До п'ятниці Київ морозитиме

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 січня 2013р. 11:21

З вівторка на кілька днів в Київ прийдуть морози. Про це повідомляє погодний портал Sinoptik.

Так у вівторок температура впаде до мінус 6-7 градусів, небо буде хмарним, але безсніжним. ... Читати повністю

В обід до Попова прийдуть колядувати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 січня 2013р. 11:19

О 14:00 біля будівлі мерії почнеться святкування Різдва. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Тут пройде концерт "Христос народився! Славімо його!" з усіма різдвяними атрибутами - перевдяган... Читати повністю

Янукович на Різдво побажав українцям добробуту

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 січня 2013р. 18:34

Віктор Янукович офіційно привітав українців з Різдвом Христовим, повідомляє прес-служба президента.

Він зазначив, що це свято єднає український народ. «Добробуту та процвітання - Укра... Читати повністю

Різдвяні заходи в Лаврі можна подивитись онлайн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 січня 2013р. 16:36

Різдвяні богослужіння у Києво-Печерській Лаврі можна буде подивитися на офіційному сайті онлайн.

Трансляція доступна Читати повністю

Свинячий грип повернувся до киян

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 січня 2013р. 14:49

У Києві був зафіксований перший у цьому році випадок захворювання свинячим грипом, повідомила завідувач відділу Інституту епідеміології та інфекційних захворювань Національної академії медичних нау... Читати повністю

На Різдвяні свята ретропоїзд курсує навколо Києва

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 січня 2013р. 14:03

Впродовж Різдвяних свят, а саме з 5 по 7 січня, можна проїхатись навколо Києва на ретропоїзді, повідомляє прес-служба «... Читати повністю

Столичне ДАІ нагадує водіям про пішоходів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 січня 2013р. 12:15

Державтоінспекція попереджає водіїв, що за минулу добу тричі наїхали на пішоходів, тому водіям слід уважніше при проїзді пішохідних переходів.

Водіїв... Читати повністю

Літак «АероСвіту» Варшава-Київ застряг у Польщі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 січня 2013р. 10:58

У п’ятницю, 4-го січня, літак авіакомпанії «АероСвіт» сполученням Варшава-Київ був затриманий, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

В літаку було понад 3... Читати повністю

Відвойоване киянами озеро Тельбін почали очищати

Єгор Соболєв, Свiдомо, 5 січня 2013р. 18:10

Озеро Тельбін, дозвіл на забудову якого був скасований після руйнації будівельного паркану розгніваними киянами, почали очищувати. Про це "С... Читати повністю

Троє у халатах "зажглі" під головною ялинкою

Єгор Соболєв, Свiдомо, 5 січня 2013р. 18:03

На Youtube з'явилося відео запального танцю трьох чоловіків в халатах під головною ялинкою країни на Майдані Незалежності.

Музика - Gangnam Style - легендарний ютюбівський хіт південнокорей... Читати повністю

Уряд побачив зниження цін

Єгор Соболєв, Свiдомо, 5 січня 2013р. 16:52

Державна служба статистики оголосила, що впродовж минулого року ціни на споживчі товари знизилися на 0,2%.

У тому числі ціни на продукти, напої, одя... Читати повністю

Синоптики обіцяють сніг та мороз під Різдво

Єгор Соболєв, Свiдомо, 5 січня 2013р. 16:23

Гідрометцентр України прогнозує 6 січня сніг та похолодання до -1, -3. В понеділок, 7-го, має бути -4, -6 також зі снігом.

Цю карту повернення морозу розмістила у Фе... Читати повністю

FEMEN зробили календар на Різдво

Єгор Соболєв, Свiдомо, 5 січня 2013р. 16:09

Епатажний дівочий рух FEMEN зробив підбір фото з використанням релігійної символіки. Якщо Вас ще цікавить їхня творчість, більше дивиться тут... Читати повністю

"Олімпійський" запрошує на картінг під землею

Єгор Соболєв, Свiдомо, 5 січня 2013р. 15:48

Стадіон "Олімпійський" відкрив свій підземний паркінг для катання на картах. Пропонує як дорослі, так і дитячі моделі.

Кататися запрошують з 11:00 до 22:00 (у понеділок, 7 січня, буде зачин... Читати повністю

Дезертир Депардьє - на язиках киян

Єгор Соболєв, Свiдомо, 5 січня 2013р. 14:18