Азаров обіцяє вигоду за роботу для молоді

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 12:47

Микола Азаров заявив, що роботодавців, які братимуть на роботу молодь та людей старших за 50 років, звільнять від сплати єдиного соціального внеску.

"Головне завдання - дати можливість... Читати повністю

Жінки люблять чоловіків у формі - за надійність

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 12:28

Чоловіки у військовій формі в очах жінок – надійні, стабільні та організовані люди. Безпрограшний варіант, якщо до форми ще й сам чоловік поводиться скромно і не вихваляється досягненнями.Читати повністю

Іноземцям збільшили шанси усиновлювати наших дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 11:44

Міністерство соціальної політики збільшило кількість днів, коли українці, що живуть закордоном, можуть подати заяву на усиновлення дитини.

Відповідно до змін, заявки прий... Читати повністю

МНС: беріть палицю і перевіряйте кригу на міць

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 11:26

Столичні рятувальники нагадують: не виходьте на тонку кригу - можете опинитися у крижаній воді. Щоб не провалитися, беріть з собою палицю і перевіряйте кригу на міцність.Читати повністю

Захисники озера Тельбін знесли паркан забудовника

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 11:14

Місцеві мешканці з вулиці Шумського та кияни, які підтримали акцію захисту озера Тельбін, що на Березняках, знесли і підпалили частину паркану, яким забудовник поділив берег, та перекрили дор... Читати повністю

ДАІ попереджає: буде слизько

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 10:47

ДАІ попереджає до п'ятниці, 4-го січня на дорогах ожеледиця. А тому - водіям, як власне і пішоходам, радять буди обережнішими.

За прогнозами Гідромедцентру, 3-го та 4-го січня буде до -6 гр... Читати повністю

До киян на Різдво прийдуть морози

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 січня 2013р. 17:51

В Києві очікується морозна погода 7-го січня, повідомляє Укргідрометцентр.

Морози будуть переважно вночі. Вдень температура буде від -4 до -7, а вн... Читати повністю

Працівника дитсадка судитимуть за педофілію

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 січня 2013р. 15:49

Працівника дитсадка Київщини судитимуть за розпусні дії щодо неповнолітніх, повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

Досудове слідство вже повністю завершилось і обвинувальний висновок... Читати повністю

Даішники спіймали більше ста п’яних водіїв

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 січня 2013р. 15:20

З 30 грудня по 1 січня даішниками було виявлено 117 водіїв, які були за кермом у нетверезому стані, повідомляє прес-служба ДАІ.

Всього нарахували 1178 порушень, з них  883 випадки пере... Читати повністю

Міліція тоннами вилучає піротехніку та ялинки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 січня 2013р. 14:14

Міліція вилучила піротехніки на 20,5 тонн, а ялинок понад 109 тисяч. Про це повідо... Читати повністю

Вночі на Дарниці горіла квартира через петарди

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 січня 2013р. 12:58

В ніч з 1 на 2 січня на вулиці Драгоманова загорівся балкон квартири у 18-поверховому будинку, повідомляє прес-служба МНС.

Причина пожежі – необережне використання піротехніки на балк... Читати повністю

На день народження Бандери вийшло близько 5 тисяч

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 січня 2013р. 11:03

Близько п’яти тисяч людей 1-го січня взяли участь у факельний ході у Києві з приводу 104-ї річниці Степана Бандери. Учасників було втричі більше, ніж минулого року, повідомляє Олександр Ароне... Читати повністю

Україна головує в ОБСЄ

Софія Кущ, Свiдомо, 1 січня 2013р. 18:00

1 січня Україна почала головування в Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Про це повідомила прес-служба МЗС.

Міністр закордонних справ Леонід Кожара відмітив, що під час голову... Читати повністю

Ірландія тепер голова ЄС

Софія Кущ, Свiдомо, 1 січня 2013р. 17:46

Ірландія буде головувати в Європейському Союзі до 1 липня 2013, потім її змінить Литва.

Правом приймати загальні рішення в Раді ЄС наділений уряд країни-голови, обраної на шість місяців.... Читати повністю