У фітнес-клубі "СпортЕкспрес" чоловік обварився

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 10:14

У фітнес-клубі "СпортЕкспрес" чоловік обварився, умиваючись після сауни, повідомила "Свідомо" працівниця закладу Наталя.

"Так, це у нас сталося. Але я вам не можу нічого... Читати повністю

Сьогодні всім треба казати "Дякую"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 10:10

У п'ятницю світ відзначає Всесвітній день Дякую.

Вважається, що свято з'явилося з ініціативи ООН та ЮНЕСКО. Але є також і версія, що свято придумане американськими бізнесменами, що займалис... Читати повністю

За 45 днів 102 школа зможе готувати "скелелазів"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 9:54

У 102-й школі на Шулявській, 1012 за 600 000 гривень почали ремонтувати спортзал. Про це повідомляє прес-служба відділу освіти Шевченківського району.

Гроші зібрали батьки і Український фон... Читати повністю

Кіпрський офшор відремонтує столичний колектор

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 9:33

«Київводоканал» 29 грудня замовив ремонт за 6,39 мільйонів гривень Виборзького каналізаційного колектору, що на Борщагівській, у товариства «Управління по будівницт... Читати повністю

Лікарям купили комп’ютери без вірусів за 11 млн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 8:57

Головне управління охорони здоров’я мерії 26-го грудня за результатами тендеру придбало комп’ютерну техніку та антивірусні програми Dr.Web  на 10, 65 мільйонів гривень, повідомляют... Читати повністю

У Києві буде пасмурно та трохи сніжитиме

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 8:30

У Києві в п'ятницю обіцяють пахмурну погоду та невеликий сніг, повідомляють синоптики порталу Gismeteo.

Температура повітря буде від -8... Читати повністю

Депутата від "УДАРу" викинули з машини та побили

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 8:07

Ввечері 10-го січня на депутата від партії "УДАР" Володимира Куренного напали невідомі. Зловмисники чекали на депутата біля "Мегамаркету" на парковці, а коли Куренний вийшов та сів у... Читати повністю

В мерії змінили номери телефонів для киян

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 19:13

В Київській міськдержадміністрації змінилися деякі номери телефонів, зокрема змінився номер деяких приймалень громадян та номер управління звернень.

Відтак до відділу прийому громадян можна... Читати повністю

МЗС просить дзвонити застряглих через «АероСвіт»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 18:37

Міністерство закордонних справ запевняє, що слідкує за ситуацією з проблемами компанії «АероСвіт», а постраждалим рекомендує дзвонити у посольства в країнах, де вони перебувають, повідо... Читати повністю

Екс-суддя виграв у Євросуді через «кнопкодавів»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 18:08

Європйський суд з прав людини зобов’язав Україну поновити Олександра Волкова на посаді судді Верховного суду. Однією з підстав стало те, що депутати за його звільнення голосували чужими картк... Читати повністю

В Мексиці вбили українця через "засвічену" готівку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 17:39

Тіло українського туриста знайшли на південному сході Мексики у штаті Юкатан. За данними правоохоронних органів, його могли вбити через велику суму готівкою, повідомляє УНІАН.

25-річного Ол... Читати повністю

Рада не відпускає Арбузова з Нацбанку в Кабмін

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 січня 2013р. 17:01

Верховна Рада не звільнила Сергія Арбузова з посади голови Нацбанку, якого Янукович призначив першим віце-прем’єром.

Провладні... Читати повністю

На Хрещатику поять кольоровим чаєм з бульбашками

Софія Кущ, Свiдомо, 10 січня 2013р. 17:01

Біля метро "Хрещатик" (на Хрещатику, 21) відкрився перший в Києві "Бобо бар", де за 33 гривень готують тільки один коктейль - bubble tea.

Його роблять по тайваньському рецепту на основі чаю... Читати повністю

Аптекам заборонили Бронхорил та Мідокалм

Маша Землянська, Свiдомо, 10 січня 2013р. 16:50

Державна служба з лікарських засобів заборонила аптекам продавати відхаркуючий Бронхорил та ліки для м'язів Мідокалм. Все через те, що ні... Читати повністю