Хто у Київраді віддав Будинок вчителя людям з ДУСі

Маша Землянська, Свiдомо, 8 січня 2013р. 11:23

Депутати Київради 25-го грудня вирішили по традиційній схемі - «в оренду для реконструкції та експлуатації», Читати повністю

5 тварин згоріли в ветклініці на Подолі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 січня 2013р. 11:13

В різдвяну ніч п'ять тварин згоріли під час пожежі на санітарно-епідеміологічній станції МОЗу на Ярославській, 41 (Подільський район). Про це повідомляє прес-служба київських рятувальників.

Читати повністю

У грудні санчатами цікавилися більше, ніж iPhone 5

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 січня 2013р. 11:05

В останньому місяці 2012-го українці більше цікавилися санчатами і місцями проведення Нового року, аніж лідером усіх пошукових рейтингів - смартфоном iPhоne 5. Такі дані подають аналітики з найбіль... Читати повністю

Писанки отримають паспорт культурної спадщини

Софія Кущ, Свiдомо, 8 січня 2013р. 11:00

Міністерство культури склало перелік об’єктів культурної спадщини і внесло до нього шість пунктів, серед яких -... Читати повністю

"Аеросвіт" знову скасував рейси - вже 17

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 січня 2013р. 10:57

Авіакомпанія "Аеросвіт", котра через нібито фінансові труднощі з початку січня почала щоденно відміняти свої рейси, зранку скасувала 17 рейсів - 8 на прибуття і 9 на відправлення. Про це повідомляє... Читати повністю

Дільничний «кришує» тютюновий бізнес

Андрій Богданович, (вiд читачiв), 8 січня 2013р. 10:44

Хочу звернути вашу увагу на таку проблему, як продаж тютюнових виробів неповнолітнім. Основними продавцями в даному випадку є бабці, які торгують сигаретами поштучно з рук. Звісно, вони не відмовля... Читати повністю

Виробник панчохів наобманював на 70 тисяч

Маша Землянська, Свiдомо, 8 січня 2013р. 10:19

Антимонопольний комітет оштрафував тернопільську фабрику панчохів «Торговий дім «Теркурій» на 70 тис... Читати повністю

Нападників з парку КПІ посадили на шість років

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 січня 2013р. 10:18

Троє злочинців, які в минулому році вчиняли озброєні напади на людей в парку КПІ, засудили до шести років позбавлення волі, повідомляє столична прокуратура.

Такий вирок виніс Солом’ян... Читати повністю

Стеля під ногами опинилася тепер на Хмельницького

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 січня 2013р. 9:42

У київській квартирі на вулиці Богдана Хмельницького розвалюється стеля – шматки бетону впали прямо на письмовий стіл власниці. 

Власниця квартири Наталія Мусієнко радіє, що ніко... Читати повністю

МЗС допомогає «АероСвіту» доставляти людей у Київ

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 січня 2013р. 9:03

В Нью-Йорку застряг літак «АероСвіту», який мав доставити 152 пасажири у Київ. Схожа ситуація виникла і в Угорщині. Проблеми авіакомпанії змусили попрацювати посольства України, повідом... Читати повністю

Квартиру «прослуханого» журналіста таки обшукали

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 січня 2013р. 8:33

В квартирі львівського журналіста газети «Експрес» Тараса Зозулінського все ж таки провели обшук, йдеться у сюжеті 5-го каналу.

Обшук провели після допиту, на якому журналіст пр... Читати повністю

Куди піти на тижні:льодові скульптури і "Життя ПІ"

Софія Кущ, Свiдомо, 7 січня 2013р. 22:15

Вівторок, 8 січня

Перша мега-прем'єра року "Життя Пі". Історія про те, як індійський хлопець порозумівс... Читати повністю

На трасі Київ-Одеса велике ДТП - є загиблий

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 січня 2013р. 17:00

На трасі Київ-Одеса, біля Білої Церкви, сталося ДТП за участю щонайменше 5 автівок. Про це повідомляє Комсомольская правда, чий журналіст став очевидцем подій.

За повідомленням, точної інфо... Читати повністю

МЗС "тасує" українців через "Аеросвіт"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 січня 2013р. 13:55

Міністерство зовнішніх справ намагається доставити в Київ всіх пасажирів "Аеросвіту", котрі через кількаденні відміни рейсів стали заручниками закордонних аеропортів. 

Так, за повідомл... Читати повністю

"Прослуханому" журналісту пропонують віддати жучок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 січня 2013р. 13:35

Газеті "Експрес", чий журналіст-розслідувальник Тарас Зозулинський знайшов у своїй квартирі прослушку, правоохоронці пропонують віддати "жучок". Про це повідомляє "Експрес".

За повідомлення... Читати повністю