Дільничний «кришує» тютюновий бізнес

Андрій Богданович, (вiд читачiв), 8 січня 2013р. 10:44

Хочу звернути вашу увагу на таку проблему, як продаж тютюнових виробів неповнолітнім. Основними продавцями в даному випадку є бабці, які торгують сигаретами поштучно з рук. Звісно, вони не відмовля... Читати повністю

Виробник панчохів наобманював на 70 тисяч

Маша Землянська, Свiдомо, 8 січня 2013р. 10:19

Антимонопольний комітет оштрафував тернопільську фабрику панчохів «Торговий дім «Теркурій» на 70 тис... Читати повністю

Нападників з парку КПІ посадили на шість років

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 січня 2013р. 10:18

Троє злочинців, які в минулому році вчиняли озброєні напади на людей в парку КПІ, засудили до шести років позбавлення волі, повідомляє столична прокуратура.

Такий вирок виніс Солом’ян... Читати повністю

Стеля під ногами опинилася тепер на Хмельницького

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 січня 2013р. 9:42

У київській квартирі на вулиці Богдана Хмельницького розвалюється стеля – шматки бетону впали прямо на письмовий стіл власниці. 

Власниця квартири Наталія Мусієнко радіє, що ніко... Читати повністю

МЗС допомогає «АероСвіту» доставляти людей у Київ

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 січня 2013р. 9:03

В Нью-Йорку застряг літак «АероСвіту», який мав доставити 152 пасажири у Київ. Схожа ситуація виникла і в Угорщині. Проблеми авіакомпанії змусили попрацювати посольства України, повідом... Читати повністю

Квартиру «прослуханого» журналіста таки обшукали

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 січня 2013р. 8:33

В квартирі львівського журналіста газети «Експрес» Тараса Зозулінського все ж таки провели обшук, йдеться у сюжеті 5-го каналу.

Обшук провели після допиту, на якому журналіст пр... Читати повністю

Куди піти на тижні:льодові скульптури і "Життя ПІ"

Софія Кущ, Свiдомо, 7 січня 2013р. 22:15

Вівторок, 8 січня

Перша мега-прем'єра року "Життя Пі". Історія про те, як індійський хлопець порозумівс... Читати повністю

На трасі Київ-Одеса велике ДТП - є загиблий

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 січня 2013р. 17:00

На трасі Київ-Одеса, біля Білої Церкви, сталося ДТП за участю щонайменше 5 автівок. Про це повідомляє Комсомольская правда, чий журналіст став очевидцем подій.

За повідомленням, точної інфо... Читати повністю

МЗС "тасує" українців через "Аеросвіт"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 січня 2013р. 13:55

Міністерство зовнішніх справ намагається доставити в Київ всіх пасажирів "Аеросвіту", котрі через кількаденні відміни рейсів стали заручниками закордонних аеропортів. 

Так, за повідомл... Читати повністю

"Прослуханому" журналісту пропонують віддати жучок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 січня 2013р. 13:35

Газеті "Експрес", чий журналіст-розслідувальник Тарас Зозулинський знайшов у своїй квартирі прослушку, правоохоронці пропонують віддати "жучок". Про це повідомляє "Експрес".

За повідомлення... Читати повністю

Для Android зробили програму "цуциколюбів"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 січня 2013р. 12:33

Програмісти вирішили попіклуватися про користувачів пристроїв на Android, котрі бажають завести цуценя і створили для них спеціальну програму "Собаки з усього світу".

В ній - опис 60 порід... Читати повністю

Дитячим голосом країни стала найменша учасниця

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 січня 2013р. 11:54

Перемогу в шоу "Голос діти" здобула найменша учасниця - підопічна Олега Скрипки Аня Ткач. Прямий ефір фіналу конкурсу був у суботу.

"Обійти" старших і досвідченіших конкуренток і завоювати... Читати повністю

"Аеросвіт" відмінив вісім рейсів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 січня 2013р. 11:39

Авіакомпанія "Аеросвіт", котру з кінця грудня "лихоманить" через фінансові проблеми, відмінив вісім рейсів. Це видно з інформаційного табло аеропорту "Бориспіль".

... Читати повністю

Після обіду можна на 2 дні втрапити в Країну мрій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 січня 2013р. 11:24

О 15:00 в Мамаєвій Слободі на Донця,2 стартує вже п'ята за ліком різдвяна "Країна мрій".

Святкувати тут будуть протягом двох днів. Організатор традиційного святкування Олег Скрипка, окрім о... Читати повністю

До п'ятниці Київ морозитиме

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 січня 2013р. 11:21

З вівторка на кілька днів в Київ прийдуть морози. Про це повідомляє погодний портал Sinoptik.

Так у вівторок температура впаде до мінус 6-7 градусів, небо буде хмарним, але безсніжним. ... Читати повністю