждень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 січня 2013р. 9:41

16-річну киянку Таню Лабиш, котра вийшла з дому в новорічну ніч, досі не можуть знайти. До пошуків підключилися специ з "Магнолії-ТВ" і просять допомоги у всіх киян.

Читати повністю

"АероСвіт" знову "відфутболює" рейси

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 січня 2013р. 9:32

Поки керівництво авіакомпанії "АероСвіт", за їхнім повідомленням, веде перемовини з аеропортами ряду європейських країн про поновлення польотів, рейси продовжують відмінятися. За інформацією рейсов... Читати повністю

До неділі киян порошитиме снігом

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 9 січня 2013р. 9:08

До кінця тижня синоптики обіцяють суттєві коливання температури, що  буде супроводжуватися снігом.

За даними порталу g...
Читати повністю

В Голосієво сирітські квартири віддали невідомим

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 січня 2013р. 9:06

В Голосіївському районі три квартири, котрі мерія передала райдержадміністрації для виділення сиротам, передали невідомо кому. Про це заявляє прес-служба київської прокуратури.

Передане жит... Читати повністю

Міліція затримала брата депутата Бригинця

Єгор Соболєв, Свiдомо, 8 січня 2013р. 20:27

Під час протесту проти будівництва багатоповерхівки на вулиці Космічній було затримано Павла Бригинця - молодшого брата депутата Верховної Ради від "Батьківщини" Олександра Бригинця. Про це "Свідом... Читати повністю

Парфьонов, Собчак і Обломов заспівали Реп-молебень

Софія Кущ, Свiдомо, 8 січня 2013р. 19:25

Вася Обломов, Ксенія Собчак і Леонід Парфьонов до Нового року заспівали новий реп-молебень.

За трохи більше, ніж три хвилини трійка у зверненні до Богородиці розказала про танцюючих дівчат... Читати повністю

Вночі водіям доведеться об’їжджати Набережне шосе

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 8 січня 2013р. 19:20

На Набережному шосе почнуть встановлювати нові балки біля Поштової площі, через це рух по шосе буде перекриватися. Про це повідомляє прес-служба Державтоінспекції.

Набережне шосе будут...
Читати повністю

За частину пасажирів АероСвіту візьметься Аерофлот

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 8 січня 2013р. 18:38

Пасажири компанії АероСвіт, котрі мають летіти до, чи вилітати з Росії, перевозитиме російська авіакомпанія Аерофлот. Про це у своєму твіттері написав д... Читати повністю

Чоловіку на Різдво повернули вкрадену автівку

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 8 січня 2013р. 18:06

У Святошинському районі міліція знайшла машину, яку ще з грудня шукали на оболоні. Про це повідомляє прес-служба МВС.

За кермом  вкраденої машини був 40річний чоловік, долю якого... Читати повністю

Мами через Інтернет обмінюються шматками України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 січня 2013р. 17:22

Десятки мам в хорошому сенсі цього слова "збожеволіли" на зборі мапи України з магнітиків, котрі продаються разом з йогуртами "Растішка" - на батьківському форумі вони створили цілу гілку для обмін... Читати повністю