Апеляція: вирок «ніжинських робінгудів» законний

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 січня 2013р. 21:13

Колегія суддів Апеляційного суду Чернігівської області на чолі з суддею Васильом Козаком залишила без змін вирок «ніжинським робінгуда... Читати повністю

Дозвіл на будівництво біля озера Тельбін анулювали

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 січня 2013р. 18:09

Дозвіл на будівництво багатоповерхівок та аквапарку біля озера Тельбін, що знаходиться на Березняках, скасований. Про це Читати повністю

Азаров дитяче Євробачення залише Громадській раді

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 січня 2013р. 17:32

Микола Азаров хоче створити Громадську раду, яка б займалася підготовкою до дитячого Євробачення-2013. Про це Читати повністю

Бомби в офісі Київстару міліція не знайшла

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 січня 2013р. 15:39

Анонімне повідомлення про вибухівку в офісі Київстару, що на вулиці Дегтярівській, виявилося хибним. Про це повідомляє прес-служба столичної міліції.

Міліція разом з слідчо-оперативною...
Читати повністю

Бориспіль знову обслуговує рейси АероСвіту

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 січня 2013р. 14:46

Бориспіль знову обслуговуватиме рейси АероСвіту, але просить слідкувати за розкладом літаків. Про це повідомляється на офіційній ст... Читати повністю

В офісі Київстару шукають бомбу

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 січня 2013р. 14:25

У центральному офісі Київстару, що на вулиці Дегрярівскій, 53, працівники міністерства надзвичайних ситуацій шукають бобму.

За повідомленнями Читати повністю

На вихідні синоптики обіцяють сніг та мороз

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 січня 2013р. 14:00

Синоптики на вихідні обіцяють сніг та зниження температури.

За даними порталу gismeteo, у суботу зранку пройде мокрий сніг, а температу... Читати повністю

Реєстрація на ЗНО вже розпочалась

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 січня 2013р. 13:21

Відтепер можна зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання. Про це повідомляється на сайті Українського центру оцінювання.

Реєстрація майб... Читати повністю

Бориспіль припиняє обслуговувати рейси АероСвіту

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 січня 2013р. 12:35

Відсьогодні Бориспіль не обслуговуватиме рейси АероСвіту через заборгованість авіакомпанії. Про це повідомили на офіційній сторінці... Читати повністю

«Політехнічний інститут» зачинятимуть у години пік

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 січня 2013р. 12:01

З 9 січня станцію метро «Політехнічний інститут», що на червоній гілці, будуть перекривати у ранкові години «пік». Про це повідо... Читати повністю

Хірурги з Шалімова скаржаться на тиск дирекції

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 17:58

29 співробітників Національного інституту хірургії та трансплантології Шалімова написали лист Віктору Януковичу і просять звільнити Читати повністю

Психолог: Дід Мороз захищає психіку і самооцінку

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 17:41

Ваші діти, а може й Ви самі досі вірите в Діда Мороза? Професійний психолог, а до того ж мама Софійки та Маргарити - Леся Науменко розказала нам: «Віра - це чудово, а казка - прекрасно»... Читати повністю

Коли дитині варто знати правду про Діда Мороза

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 17:28

В якому віці дитині розкривати «таємницю  Діда Мороза»? Чи можливо потрібно, щоб казка жила вічно? Дякую!

 

Читати повністю

В Раді три нових "регіонали"

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 17:02

Центрвиборчком зареєстрував трьох нових депутатів, обраних за списком Партії регіонів. А відтак народними депутатами стали Юрій Поляченко, Олександр Зац і  Юрій Благоди... Читати повністю

Вночі обіцяють купу падаючих зірок

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 16:54

Астрологи прогнозують, що вночі з 3-го на 4-е січня - "зоряний дощ". Про це йдеться в календарі метеорних потоків на 2013 рік.

"Зоряний дощ" стане результатом підвищення... Читати повністю