Психолог: Дід Мороз захищає психіку і самооцінку

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 17:41

Ваші діти, а може й Ви самі досі вірите в Діда Мороза? Професійний психолог, а до того ж мама Софійки та Маргарити - Леся Науменко розказала нам: «Віра - це чудово, а казка - прекрасно»... Читати повністю

Коли дитині варто знати правду про Діда Мороза

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 17:28

В якому віці дитині розкривати «таємницю  Діда Мороза»? Чи можливо потрібно, щоб казка жила вічно? Дякую!

 

Читати повністю

В Раді три нових "регіонали"

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 17:02

Центрвиборчком зареєстрував трьох нових депутатів, обраних за списком Партії регіонів. А відтак народними депутатами стали Юрій Поляченко, Олександр Зац і  Юрій Благоди... Читати повністю

Вночі обіцяють купу падаючих зірок

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 16:54

Астрологи прогнозують, що вночі з 3-го на 4-е січня - "зоряний дощ". Про це йдеться в календарі метеорних потоків на 2013 рік.

"Зоряний дощ" стане результатом підвищення... Читати повністю

Науковці спрогнозували, коли може боліти голова

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 16:26

Науковці попередили: у січні на киян чекає сім магнітних бур. Вони небезпечні в першу чергу для тих, хто страждає від підвищеного тиску та має проблем... Читати повністю

У п'ятницю обіцяють дощ і плюсову температуру

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 16:17

Синоптики обіцяють, що у п'ятницю 4-го січня у Києві за вікнами буде до +3, а також похмуре небо і дощ.

За даними Gismeteo, плюсова те... Читати повністю

Андрій Шевченко - 12-й з кращих "голеадорів" світу

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 15:38

Футболіст Андрій Шевченко 12-ий в рейтингу найкращих голеадорів ХХІ століття, на думку Міжнародної федерації футбольної історії і статистики.

На рахунку Шевченка, який завершив профес... Читати повністю

Податкова чекатиме на декларації до травня

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 14:58

Державна податкова служба почала приймати декларації про доходи за 2012-ий рік. Документи можна подати до 1-го травня. 

Заповнити і подати документи можна он-лайн на спеціальному серві... Читати повністю

2,5 тисячі доларів хабара потягнули на три роки

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 14:11

Голосіївський районний суд засудив на три роки податківця Голосіївського району, який попався на хабарі в 2,5 тисячі доларів.

Затримали хабарника в липні... Читати повністю

Корпусу супер-лікарні для дітей бракує тільки даху

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 14:00

Будинку нового корпусу дитячої лікарні Охматдит, де замість 18-ти тисяч маленьких пацієнтів, обіцяють лікувати більше 27-ми – залишився останній поверх. На сайті лікарні з’явився новий... Читати повністю

На Дніпровській набережній Lanos проїхався на даху

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 13:37

2-го січня, близько восьмої вечора на Дніпровській Набережній перекинувся легковик Daewoo Lanos. Водій машини не постраждав, на відміну від його автівки.

За Читати повністю

Чоловік в банному рушнику спіймав крадія

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 13:22

Власник приватного  будинку на Святошино, щойно вийшовши з ванної, спіймав крадія, який якраз грабував його домівку. Не зважаючи на інвалідність, господар затримав невідомого, покликав на допо... Читати повністю

Смерть чоловіка не зупинила рух метро на "Оболоні"

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 13:13

На станції метро «Оболонь» 2-го січня помер 44-річний чоловік. Проте смерть не зупинила рух поїздів.

«Чоловік помер на станції. Йому стало погано і він впав поруч з турнік... Читати повністю

Азаров обіцяє вигоду за роботу для молоді

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 12:47

Микола Азаров заявив, що роботодавців, які братимуть на роботу молодь та людей старших за 50 років, звільнять від сплати єдиного соціального внеску.

"Головне завдання - дати можливість... Читати повністю

Жінки люблять чоловіків у формі - за надійність

Маша Землянська, Свiдомо, 3 січня 2013р. 12:28

Чоловіки у військовій формі в очах жінок – надійні, стабільні та організовані люди. Безпрограшний варіант, якщо до форми ще й сам чоловік поводиться скромно і не вихваляється досягненнями.Читати повністю